Přejít na výpis diskuzí

David Vobořil

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • will60

    si ploste uzasnej :)

    ahojik Davide o tobe si myslim ze ses fakt uzasnej herec ale o vas co pisete o davidovi takovi trapny urazky atd.. tak to je dost hnusny *7* zkuste se nad tim trochu zamyslet *3* :).
  • ...fabulous...

    :0*

    Ahojík *14* strašně se mi líbíš a chtěla bych tě poznat *7* prosím napiš na icq 258368806 budu čekat!
  • Jste všichni Blázni =o)

    to si všichni myslíte že někomu zvás odepíše....????? *7* *7* *8*
  • Blázni

    Teda vy ste fakt blázni *1* Myslíte že má čas jen tak vysedávát na ICQ a psát si s bláznivejma ušišlanejma fanynkama? Spíš doufejte že si tohle vůbec nečte, protože jinak se asi dost nasmál tak jako já *1* *4*
    • Re: Blázni

      tj to máš pravdu ale tak co jinyho by se dalo od pubertálních holek který nemaj nic lepšího na práci než vymejšlet kdejaký kraviny to nemůžou psát holky starší 15 takovýhle příspěvky to není možny...
  • =**

    Ahojky jako fakt ztebe nemůžu!! si nádhernej!! a ulice nebo panic je na nic uplně nejlepčí!! *14* *14* připadáš mi fakt jako super kluk!! kdyby si chtěl tak mi napiš na icq budu strašně moc ráda!!icq-486-769-450!! Jestli se ozveš jejda tak to bude muj nej den!! *14* *14* *14* Tak ted jen budu čekat jestli jo nebo nn!! Budu končit taky bych tu mohla psát do zejtra budu se těšit jestli se ozveš!! *14* *14* zatim papa *14*
  • Ja len tak..

    Heh..prave som dopozerala Panic je nanic...uplne cool film :D si dobry herec..len tak dalej *14*
  • OMG

    Úplně mě fascinujou ty vaše příspěvky *1* Normální kluk to je. Akorát hrál v ulici a střihnul si jeden film , a proto už má plnou řiť fanynek?? wow mno.. jinak po světě běhá takovejch kluků a mnohem lepších a nenamyšlených.. *4*
  • vitn.ve

    Ahojky,jak si se dostal k natáčení?I když to je asi divná otázky,co? *7* Asi je lepší navázat řeč jinak.....Jak si užíváš volna?Ale už se to krátí...Mno nevim jestli mám čekat,zda odepíšeš,ale každopádně se měj fajn....V
  • Ahojky

    ahoj davide,viděla jsem tě ve filmu panic je nanic a seriálu ulice..moc se mi líbíš,jsi krásnej...Asi tě chce hodně holek,ptž si fakt hezkej,ale ..nemohli by sme si spolu třeba jen psát???plosím..pokud chceš napiš mi pls na kristynakl@seznam.cz....je mi 15..tak zatim ahoj a pls napiš..Kristýna *4*
  • Inmenka=)

    Ahoj..je mi blbý hned tě oslovovat když tě ani neznám..takže jen ahoj=)viděla jsem Tvůj film Panic je na nic a připadáš mi tam jako moc fajn kluk a myslím že bych Tě ráda poznala,i když jen přes e-maily..játo sice neovlivním ptz to záleží na Tobě,ale kdyby jsi měl chuť a nebo se nudil,tak klidně napiš na e-mail inmen@seznam.cz a nebo na icq 489-010-623..opravdu bych Tě ráda poznala=) *4* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit