Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Mazání a rozhraní

    Projela jsem si částečně diskusi (budu ještě pokračovat) a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila! *13*
    hudy
  • mattie

    Pravda

    Demi a Sel žijú. No už nie sú najlepšie kamarátky... Demi momentálne prednedávnom vydala 3 nové klipy:
    Joe Jonas & Demi Lovato = Make a wave
    We the kings & Demi Lovato = We´ll be a dream
    Camp Rock 2 & Demi Lovato = We can´t back down
  • kikiss11

    ..

    Něco vám řeknu, já Dem a Sel žerůůů! Oni jsou nejlepší kámošky tak proč Sel nemáte rádi?? *9* *9*
    I LOVE DEMI AND SEL!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* !!!!!!!!! *14* !!! *10!!! *14* !!!!!!!!!!!!!!! *14* !!!!! *14* !!!!!!!!! *14* !!! *10!!! *14* !!!!!!!!!!!
    • 30.04.1998

      Re: ..

      me too... *15*
    • Re: ..

      jses mokot? ty nevidis co psali v novinach? oni zemreli pri autonehode *9* *9* dnes to davali v zpravach ja jsem brecela *8*
      • Re: Re: ..

        Sel a Demi jsou živý *1* !!!! tak tu nemelte blbosti *16* !!!! kdo takwou kráwowinu mohl napsat proboha *1* *7* *7* *7*
        • 30.04.1998

          Re: Re: Re: ..

          proč by nebily živý???? *15* já si s nima píšu každej den a že by mi psali mrtvoly mě teda ještě nenapadlo tvl :DD kdo na to zas přišel XD
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        ?????Oni si vymýšlí dit Demi žije *4*
        • demi_selly_ash_nessa_miley_fan

          Re: Re: Re: ..

          AHAHAHAHAHAHHA Vtipný když jště včera jsem si volala s Demi!
          • Re: Re: Re: Re: ..

            NO JASNE TAK JAKY MA TELEFONI CISLO *7* *7* *7*
          • Re: Re: Re: Re: ..

            Pokud si myslíš že jsi zajímavá tak se mýlíš a je to spíše trapné! 1.) nemáš její telefonní číslo! 2.) signál bys neměla! takže vyplývá že si tu píšeš výmysly tvé fantazie! *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..

              MOJE REC NENI ZAJIMAVA
        • Re: Re: Re: ..

          Je Demi opravdu mrtva nebo je to jen kec?o miley se taky jjednou reklo ze je mrtva.a neni
    • Re: ..

      Joo tak to bych taky ráda chtěla vědět *1* dyyť na Sel nadávají...ale jsou nej kámoškyy takžéé...upřímně jsem fanouškem i Demi i Sel..... no newím proč někdo neéé... přes to jsou to kámooškyy takže nic nenadělajíí *1* *1* *1* I loWee SEL *14* *14* *14* teda and Demii *1*
  • nikola

    ahoj kdo je fanouskem demi lovato, seleny gomez a ashley tisdale tak at navstivy muj blog: nikolafrankova.blog.cz
    sou tam obrazky,fotky,zivotopisy,videoklipy atd... a napiste prosim komentik dekuju niky. *3* *1*
  • demi.lovato55

    Skype na Demi

    Kdo chce Skype na Demi Tak Mi napiste ! PAPAPAPAA *14* *14* *14*
    • Re: Skype na Demi

      Já a moc a moc a moc :D
  • candy.madonna.hard

    Plakáty na Prodej

    Ahoj máte rádi celebrity typu: Justin, Bieber,Miley Cyrus,Demi Lovato,Selena Gomez nebo Ashley Tisdale? mám 6 plakátu s nima tak jestli máte zájem tak prodám... Kdyžtak mi napište zprávu... *3*
    • demi.lovato55

      Re: Plakáty na Prodej

      Ježisi To jich mám víc a to ještě nepotřebuju náký hnsný špinavý a jeste za to dát prachy :D:D mam je z brava a ty urcite taky !! *13* *13* *13*
    • z.u.z.k.a

      Re: Plakáty na Prodej

      já žeru Justina!!! ♥♥ *14*
      • Re: Re: Plakáty na Prodej

        Mileyyyyyyyy
  • titulek

    že se opičí vy jste tu vsichni jak male decka vsimnete si ze ted maji vlasy vsichni uplne stejne luliny
  • hanicka10

    OPICI?????

    Demi Lovato se opici po Selene a Miley a co se opici ty vlasy???jaky vlasy se opici *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • 30.04.1998

      Re: OPICI?????

      Demi je svá a neopičí se!!! *13* si fakt magor asi XD
    • Re: OPICI?????

      jezisi..a jak si na to jako prisla?? milujes iley nebo co?? a co je ti vubec do toho tady je to jenom o demi tak tu laskave prestan tahat selenu a miley a uklidni se...dychej *9* *9*
      • Re: Re: OPICI?????

        Stejně Miley a Selena jsou daleko lepší než Demina *16* *13*
  • vasinato

    demi

    demi lovato je kočka uplně ji miluju *14*
  • mattie

    MP3

    http://www.mojemp3.sk/kanal/my-favo rites

    tu nájdete mp3 demi lovato všetky ktoré má :D v tej najlepšej kvalite:D *14*
    • 30.04.1998

      Re: MP3

      tvojemp3.cz je nejlepší stránka na tohle!! *14* já osobně mam všecky songy od DS jen z tohohle webu *3*
    • Re: MP3

      nééé díky nechci ohluchnout a kazit si náldu jejíma písničkama.......... *1* Vždyť nic nedokázala jenom že se porslavila Camp rockem?? To je toho! ale ten usměv je teda divnej *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit