Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Demi

    jsem ráda , že semnou souhlasíš... nejsem nějakej moc velkej fanoušek stmívání, ale rozhodně musím říct, že hrát umí určitě víc Kirsten než Demi... *1* Demi by to rozhodně nezahrála líp... a ten její úsměv?? když se nekření jako v CAMP ROCKU tak se to dá... *15* je až moc vidět, že ten její smích je nucený... *5* nemůžu si pomoct... prostě je to hrozná herečka!!
  • sandy.velson

    Re: Re: Demi

    Ale úsměv má dokonalý ♥
  • sandy.velson

    Re: Nechápu vás!

    To je pravda ;) Naprosto s tebou souhlasím *1*
  • sandy.velson

    Re: Demi

    Tak řekla bych, že není moc dobrá herečka, ale jsou i horší např Kristen Stewart *8*
  • Demi

    Je pravda, že Demi je pěkná holka a má skvělej hlas.. ale musím říct, že je to ta nejhroší herečka, kterou sem kdy viděla hrát!! vážně!!!! Její úsměvy v Camp Rocku mě dováděli k šílenství.... A jako Sonny je ještě příšernější.... *8*
  • Re: Nechápu vás!

    Já s tebou souhlasím, ale řekni mi, jak víš jak se cítí? Ty jsi taky slavný/á nebo jak to můžeš tak dobře vědět? Já si myslím, že máš pravdu, ale nadruhou stranu jsou i hvězdy, kterým ta sláva děalá vyloženě dobře. Nad tím byste se měli taky zamyslet.
  • hihihi

    ty ji balis? hahaha no jo uz te s ni vidim *15*
  • camp rock 2

    demi *14* se film camp rock 2 velmi poved, proste je skvela *14*
  • Re: gh

    co to meles ja kdybych nekoho slavneho nesnasela tak bych na to aspon jen kaslala a rotźhodne bych ho nepomlouvala na internetu *8* ja ji a miley a selenu...... zboznuju *14*
  • ahoj

    ahoj.nevite nekdo kdy Demi vyda nove album.nekde se pise ze tento rok,ale me by zajimali kdy presne.diky za odpoved
  • Re: demi a selena

    jo to jo a pro me aji mileY jsou vsechny super a nechapu ty co jim tady pisou nadavky proc tady na tuhle stranku o demi chodi kdyz ji tak nenavidi ja je mam mooooc rada *14*
  • verik93

    Re: HLASUJTE

    uz jsem hlasovala a hlasuji kazdy den =) jen doufam ze neco vyhraje protoze si myslim ze ma velky talent =) a tady v čr nebo na slovensku je nedocenena =( ale i tak ji strasne moc zboznuju =)
  • mattie

    HLASUJTE

    prosím všetkých fanúšikov Demi aby sa registrovali na stránke
    www.teenchoiceawards.com je to zadarmo a hlasuje sa každý deň Demi má možnosť získať 6 cien, je tam veľká konkurencia ale keď budete hlasovať každý deň mohla by vyhrať aspoň jednu z cien.
    je nominovaná v týchto kategóriach ::
    komediálny seriál- Sonny with a chance
    herečká komediálneho seriálu- Demi Lovato
    Album roka v kategórií Pop- Here we go again
    Zamilovaná pieseň - Catch me
    Duet- Demi Lovato & We the kings- we´ll be a dream
    a ešte v jednej kat. ktorú neviem preložiť a to je
    Breakout female artist- Demi Lovato
  • teamsterlingknightfans

    Demiiiii

    zbožnujemmmm Demi...je taka užasna,skvela ,krasna,dokonala......Demi je supeeeeeer *14* *14* *14* *14* *14*
  • mawtinkar

    !!!!

    Demi Lovato je ta nejusměvavější Star na světě...je strašně hezká..MIluju Tě Demi *14* *14*
  • Re: NJN

    Hejky sorry jestli se tě to dotjne ale víš o tom že ti tu nikdo nevěří... i kdybys demi skutečně znala (což pochybuju)tak by ses tím nevychlubovala na potkání protože pochibuju že bys byla tak hlupá... =)
  • mattie

    VOTE FOR DEMI

    http://www.teenchoiceawards.com/ind ex.php

    zaregistrujte sa tu a hneď môžte hlasovať každý deň... za Demi sa dá pre seriál Sonny with a chance a potom ako komediálna herečka za rolu Sonny
  • verik93

    Re: Re: h

    ne asi =) ma vymytej mozek =)
  • verik93

    Re: HALOO!!!

    moje rec =)
  • Nechápu vás!

    Ale víte co lidi já vás nechápu.Vy tady pomlouváte slávný lidi který ani pořádně neznáte jaký doopravdy jsou.Ve skutečnosti jsou demi,selena i miley strašně fajn holky... Ale vím že mi věřit nebudete ale zkuzte se nad tím pořádně zamyslet. Představte si jaké by vám bylo kdyby o vás někdo takhle mluvil pronic zanic když ho ani neznáte.Víte jaké to je když jsdete po ulici a lidi si o vás šeptají jako by jste byly nějací vraci a přitom se do dočetly v nějakým blbým bulváru... Zkuste se na to podívat i jinou stránkou.... Vy vůbec nevýte jaký to je být slavný možná si to představujete že je to úžasný a každý vás miluje ale není to pravda to je jen iluze nikdo z vás nevíte jak to mají hvězdy těžký když se o nich píše furt něco hnusnýho co ani není pravda jenža takový lidi jako vy na to skočí a to je ten problém....A když potom taky je pomlouváte tak je z toho vidět jen jedno a to že jim závidíte....Ale ani si nedovedete představit jak by rády tyhle třiholky byli někdy prostě jen normálnímy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit