Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikolka...

    NEJ NEJ NEJ!!!!

    demi je nejlepší nechápu *8* co se vám na ni nelíbí výdyť ju upa nej!!!!:-)
    • z.u.z.k.a

      Re: NEJ NEJ NEJ!!!!

      no ja taky posloucham demi jo ale nej fakt neni to si mysli kazdy o svych vyvolenich hvezdach *15* *15* porad se hadat ne demi je nej ne selena je mnohem lepsi *15* *15* nikdo neni nej kazdy je na svem zebricku *4* *4* *3* *3* *1*
  • BEST STAR

    Zapoj se do mého projektu a zvol si svoji nej star! Na www.selenagomezweb.blog.cz Díky za zůčastnění:-)
  • demi je super!!!

    Demi je super holčina!!!!! *4* mám jí moooc ráda a sem zvědavá jaká bude ve filmu camp rock 2 *4* jako vždycky i s jonas brothers *4*
  • super!!

    demi je vazne skvela a i sympaticka...ako nic proti ale treba selene gomez mi moc simpaticka neprijde, ale ona ano! a pry se kvuli svemu zhledu trapila!! chudinka *9* ..je upe uzasna..a ma nadherny usmev!!!! *4*
  • pavlusqa

    Selaward

    Selaward! Pls zapoj se a nominuj svou best celebritu:-)na www.selenagomezweb.blog.cz
  • ewiishqa

    co vám máme říct abyste přestaly??

    hej lidi to už fakt nemyslíte vážně!Nechodím tu moc často ale když sem du tam mám z nekterých z vás zkaženej celej den.To co tu píšete fakt mi je z vás na zvracení a už fakt nevím co vám máme říct abyste tech pomluv o ní přestali sem psát.Zamyslete se nad sebou....je mi z vás nazvracení...!!! *9* *13*
  • ty co tady nadavate demi tak se irnete a to nerikam jen ja

    hele ty co ty nadavej demi tak prestante nikdo tady nestoji o vase blbi stupidni a este k tomu nesmyslny nazori a navic jestli ste asi tak kolem 9h.vecer neposlouchali fajn radio tak tam rikala ta viktorie z myslim z fajn black chard tam rikala na ty lidi ktery nekomu nadavaj tak tohle rekla "hele lidicky jestli nakou tu skupinu nebo cloveka nemate radi a nekam na ne neco hnusnyho pisete tak to prosim nedelete ,protoze ono neni lehky stat pret vsema tema lidma na podiu" atd este k tomu pak neco rikala ae to uz si nak nepamatuju tady de hlavne o to ze aspon nejsem jedina kdo se za nekoho takle postavil fakt to nedelejte ty lidi vam nic neudelali a ja souhlasim s viktorii a myslim ze tady na tyhle strance nejsem jedina
    • winar

      super holka!!!!!!

      DEMI je uplne uplne nej nej zpěvačka a herečka!!!! je fakt boží!!!!!!!!!!!!
      *3* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *3*
    • kacule159

      Re: ty co tady nadavate demi tak se irnete a to nerikam jen ja

      moje řeč tyhle lidi nesnášim ať se podívají na to co oni dokázali
  • deave

    Demiiii

    Demi je prostě užásná!! má krásný hlas a je to super zpěvačka a herečka, prostě Demi je best
  • hannahmontanahm

    Tak held´te...

    vy!!Vy v diskusi Miley říkate že je hrozná!! *9* Takže ted´ už mě to začlo štvat protože už jste začali pomlouvat Selenu Gomez takže už bud´te sticha!!Jasný?? *13* (Demi mám taky ráda a podle mě je Miley Nejlepší!!) *1* Pápa!! *1*
    • monass

      Re: Tak held´te...

      sice mas pravdu ale prome je lepsi demi ale miley je taky skvela a me uz taky vseci stvou jak lezou na ostatnich diskuzi a pomlouvaj je tam
    • monikasmajlo

      Re: Tak held´te...

      Selena je podle me nej a Miley nech jde vi kam *3*
      • Re: Re: Tak held´te...

        To je profil Demi tak proč tady furt žvaníte jak je salena hrozná,Miley ejlepší apod.?
  • ewiishqa

    Hej!Ukončete to!

    souhlasím tady je oblíbenější Demi ikdyž Selenu mám taky moc ráda ale proč ji tady pořád motáte??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit