Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mattie

    DEMI NEVYHRALA

    Som neskutočne sklamaná z toho, že Demi Lovato nevyhrala na teenchoice awards ani jednu zo 6 cien, na ktoré bola nominovaná.
    Táto neskutočne nadaná herečka aj speváčka je veľmi málo oceňovaná. Absolutne tomu nechápem.
    Dve z cien jej vyfúkla Selena Gomez ... ako je toto možné preboha- veď Selena má maximálne upravovaný hlas počítačom. Demi na sebe ako speváčka pracovala od malička a Selena sa jedného dňa rozhodne nahrať album a kvôli jednej dobrej pesničke naturally je hneď úžasná speváčka známa po celom svete. Selena jej zobrala cenu za komediálnu herečku - nechápem preboha veď na wizards nie je nič vtipné Demi v Sonny je o tisíckrát lepšia. Ďalej Selena vyhrala breakout female artist. aaaaaaaaaaaaa vrrrrrrrr zase Demi je o milióóóóóóón krát lepšia speváčka.
    Cenu za najlepší album pop jej uchmatol dement Justin Bieber:=/ proste k tomuto debilovi sa nebudem ani vyjadrovať. Love song vyhrala Miley s peničkou when i look at you - je to krásna pesnička ale pieseň od Demi Catch me je lepšia proste viac precítená.
    a cenu za najlepší komediálny seriál vyhral Glee ani neviem, čo to je :=D

    takže všetci fanúšikovia Demi môžme smútiť a pripravovať sa na ďalší rok budeme hlasovať a hlasovať a hlasovať!!!!!
    slzy
    • Re: DEMI NEVYHRALA

      Je fakt vidět, že máš Demi ráda... ale stačí se jen na moment zamyslet a všechno by ti došlo.... Selena je rozhodně lepší herečka než Demi - proto taky vyhrála..... Demi je zase lepší zpěvačka.... teda myslim si že by měla být jenom zpěvačka... podle mě je jako herečka naprosto příšerná a ten její nucenej smích taky.... a co se tyce serialu kde hraje, tak ten v americe nemá zase takovou sledovanout jako je hannah montana nebo kouzelnici.... taky se neni cemu divit, je to naprostá blbost pro malý fakany... nemůžu si pomoct... *1*
    • lyss-claire-anna

      Re: DEMI NEVYHRALA

      Přesně... Naprosto souhlasím
  • anulka123

    ........

    Demi jé tak too jee suprová herečka..v seriálu Sonny ve velkém světě..je naprosto skvělá..:)myslím že si sláávu upřímně zaslouží.:) máá na to.:) ze všech nejvíííc...)
    • kajuska4

      Re: ........

      Přesně *4* *14*
  • mattie

    NEW ALBUM

    Demi včera napísala na svoj twitter o svojom treťom albume:::
    ďalší singel teda skladba s klipom sa bude vola Teach me how to Demi a album sa bude volať D-pain. Má to byť rnb/pop album z čoho nie som moc nadšená myslela som, že Demi ešte viac pritvrdí a bude z nej pravá rockerka ale tak nechajme sa prekvapiť album vyjde v roku 2011, pretože v tomto roku to už nestihne kvôli tour-u, ktorý má teraz a záležitostiam týkajúcich sa camp rocku 2 *7* *14*
    • kajuska4

      Re: NEW ALBUM

      wow hned si ho koupím až výjde jé *4* *14* *4* *4*
  • kajuska4

    Popcorn

    Demi je v našem popcorně nějaké články i plakát *4* *14* *4*
  • mattie

    mp3

    Demi Lovato & Joe Jonas - Wouldn't Change A Thing
    http://www.mojemp3.sk/mp3/81 060


    Ewa Farna & Jan Bendig - Stejný cíl mám dál
    http://www.mojemp3.sk/mp3/809 05

    Demi Lovato & We The Kings - We´ll be a dream
    http://www.mojemp3.sk/mp3/76 476

    Demi Lovato - Me Myself & Time
    http://www.mojemp3.sk/mp3/764 74


    do piatka posledná možnosť hlasovať pre Demi www.teenchoiceawards.com *14*
  • kikousek19

    demi

    ahoj Demi je fakt nadherna *14* *14*
    výte kdo je její nejlepší kámoška??? SELENA GOMEZ....jsem jejich fanynka *14* *3*
    • mattie

      Re: demi

      Demi a Selena nie sú naj kamošky
      • Re: Re: demi

        Selena Gomez a Demi Lovato? mam je rada ze vsech nejvic(kdyz se pocitaj jen holky), ale vsichni se tu mylite Demi a Sell jsou nej kamosky nekdy maji sve neschody, ale tak je to u vsech nejlepsich kamaradek proto to vipada ze nej kamosky nejsou..... a jinak proc si teda myslite ze nejlepsi kamosky nejsou?! *14* *9*
        • mattie

          Re: Re: Re: demi

          SEL a DEMI už nie sú naj kamošky ostali už iba priateľky kvôli niečomu v čom Sel sklamala Demi alebo niečo také nechcela sa o tom vyjadrovať a písala to ona sama na jej oficiálnom twitter-i. Vraj už sa ani nevýdajú iba ak sa niekde stretnú
      • annie-love

        Re: Re: demi

        soulen kamarátky;)

        Kájuš, ty máš taky ráda Demi?♥♥:)
        • Re: Re: Re: demi

          Ano mám jí ráda *4* *14*
    • kajuska4

      Re: demi

      Čauky jj Demi je nádherná ale já Sel moc nemusím takže jsem jen fanynka Demi *3* *14*
  • sharpay1995

    Chirurgové

    Ahoj... Demi hrála v jednom díle "Chirurgové" a já bych ho chtěla vidět, akorát že nevím který díl to byl... nevíte to někdo...? :)
    • mattie

      Re: Chirurgové

      myslím že to bolo v angličtine Shiny people
      • Re: Re: Chirurgové

        byly to Shiny Happy People
  • kajuska4

    ..

    čauky jsem Demi fanynka *4* *14* můžu se k vám přidat? *3*
  • usměv

    demi ma nahodou krasnej ůsměv.moc se mi její ůsměv líbí,když se usměje je kouzelná,pstě nádherná :)
  • demiiiiiiii

    demi je najlepšia herečka *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit