Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ztraceni94

    facebook

    Čau lidi, na facebooku sem udělal novou stránku Hollywood Stars je to ta stránka co má jako hlavní nápis hollywood a jsou tam dvě a ta moje má typ jiný podnik, tak jestli chcete tak se stante fanoušky
  • Podívejte se prosím

    Ahoj,prosím navštivte můj blog www.demiley.blog.cz .. teprve ho rozjíždím.Mám tam různé fankluby do kterých se můžete mimohodem přihlásit a ještě bych vás chtěla poprosit,napište mi něco do návštěvní knihy př.: jak se vám blog líbi atd. Děkuji Vám moc předem. *1*
  • Demi

    Hele na mim blogu je na prodej německý plakát Demi z časopisu Hey! pokud byste měli zájem tk se tam kukněte:
    http://littlebuffy.blog. cz/0912/demi-lovato
  • Demi...

    mě se Demi dcl líbí je pěkná teda až na ty vyvalené dásně když se řechtá sorry že urážím ale vypadá jako kobyla ale jinak dcl fajne :-) *3*
  • Deminka

    Ahojte,prosimtě newíte někdo ve kterém městě momentálně Demi bydlí?pište na můj e-mail plsky.Ashley *9* plsky plsky *4*
  • heh

    demi je super *15*
  • OFFICIAL CZECH SITE

    Ahoj,všechny váš chci pozvat na oficiální české stránky Seleny Gomez.. Adresa je www.selenagomez.blog.cz ... Díky všem:)
    • Re: OFFICIAL CZECH SITE

      vis, slovo officialni je neco jako ORIGINALNI.. neboli primo te osoby ci spolecnoti ktera za ni zatupuje.. to ze ma blog zrovna o ni je moc hezke.. ale na neplacenych trankach blog.cz by to opravdu officialni nebylo.. *3* *4*
    • nejfanynkademi

      Re: OFFICIAL CZECH SITE

      tohle prosím nepiš na diskuzi o Demi *3*
    • Re: OFFICIAL CZECH SITE

      Spíš na ukradnuté!!! Dríve byly moe a ukradli ste mi je!! Takže čekejte správce!!!!
  • miley.the.best

    Here We Go Again!

    O téhle písničce vím už dýl, ale teď jsem se do ní pořádně zaposlouchala a pouštím si ji pořád dokola, je skvělá! *14*
  • ???

    ahojky:-)jenom bych se chtela zeptat,jestli je pravda ze Demi chodi s Joem Jonasem?nekde jsem to cetla,ale nevim jsetli je to pravda...diky za odpoved.papa *4*
    • nejfanynkademi

      Re: ???

      Chodila s ním ale teď už ne
      • Re: Re: ???

        nechodila :) prej nikdy :)
        ale oni by byli pěkný pár :)
    • misulinecka

      Re: ???

      Jj, já to tky četla ale pak jsemm četla že Demi na twitteru potvrdila že nechodí a že jsou přátelé
  • pavlusqa

    SELAWARD

    Soutež už je v plném proudu:):) Ted stačí jenom hlasovat pro svého oblíbenou star!!! Tak HLASUJ!!!

    na www.selenagomezweb.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit