Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Skype na Demi

    Já a moc a moc a moc :D
  • gh

    me se ona moc nelibi vypada tak trochu jako cinanka a ta jeji pusa...by klidne mohla spolknout traktor
  • nenulik1

    demi a selena

    demi a selena sou super zpevačky *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: ..

    Pokud si myslíš že jsi zajímavá tak se mýlíš a je to spíše trapné! 1.) nemáš její telefonní číslo! 2.) signál bys neměla! takže vyplývá že si tu píšeš výmysly tvé fantazie! *9*
  • mattie

    :=(

    Joe Jonas a Demi Lovato sa asi po dvoch mesiacoch vzťahu rozišli, ale stále ostávajú veľmi dobrými priateľmi ako predtým :D
  • yx

    ty jsi totální ....... aksi myslíš že ti uvěříme takovou blbost, tak se daj vycpat a před tím si strč hlavu do své ........ toto je nejvtipnější blbost a hlavně nejtrapnější! *16*
  • demi_selly_ash_nessa_miley_fan

    Re: Re: Re: ..

    AHAHAHAHAHAHHA Vtipný když jště včera jsem si volala s Demi!
  • MRKNĚTE PLS NA MŮJ WEB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Čau lidi,udělali byste pro mě něco pls??Mrkli byste se pls na můj blog?Je o Miley Cyrus,mám ho skoro rok a kdybyste chtěli tak klidně napište svůj názor ohledně toho,co bych mohla změnit nebo,co bych na blog mohla přidat.
    P.S.Nezapomeňte přidat komentář *3*
    DÍKY VŠEM!!! *5*
  • mattie

    Re: its on videoclip

    http://www.youtube.com/camprockvevo
  • mattie

    its on videoclip

    dnes večer vyšiel videoklip It´s on, ktorý môžete už zajtra vidieť aj na našom Disney channel
  • mattie

    CR 2 SONGS

    http://www.mojemp3.sk/mp3/70783
    toto je pieseň It´s on

    http://www.mojemp3.sk/mp3/70782

    toto je pieseň Can´t back down -- doporučujem je super :D *14*
  • demiska-lovatova

    Ahojky !

    Já miluju Deminku, je prostě skvělá !! *14*
  • h

    ja nesnasim selanu a demi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5* *16* *8* *8* *16* *5* *5* *9* *13* *9* *7* *7* *16*
  • :)

    V tom seriálu jak má nevím ted jak se jmenuje nesleduju to párkrát sem ho viděla tak tam vypádá jako normální holka, ale když koukám tady na osobnostech na její fotky tak tam vypadá jako dáma :)Sluší jí to ;)
  • hudy

    Mazání a rozhraní

    Projela jsem si částečně diskusi (budu ještě pokračovat) a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila! *13*
    hudy
  • mattie

    Pravda

    Demi a Sel žijú. No už nie sú najlepšie kamarátky... Demi momentálne prednedávnom vydala 3 nové klipy:
    Joe Jonas & Demi Lovato = Make a wave
    We the kings & Demi Lovato = We´ll be a dream
    Camp Rock 2 & Demi Lovato = We can´t back down
  • Re: Re: Re: ..

    Je Demi opravdu mrtva nebo je to jen kec?o miley se taky jjednou reklo ze je mrtva.a neni
  • Re: Re: ..

    Sel a Demi jsou živý *1* !!!! tak tu nemelte blbosti *16* !!!! kdo takwou kráwowinu mohl napsat proboha *1* *7* *7* *7*
  • Re: Re: Hahaha

    ne neni ty pizdo
  • kajuska4

    Re: Re: ..

    ?????Oni si vymýšlí dit Demi žije *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit