Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mieylilly

    narozky

    hodně štěsttí Demi už předem a přeju ti aby se ti všechno v životě podařilo a hezkou oslavu *15* *15* *15*
  • lyss-claire-anna

    Re: DEMI NEVYHRALA

    Přesně... Naprosto souhlasím
  • kajuska4

    Re: Re: Je to pravda?

    jj *3* Demi není veget. ta wikipedie si tak vymýšlí mno *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Demi Je nejlepší<3

    souhlas *14*
  • mattie

    Re: Je to pravda?

    určite to nie je pravda! Demi má veľmi rada americké burgery a steaky :D
  • teenka

    Je to pravda?

    Ahoj. Na Wikipedii psali, že je Demi vegetariánka. Já teda vím o Demi vím všechno, ale tohle jsem nevěděla. Je to pravda? *7*
  • verik93

    Re: Re: Demi Je nejlepší<3

    dekuji:))
  • mattie

    Re: Demi Je nejlepší<3

    ABSOLUTNE SUHLASIM :D
  • verik93

    Demi Je nejlepší<3

    Demi je ta nejlepší, nejkrásnější a nejusměvavější hvězda kterou znam :) mám ji strašně noc ráda a nechápu lidi co jsem lezou jen proto, aby ji tu uráželi....to je pod úroveň....
    Má ten nejlepší hlas na světě :) Sonny with a Chance je také ta nejlepší show co jsem kdy viděla :D a nejlepší je ještě v originále :)
    Takže jestli je tu někdo kdo ji zbož'nuje stejně jako já tak se můžete juknout na moje youtube :) mám tam všechny její oficiální video a také nějaké funny videa o Demi :) http://www.youtube.com/user/lovatod emi93#p/a
    a nebo si mě můžete přidat klidně i na facebooku a můžeme spolu o Demi pokecat :)http://www.facebook.com/profile.p hp?id=100000007998070
    PS: DEMI MÁ TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚSMĚV NA SVĚTĚ *3*
  • kajuska4

    I love you Demi

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pefka

    wow

    awoj ludia demi bude hrat v chirurgove este presne neviem kedy *3*
  • kajuska4

    Re: ICQ

    462718593 *3*
  • martinkooooooo

    ICQ

    KTO MA ICQ NECH MI NAPISE CISLO A JA SI HO PRIDAM DO KONTAKTOV *3* *3*
  • mattie

    camp rock2

    http://demdemilovato.blog.cz/1008/c amp-rock-2-songs-mp3

    tu nájdete všetky originál piesne ku camp rocku 2... sú to odkazy na jednotlivé piesne ktoré si môžte vypočuť a aj stiahnuť.. nechajte komentík :=) *14*
  • Re: Re: Chirurgové

    byly to Shiny Happy People
  • mattie

    DEMI NEVYHRALA

    Som neskutočne sklamaná z toho, že Demi Lovato nevyhrala na teenchoice awards ani jednu zo 6 cien, na ktoré bola nominovaná.
    Táto neskutočne nadaná herečka aj speváčka je veľmi málo oceňovaná. Absolutne tomu nechápem.
    Dve z cien jej vyfúkla Selena Gomez ... ako je toto možné preboha- veď Selena má maximálne upravovaný hlas počítačom. Demi na sebe ako speváčka pracovala od malička a Selena sa jedného dňa rozhodne nahrať album a kvôli jednej dobrej pesničke naturally je hneď úžasná speváčka známa po celom svete. Selena jej zobrala cenu za komediálnu herečku - nechápem preboha veď na wizards nie je nič vtipné Demi v Sonny je o tisíckrát lepšia. Ďalej Selena vyhrala breakout female artist. aaaaaaaaaaaaa vrrrrrrrr zase Demi je o milióóóóóóón krát lepšia speváčka.
    Cenu za najlepší album pop jej uchmatol dement Justin Bieber:=/ proste k tomuto debilovi sa nebudem ani vyjadrovať. Love song vyhrala Miley s peničkou when i look at you - je to krásna pesnička ale pieseň od Demi Catch me je lepšia proste viac precítená.
    a cenu za najlepší komediálny seriál vyhral Glee ani neviem, čo to je :=D

    takže všetci fanúšikovia Demi môžme smútiť a pripravovať sa na ďalší rok budeme hlasovať a hlasovať a hlasovať!!!!!
    slzy
  • kajuska4

    Re: ........

    Přesně *4* *14*
  • anulka123

    ........

    Demi jé tak too jee suprová herečka..v seriálu Sonny ve velkém světě..je naprosto skvělá..:)myslím že si sláávu upřímně zaslouží.:) máá na to.:) ze všech nejvíííc...)
  • kajuska4

    Re: NEW ALBUM

    wow hned si ho koupím až výjde jé *4* *14* *4* *4*
  • mattie

    NEW ALBUM

    Demi včera napísala na svoj twitter o svojom treťom albume:::
    ďalší singel teda skladba s klipom sa bude vola Teach me how to Demi a album sa bude volať D-pain. Má to byť rnb/pop album z čoho nie som moc nadšená myslela som, že Demi ešte viac pritvrdí a bude z nej pravá rockerka ale tak nechajme sa prekvapiť album vyjde v roku 2011, pretože v tomto roku to už nestihne kvôli tour-u, ktorý má teraz a záležitostiam týkajúcich sa camp rocku 2 *7* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit