Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sel.gomez

    pls pomoc!

    Ahojky, chtela bych poslat Demi pres postu (dopis) jestli by mi poslala jeji foktu s autogramem, ale nwm jeji adresu kam to poslat . Plsik napiste mi na email : Domca375@seznam.cz
    Dekuju! Prosim rychle. *14*
    • hbdelfin

      Re: pls pomoc!

      myslím, že se to posílá před Disney, myslím, že Miley to má u sebe na profilu své osobnosti, tu adresu, tak to bude asi ono
    • Re: pls pomoc!

      Baverly Hills...aspoň teda myslim-...
  • Hlasování

    Na této stránce můžete volit nejlepší film, herec, herečka, seriál, hudební skupiny atd je tam i Demi *3* *15*
    http://www.peopleschoice.com/pca/vote/votenow.jsp (pište bez mezer) vyhlášení se uskuteční 5. Ledna tak hodně zdaru ve volení. *3*
  • Demi je v pořádku!

    Ahoj :) Potvrdilo se, že tyhle řeči byly jen hloupé fámy. Demi si twitter nezrušila sama, někdo jí prý ukradl mobil,kde měla uložené heslo a smazal jí ho :( Prý dokonce ví, kdo to byl :(
    Ale zpátky k tomu twitteru. Demi má už pár dní nový (její uživatelský jméno je DDLOnline ) a jako poslední zpráva (kterou přidala asi před 17ti hodinami) byla tahle:
    You guys I am finally back home and the doctor said I have to rest a while!Thank you all for praying!Now I have to spend some time at home!
    (Hej lidi, jsem konečně doma a doktor mi řekl, že se mám chvilku šetřit! Všem vám děkuju za to, že jste se za mě modlili! Teď ztrávím chvíli doma!)

    :)) Je skvělé, že je v pořádku! :)
    • annie98

      Re: Demi je v pořádku!

      Ten Twitter není její, je pořád v léčebně
    • mattie

      Re: Demi je v pořádku!

      presne tak :=) čistá pravda! som rada, že nie som jediná, ktorá vie pravdu o Demi
      • Re: Re: Demi je v pořádku!

        ta sprava o demi lovato že je v psichicke lečebně mě šokovala a je to pravda nebo neni ja to nevim prosím napištemi to nebo se zbláznim
        • hbdelfin

          Re: Re: Re: Demi je v pořádku!

          je to pravda
          • mattie

            Re: Re: Re: Re: Demi je v pořádku!

            ona tam nie je stále, to proste iba chodieva na len také sedenia ako k normálnemu psychológovi kde riešia je duševné problémy
      • verik93

        Re: Re: Demi je v pořádku!

        jasne taky souhlasim :) nevim proc o ni vsichni rikaji ty nejhorsi veci :( ona by to neudelala je na to moc krásn a tak chytrá....myslim tim, ze b urcite nebrala dragy a tak!!! a ten kdo si to mysli tak nemuze byt ani jeji fanousek, protoze pravej fanousek to vi !:) jsem taky rada ze je v poradku :) Demi is the best :)
        • sonny98

          Re: Re: Re: Demi je v pořádku!

          Jo Demi je prostě nejlepší a každej o ní píše jen špatně protože už neví o čem psát tak to radši nemaj psát vůbec,a hotovo! *4* *4*
  • usmev

    jj. brácha tvrdí že se emily a demi debilně smějou ale přitom on sám se na všech fotkách strašně šklebí. každej se směje jinak a proto nesnášim když maj ty missky rozzářený perfektní "televizní" úsměv. je to trapný a umělý, škleběj se jak nány *9*
  • Twitter

    Ahoj všichni,prosím potřeboval bych poradit nemůžu se dostat na oficiální twitter Demi Lovato www.twitter.com/ddlovato jakoby ta stránka neexistovala,ale podle mě je to blbost prototže na jejím oficiálním webu www.demilovato.com to na ten její twitter odkazuje je tam Follow Demi on Twitter a je tam vidět poslední příspěvek co tam napsala.V pátek to naposled ještě šlo se tam dostat a teď to až do teď nejde.Tak jestli byste mi prosím něco poradili jak bych se tam mohl dostat.Děkuju *9*
    • mattie

      Re: Twitter

      ahoj, Demi niekto ukradol iphone kde mala uložené heslo a zrušil jej ho! nový účet je
      http://twitter.com/DDLOnline
      Demi má momentálne nejaké psychické problémy vo svojom živote, už predáva aj svoj dom v toluca lake v l.a. a ide späť bývať k rodičom! oficiálne dôvody nie sú známe a má sa rešpektovať jej súkromie a fámy o tom, že Demi sa pobila s Ashley Greene, kvôli Joe Jonasovi nie sú vôbec pravda! A ani to že Demi má astmu, je v nemocnici a podobné blbosti vymyslené bulvárom. Zrušila posledné koncerty kvôli tým svojím problémom a myslím, že mala ešte niečo s hlasom ale nič vážne
  • demi

    Demi Lovato je nejlepší skladatelka píšný na světe a hlavně je nejlepší film kemp rock 1 a 2 *1* *1* *14*
    • Re: demi

      Do jaké chodíš třídy ?! Neumíš psát!!
  • 11

    demi je tak heska a umí spivat jsem jeji velká fanda a jak spivala v camp rock2 tak super.. :*
    • Re: 11

      buď seš na mol, nebo sis vzala nějaký prášky, nebo seš nějaká mentální nebo v nejhorším případě nejseš Češka...ale souhlasím s tím, co jsi pravděpodobně chtěla vyjádřit ohledně Dems
  • terezab1

    demi je užasná

    demi je užasná
    spívá krásně a taky nádherně hraje
    jo a kdo řiká že demi neni herečka a že se hrozně směně tak je debil
    *14*
    • Re: demi je užasná

      přesně tak *3*
      • Re: Re: demi je užasná

        Souhlasím.. *4*
  • mattie

    demi a jej tajne fotky

    http://demdemilovato.blog.cz/1010/d emi-lovato-a-jej-tajne-osobne-fotky
  • mattie

    pls

    http://twitter.com/ddlovato
    prosí m všetkých aby na twitter Demi Lovato dali follow, pred nedávnou mala viac ako milion ľudí od Seleny a dnes má Demi okolo
    2,550,000 a Selena 3,000,000 prosím tak všetkých fanúšikov aby Demi číslo zväčšili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit