Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teenka

    HALOO!!!

    Nechápu lidy, co jsem choděj, i když Demi nenáviděj *7*! To fakt postrádá smysl *15*. Já mám Demi moc ráda *14*.
  • Re: Re: Re: Re: ..

    NO JASNE TAK JAKY MA TELEFONI CISLO *7* *7* *7*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ..

    MOJE REC NENI ZAJIMAVA
  • Re: Ahojky !

    thanks, i love you.d.l *3* *3* *3*
  • Re: yx

    to pises jako komu byloo v bravu j o a ses out *13* *13*
  • Re: :=(

    PROSIM TE KDYS TO PSALA *7* vonise budou brat. *9* *9* *9*
  • Re: demi a selena

    JA VIM SOU SUPER *1* *1*
  • Re: gh

    NO JAKO CINANKA VIPADAS SPIS TY.A N,EMA PUSU JAKO TRAKTOR,A ME SE LIBI AJESTLI TOBE NE TAK SES DIVNA. *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • verik93

    Re: Re: Re: Re: gh

    presne =D rekni koho by nechali zazpivat americkou hymnu??Jedine Demi Lovato <3<3 jinak by ji asi tu hymnu zazpivat nenechali =) že??
  • skype please

    kdo ma skype na demi tak at mi napise na e mail weriiiseek555@seznam.cz diky
  • 30.04.1998

    Re: Re: Re: gh

    jj.. s hlasem je na tý nejvyšší úrovni =) neznam nic co by nevyzpívala =D *14*
  • verik93

    Re: Re: gh

    Presne.....moje slova =D Demi je nejhezci na svete a nadherne zpiva...narozdil od nejake Hannah Montany kterou sem serete a nemate ji sem co vubec strkat =D tohle je diskuse o Demi tak jestli ji nesnasite, tak tu nemate co delat =) ja osobne taky nesnasim Hannah Montana a nelezu na jeji profil a ani bych nelezla =) ps: Demi na ten nejbajecnejsi hlas, usmev a smich co jsem kdy slysela =D
  • 30.04.1998

    Re: Re: Demi

    Demi má nejkrásnější úsměv na světě ty blbe
  • 30.04.1998

    Re: MP3

    tvojemp3.cz je nejlepší stránka na tohle!! *14* já osobně mam všecky songy od DS jen z tohohle webu *3*
  • 30.04.1998

    Re: OPICI?????

    Demi je svá a neopičí se!!! *13* si fakt magor asi XD
  • 30.04.1998

    Re: Re: Re: ..

    proč by nebily živý???? *15* já si s nima píšu každej den a že by mi psali mrtvoly mě teda ještě nenapadlo tvl :DD kdo na to zas přišel XD
  • 30.04.1998

    Re: ..

    me too... *15*
  • 30.04.1998

    Re: h

    protože seš bez mozku :-)
  • 30.04.1998

    Re: gh

    Demi má ten nejkrásnější úsměv na světě... škoda že jí víc neznáš a taky škoda že si nepobral víc rozumu... *3* *5*
  • Re: :=(

    Přála jsem jim to, moc jim to spolu slušelo.. *9* *14*
    I love Demi! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit