Přejít na výpis diskuzí

David Vobořil

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MIluju Šoliho

    DavÍdku si moc pěkný, milý, krásný, nádherný ,sympatický kluk....Ty filmy jsou boží jak panic je nanic tak ulice!!! si boží jen tak dál už se těším na další film s tebou!!!
  • Davídek

    Jo tady všichni mají pravdu.Davídek je ten neujůžasnější herec!!Ve fimlu Panic je nanic ses mi líbil vté vodě nejvíc! PRosím chtěla bych si z tebou pokecat napiš na E-mail co jsem ti sem naspala a nebo na icq 233-205-732 prosím ozvi se!!
  • Davčo napiš:)

    Zdarec Davčo..seš moc hezkej a sympatickej kluk a v Panic je nanic jsi byl fakt k sežrání *14* no,tak tě jen prosím,ať mi písneš třeba na maila Klaruskaaaa@seznam.cz a nebo na icq 218-882-550 určitě fajně pokecáme *4* *7*
  • David

    Davide jsi hroznej simpaták...chtěla bych si s tebou pokecat,tak mi prosím napiš na e-mail který jsem tu napsala a tohle je moje icq 445-844-318.Mocinky tě prosím napiš mi a pokecáme...pls. *3* neboj,nebudu otravovat jen si s tebou chci pokecat. *4* Dík a p@.
    • Re: David

      ahojky davide ja jsem jarca a viděla jsem tě v Ulici a ve filmu panic je nanic
      a ja jsem se do tebe zamilovala ale nevim co mam delat protoze je mi teprv 11
      let *14* ale jsi moc hezky a v tom filmu jsi bezva a podlemě jsi úžasnej kluk miluji tě
  • david

    david je moc hezkej herec!!nebudu tady psat jak je uzasnej,protoze to vsichni vedi!!! *1* *1* ale je me se moc libi *14* a jestli chces tak mi muzes napsat na e-mail *1* *4*
  • Davídek :-*

    Chujky Davídku *14* Seš moc krásnounkej, milej kluk do kterýho sem se zakoukala už po filmu Panic je nanic seš fakt bombovej a mám tě ráda....pokud chceš vidět jak vypadám stačí napsat na e-mail který jsem sem zadala a můžu poslat foto......Pokud chceš tak mi můžeš poslat na e-mail nebo tady přímo zveřejnit svoje icq nebo e-mail plosím plosím děkuju tvoje mrtě velkáááá fanynka ANET *14* *14* :-*
  • David

    David je nádhernej!! Napiš nám tvůj E-mail nebo icq kde by jsme si stebou mohli psát!! My fanynky !! Ahoj Davídku
  • krrasnouckej.....dej sobe vedet vic!!!!treba neco,kde by ti horlive fanynky mohly psat!!!nejakou stranku,neb postu!!! *1*
  • Davídek

    Davídek je ten néééj klásnej, mladej herec *14* !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit