Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gh

    me se ona moc nelibi vypada tak trochu jako cinanka a ta jeji pusa...by klidne mohla spolknout traktor
    • Re: gh

      co to meles ja kdybych nekoho slavneho nesnasela tak bych na to aspon jen kaslala a rotźhodne bych ho nepomlouvala na internetu *8* ja ji a miley a selenu...... zboznuju *14*
    • Re: gh

      NO JAKO CINANKA VIPADAS SPIS TY.A N,EMA PUSU JAKO TRAKTOR,A ME SE LIBI AJESTLI TOBE NE TAK SES DIVNA. *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • 30.04.1998

      Re: gh

      Demi má ten nejkrásnější úsměv na světě... škoda že jí víc neznáš a taky škoda že si nepobral víc rozumu... *3* *5*
      • verik93

        Re: Re: gh

        Presne.....moje slova =D Demi je nejhezci na svete a nadherne zpiva...narozdil od nejake Hannah Montany kterou sem serete a nemate ji sem co vubec strkat =D tohle je diskuse o Demi tak jestli ji nesnasite, tak tu nemate co delat =) ja osobne taky nesnasim Hannah Montana a nelezu na jeji profil a ani bych nelezla =) ps: Demi na ten nejbajecnejsi hlas, usmev a smich co jsem kdy slysela =D
        • 30.04.1998

          Re: Re: Re: gh

          jj.. s hlasem je na tý nejvyšší úrovni =) neznam nic co by nevyzpívala =D *14*
          • verik93

            Re: Re: Re: Re: gh

            presne =D rekni koho by nechali zazpivat americkou hymnu??Jedine Demi Lovato <3<3 jinak by ji asi tu hymnu zazpivat nenechali =) že??
  • nenulik1

    demi a selena

    demi a selena sou super zpevačky *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: demi a selena

      jo to jo a pro me aji mileY jsou vsechny super a nechapu ty co jim tady pisou nadavky proc tady na tuhle stranku o demi chodi kdyz ji tak nenavidi ja je mam mooooc rada *14*
    • Re: demi a selena

      JA VIM SOU SUPER *1* *1*
  • mattie

    :=(

    Joe Jonas a Demi Lovato sa asi po dvoch mesiacoch vzťahu rozišli, ale stále ostávajú veľmi dobrými priateľmi ako predtým :D
    • Re: :=(

      PROSIM TE KDYS TO PSALA *7* vonise budou brat. *9* *9* *9*
      • Re: Re: :=(

        myslíš to vážněě??Oni se fakt budou brát nebo kecáš??? *7*
    • Re: :=(

      Přála jsem jim to, moc jim to spolu slušelo.. *9* *14*
      I love Demi! *14*
  • yx

    ty jsi totální ....... aksi myslíš že ti uvěříme takovou blbost, tak se daj vycpat a před tím si strč hlavu do své ........ toto je nejvtipnější blbost a hlavně nejtrapnější! *16*
    • Re: yx

      to pises jako komu byloo v bravu j o a ses out *13* *13*
  • MRKNĚTE PLS NA MŮJ WEB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Čau lidi,udělali byste pro mě něco pls??Mrkli byste se pls na můj blog?Je o Miley Cyrus,mám ho skoro rok a kdybyste chtěli tak klidně napište svůj názor ohledně toho,co bych mohla změnit nebo,co bych na blog mohla přidat.
    P.S.Nezapomeňte přidat komentář *3*
    DÍKY VŠEM!!! *5*
  • mattie

    its on videoclip

    dnes večer vyšiel videoklip It´s on, ktorý môžete už zajtra vidieť aj na našom Disney channel
    • mattie

      Re: its on videoclip

      http://www.youtube.com/camprockvevo
  • mattie

    CR 2 SONGS

    http://www.mojemp3.sk/mp3/70783
    toto je pieseň It´s on

    http://www.mojemp3.sk/mp3/70782

    toto je pieseň Can´t back down -- doporučujem je super :D *14*
  • demiska-lovatova

    Ahojky !

    Já miluju Deminku, je prostě skvělá !! *14*
    • Re: Ahojky !

      thanks, i love you.d.l *3* *3* *3*
  • h

    ja nesnasim selanu a demi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5* *16* *8* *8* *16* *5* *5* *9* *13* *9* *7* *7* *16*
    • 30.04.1998

      Re: h

      protože seš bez mozku :-)
      • verik93

        Re: Re: h

        ne asi =) ma vymytej mozek =)
        • Re: Re: Re: h

          ona je nema rada no a co no tak je nema rada vy treba taky nemate radi toho koho ma rada ona a taky vam za to nenadava *16* *10* *16* *16* *16* *10* *10* *10*
          • Re: Re: Re: Re: h

            tak at to sem necpe :D my taky neurážíme její celebrity :D běžte obě spinkat omg... *4*
  • :)

    V tom seriálu jak má nevím ted jak se jmenuje nesleduju to párkrát sem ho viděla tak tam vypádá jako normální holka, ale když koukám tady na osobnostech na její fotky tak tam vypadá jako dáma :)Sluší jí to ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit