Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miley15

    demiiiiiii

    nevie niekto, ze momentalne Demi ma niekoho??kto vie nieco nech odpovie na tento prispevok...dakujem :)
    • mattie

      Re: demiiiiiii

      nie nemá:DDD *14*
      • miley15

        Re: Re: demiiiiiii

        dakujem :)
  • mattie

    :(

    Demi klesla z druhého miesta na švrté:// hlasujtee please *14*
  • mattie

    DEMI+SELENA_BFF

    Is the rumor that you an Selena are no longer friends true? sorry if thats too personal :)

    Nooo that's not true!! Stupid rumors.. We're still best friends.. forEVER!! :)

    túto otázku sa spýtal jeden z fanúšikov Demi na jej oficiálnom twitter konte kde je Demi dosť často a pýtal sa jej že či ona so Selenou už nie sú priateľky--- ako vidíte Demi odpovedá- BEST FRIEND forEVER!!! *14*
  • mattie

    WAAAA

    ahojte na www.musiq1.tv--- je Demi s jej pesničkou Remember December na druhom mieste--- Selena Gomez s Naturally je na prvom- please hlasujte za Demi- nech sa konečne dostane dopopredia aj u nás, lebo si myslím, že je tu dosť nedocenená s jej krásnym a silným hlasom
    http://www.musiq1.tv/index. php?site=hitparada *14* *14* *14*
  • mattie

    dôležité

    ahojte pls.... kuknite na túto fotku..http://media6.dropshots.com/ photos/694649/20100109/192006.jpg
    to mi poslala jedna baba ktorá mi tvrdí, že je demi lovato::::ale ja si myslím, že je to fake:/..kuknite na tej fotke je demi selena miley a taylor- ako držia v ruke odkaz pre mňa- je to môj nick na pokeci
    *7*
  • mattie

    NEWs

    ahojte, práve som aktualizovala svoje stránky: www.rockprincess.estranky.sk sú tam novinky o demi nové fotky a hlavne- nová biografia(životopis) sú tam o nej zaujímavosti napr: čo má rada a tak:DDD *14* kuknite oplatí sa
  • správná holka

    Demi je fajn a hlavně jí opravdu záleží na svích fanoušcích. Vždycky když mě něco tíží tak jí můžu napsat a ona mi pomůže je super.
    • Re: správná holka

      Ahoj kde si sní píseš? *3*
    • 30.04.1998

      Re: správná holka

      a kde jí můžu napsat? kromě facebooku *9*
      • mattie

        Re: Re: správná holka

        demi did you a email

        Yes!! It's bigdlovato@aim.com

        demi to povedala na twitteri kde jej môžete posielať otázky:D- no myslím si že bude dlho trvať kým odpíše určite tam budú tisícky emailov:D
  • alusqa99

    Názor na Demi

    Můj názor na Demi: Je docela ok. Jako herečku jí moc nemusím ale jako zpěvačka je super *1* . Já mám nejradši Miley ale Demi taky poslechnu (Občas).
    Tak to je můj názor.
    • 30.04.1998

      Re: Názor na Demi

      Nepleť sem Miley tohle je diskuze o Demi
  • kajuska4

    demi

    Demi je dobrááá hlavně že se baví s Nessy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* mohly by spolu natočit nějaký film nebo nějakou písen zazpívat


    I LOVE NESSYYYYYYYYYYY *14* YY *14* YY *14* YY *14* YY *14* YYYYYYYYYYYYYY *14* Y *14* *14*
    A DEMI *14* *14* *14* *14* *14*
    • kakushka

      Re: demi

      Jj souhlasím s tebou Nessynko :) *3* *14* *4* *14* *3*
    • Re: demi

      Juu..To by bylo fajn.. *4* *4*
  • miley15

    demiiii

    nevie niekto, ze momentalne Demi ma niekoho??kto vie nieco nech odpovie na tento prispevok...dakujem :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit