Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pomeranc

    kájulka

    ona nej *4* upo luxus hlas *4*
  • je to diksuse o demi proc se furt tahate tu selenu??!

    demi je proste béést holcina kdybych mohla kamaradim se s ni a co se tejce tech ktery tady ji pomlouvaj tak ste blbi a ty ktery tady mluvej o selene tak ji sem prosimvas netahejte tady je diskuse o demi.ae kdyz tady vsichni mluvej o selene a demi tak vsichni maj vice mene pravdu v tom co tady melou tak ja nwm ae je top prece diskuse o demi a nn urazkova diskuse a kdyz uz ji tady nadavate pro nic za nic tak aspon nekdy mirnete jj??? *9* *1* *4* a myslim ze se vsichni schodnem aby ty co atdy nadavaj demi tak at vypadnou protoze nikdo nema snat rat kdyz se jeho celebite oblibeny nadava
  • terkamalinka

    Ahojík

    Ahoj tak jsem přibyla jako další faninka Demi!Určitě vám nemusim psát že Demi moc hezky zpívá protože to nejspíš všichni víte i ti kreří tady píšou věci typu:Přeju jí rakovinu atd. tak ti nejspíš žárlí že Demi má tak skvělou kariéru.A kdyby jste se někdo podíval na můj blog na kterým je toho hodně o Demi,Jonas brothers,Camp rocku nebo třeba Miley Cyrus tak se podívejte na www.blog-motylek.blog.cz *4*
    • bambulinka.za

      Re: Ahojík

      Terko máš úplnou pravdu Demi je
      cool holka která má styl a ti co
      si myslí něco jiného tak by sem ani něměli psát jak by se vám líbilo
      kdyby vám někdo přál rakovinu ! *16*
  • super!!!

    Demi Lovato je prostě super.A teď nevim s jakym jonasem chodila.No možná se žádnym.Ale vim že Mylei Cyrus chodila s Nickem.Ona je super!!! *14* *14*
  • emaili,icq,vily

    AHOJ juknete plssss...na muj blog mam tam emaili icq vily ruznych celebrit díky mocky všem kdo se tam juknul a pridejte mi pls komentar dík

    http://spidercat.blog.cz/
  • pavlusqa

    Selena versus Demi

    No tak když se ted rozmohla taká diskuze že je Demi lepší než Selena tak by mě zajimalo jak je to u vás ostaních *3* tak kdo z nich je lepší?
    • Re: Selena versus Demi

      podle toho asi mas rada selenu vit pavlo?? *4* a sry ae myslim ze se tady semnou nekdo prece jen schodne ze amme radi vic demi nez selenu nic ve zlim ae este neni tak slavna tim ze jen nekde hraje
      • pavlusqa

        Re: Re: Selena versus Demi

        kdyby neco jsem pavlína ale to je jedno *1* Jo a já myslela zhe Demi taky jen nekde hraje nebo snad ne? *1* No jo máš pravdu aj zpívá ale to i Selena! *1* A odpust si příšte takovej arogantí komentář já to nemyslela ve zlym! *1*
        • Re: Re: Re: Selena versus Demi

          o ce to mluvis???ja to neyslela ve zlim to co sem ti napsala na to selena versus demi bylo to takovy kamaradsky a trochu i nak proste divne co si budem povidat jj a mas úpravdu obe delaj to sami myslim jako treba ze obe spivaj a obe nekde hrajou hmm docela dobry
    • Re: Selena versus Demi

      Mno já myslím že je lepší Demi,teda nic proti Sel nemám,ale asi mám radši Demi..! *15*
    • deave

      Re: Selena versus Demi

      Já mám radši Demi, možná i proto že jí znám dýl, no ,ale Sel mám taky moc ráda. No Demi podle mě umí nádherně zpívat a je fakt dobrá herečka, neříkám že Sel tohle neumí, ale mám radši Demi, přirostla mi víc k srdci *1*
  • hilarynka125

    písnička Dont forget

    hej ta pisnicka dont forget je úúúplně best *_* !!
    • Re: písnička Dont forget

      že jo!! *5* *14*
  • ewiishqa

    bestovnííí holkaa toto!!

    demiii krásně zpívá je pěkná a sympatická a ti kdo sem pišou ty hovasiny tak ji neznají!!! *8*
  • Demi..!

    Jou Demi je prostě skvělá..! *15* vážně newím jak to udělala *7* ,že je taaak skvělá..! *14* je super..!
  • pavlusqa

    Semi

    Selena a Demi = Semi! Je to fakt nejkrasnější přátelství hollywoodu forever *14* Koukněte na tohle video pls

    http://www.youtube.com/watch?v=JrwEroFRaJ8&feature=channel_page
    • Re: Semi

      to video je super !!!! fakt !!! *3* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Semi

      Jééé to je nádherné video..vážně Semi jsou nejlepší..Kamarádky v Hollywoodu..! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit