Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mattie

    HWGA

    doporučujem si vypočuť celé cd here we go again. nie je tam pesničky, ktorá by sa mi nepáčila:D
  • mattie

    wow

    So don't say you're sorry, 'cause I'm not gonna listen
    -- MILUJEM JEJ SONGY
    PLEASE REMEMBER DECEMBEEEER! *14* *14* *14* *14*
  • mattie

    Divné:D

    minule som tu asi hodinu pridávala viac ako stovku fotiek a pridalo sa možno 20.. nechápem:P.. skúsim to znova
  • parket..a

    ddd

    Demi je super, strašně se mi líbí v Camp Rocku a zpívá úžasně, fakt nechápu jak to zvládá...akorát ta Sonny ve velkém světě nic moc, to už mi přijde takový trapný než vtipný...
    • Re: ddd

      Ahoj ja me se Demi taky hrozne LÍBÍ! *14* *1* a tu Sonny ani moc nevnímám pro me je dulezity ze je tam Demi jinak na to pecu *4*
    • mattie

      Re: ddd

      hej aj mne sa demi strašne páči... ale ta sonny je to dosť trapné
      • verik93

        Re: Re: ddd

        Kdyby jste videli Sonny with a chance v originale tak byste chcali jako ja :-) ja vim v ty cestine to neni nic moc,ale v ty ajine to je fakt husty,jenom doporucuju :-) Demi je nejlepsi na svete a ten kdo ji nema rad at sem ani neleze,jen ji zavidi a to je hnuss!!jo a kdo ji ma rad tak jako ja tak at si kupuje nemeckej popcorn a bravo,je ji tam hodne nez tady u nas. :-)
  • mucky

    Demi je super

    Ahoj lidičky ten kdo má tak rád Demi Lovato tak se prosím stávejte dále fanoušky Demi Lovato aby byla aspoň 10 v žebříčku tak se dále stávejte fanoušky Demi Lovato
    *14* *14*
  • Demi Lovato :)

    Demi je suprová..Začala se mi líbit v Camp rocku a teď? Teď i v Sonny with a chance *4* *14* A jak se pořád usmívá..Sluší ji to..Taky bych chtěla.. *3*
  • piskot256

    Demi??Dokonalá ;-)

    Týýjo ta Demi je vážně úžasná!!Strašně jsem si ji oblíbila hlavně v Sonny with a chance a v Camp Rocku 2:The Final Jam!!Začínám ji mít radši než Miley!!I ty písničky má uplně dokonalé!!No nevím asi se přesunu tady ;-)
  • pardon

    pardon walmart soundcheck
    • mattie

      Re: pardon

      na www.rockprincess.estranky.sk.. si ho môžeš zatiaľ stiahnuť
  • Ahoj

    Ahoj.chci se jen zeptat, jestli nahodou nevite kdy u nas v čr vyjde Demi lovato walmart souncheck
    • robie

      Re: Ahoj

      nikdy v zivote nechci ji tu zadny cd a atd.Na ty fotce vypada jak h.... *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • mattie

    DEMI

    Demi má najlepší hlas na svete.. nie je namyslená ani nič podobné... a to že sa niekomu nepáči jej výzor je vaša vec.. podla mňa je krásna a určite by som chcela vyzerať ako ona *14*
    • mattie

      Re: DEMI

      www.rockprincess.estranky.sk

      ná jdete tam strašne veľa fotiek, ktoré tu nie sú a všetky cd Demi, ktoré si môžete stiahnuť

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit