Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deave

    Demiii

    Demi je podle mě supr zpěvačka a herečka a tu slávu si zaslouží, neni jako jiný namyšlený star kterym jde jenom o slávu a o to se zviditelnit. Jo a taky mě tady štvou ty novinky , tady se stim člověk nahledá a voni mu to smažou a to sem tam dávala jenom ty věci co souvisý s Demi ani žádný reklamy tam nebyly, tak nechápu, asi jim šibe bo co *16* ......... Ale jinak Demi je supéér *1* *1* *1*
    • Re: Demiii

      thank you sooo much... i love you my fan!!! DEMI LOVATO ahoj.. je tady semnou demi.. je moje kamoska sem v americe jezdim sem kazdy rok!!!sem linda!!!! a demi ti moooc dekuje ze ty o ni pises hezky veci a ses jeji fanousek!!!!mame te radi!!![prelozila sem to do cestiny!!! ona neumi cesky!!!!]tak nam napis pa...
  • selena gomez se s ni bavi fuuuuj

    mam ji rada taky se mi libi jak zpiva ae to ze se bavi s tou nejvetsi picou kterou znam (selenou gomez)tak to je vrchol nechapu jak se spolu bavej,to snad nn to ze se s ni bavi tak se snizuje na stejnou uroven co ta vase selenka *5* jak ja selenu slepici nesnasim
    • Re: selena gomez se s ni bavi fuuuuj

      Drž hubu ty krávo sprostá Selenka není žádná slepice!!! Můžeš jí nesnášet jak chceš jejím fanouškům je to jedno!! Oni ví co nevíš ty že Selenka je krásná milá a hodná!! Tak si polib!!!! A Demi a Sel jsou BFF a třeba se z toho poser!!! *5*
    • 30.04.1998

      Re: selena gomez se s ni bavi fuuuuj

      jo určitě neni taková pipina jako miley cyrus nebo třeba ty, selenka je ta nej zpěvačka a herečka spolu s demiskem *13*
      • Re: Re: selena gomez se s ni bavi fuuuuj

        A mimochodem Miley neni pipina jasný?? *3*
    • we-jush

      Re: selena gomez se s ni bavi fuuuuj

      A nebude to tím ze spíš na Selenu žárlíš?? :D To si nemuže najít ani swoji nejlepší kámošku? *15*
      • eminecka

        Re: Re: selena gomez se s ni bavi fuuuuj

        Ze jo kazdy ma nejlepsi kamaradku nebo kamarada proc by demi nemohla ??????? *9* *9* *14* *14* *4*
    • pavlusqa

      Re: selena gomez se s ni bavi fuuuuj

      Hmm já ji docela chápu že je Sel její nejlepší kamarádka *4*
  • _monicka_

    ploste je skvela

    jj je skvela a umi dobre zpivat
    • Re: ploste je skvela

      Já jí mám taky moc ráda.Chápu,nemusíte jí mít rádi , ale takhle jí nadávat nemusíte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
      • Re: Re: ploste je skvela

        thank you sooo much..Demi Lovato love ya!!!
  • demi

    demi je nej a slavu si zaslouží.protože to neměla tak lehký jak ta nána Miley Cyrus
    • parket..a

      Re: demi

      co to kecáš? Miley umí nádherně zpívat a k tomu i hrát, Demi umí JEN zpívat, to jak hraje Sonny je trapný na nejvyšší míru. Miley to možná měla lehký, ale tak co-umí to narozdíl od někoho!
    • destiny-hope.cyrus

      Re: demi

      dotaz: v čem to psimte mela tezsi?? sla na konkurz sla vybrali ji vybrali to sami jako miley...jake nevim v cem to zrovna ona mela tezky teda..
    • krisbells

      Re: demi

      jo souhlasim, taky Miley moc nemusim pripada mi takova nesympaticka, umi sice pekne zpivat, ale skoro v kazdy pisnicce zpiva o sobe!!!
      • destiny-hope.cyrus

        Re: Re: demi

        muzes mi rict v jaky?? v 7 things to chapu ze zpiva o sobe a nickovi ae ostatni?? prosim o priklad dik
    • dianna114

      Re: demi

      S tím souhlasím. Teda Miley mám taky ráda a nemyslím,že je to nána,ale měla to lehčí než Demi.
  • lady..amie

    Je nej"

    Ahojky,Deminka je nej,nej,nej a nej:D.A taky..moc ráda bych s někým pokecla..třeb an aICQ? mějte se.. *1*
    • lenciik

      Re: Je nej

      jo s tebu souhlasim demi je nej chces este pokecat!
  • norie

    prosba

    ahoj lidi muzete pro mne prsim hlasnout na adrese http://www.karaoketexty.cz/soutezni texty/vzplanuti-1090
    diky moc.
  • kaja01

    vzkaz pro martinkooooooo

    ses teda dobrej-dobra kdyz umis americkou anglictinou kdyz si s pises bych chtel videt jak by mela tolik casu????? nezkousej to!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13*
    • martinkooooooo

      Re: vzkaz pro martinkooooooo

      to si myslis ty *9*
      • kaja01

        Re: Re: vzkaz pro martinkooooooo

        ja si to nemyslim ja to vim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13*
        • martinkooooooo

          Re: Re: Re: vzkaz pro martinkooooooo

          mysli si *5* mne je jedno ze nikto neveri tak mi potom prestante pisat 100 ziadosti denne ze chcete kontakt na Demi okey??? *16* *16* *16*
          • monass

            Re: Re: Re: Re: vzkaz pro martinkooooooo

            hele jestli mas kontakt na demi tak ho sem napis a jesli ho nemas tak si fakt bez uražky blba a od koho si ten kontakt vzala bastak ten kdo ti to dal tak fakt dooooooooosssssst keca takze je asi falešnej.....
          • kaja01

            Re: Re: Re: Re: vzkaz pro martinkooooooo

            tak ho sem dej a uverej ti vsichni a ja se ti omluvim ale kdyz ho sem nedas tak ho taky nemas!!!!! *16* *16* *1* *1* *1* *13* *13*
            • kaja01

              Re: Re: Re: Re: Re: vzkaz pro martinkooooooo

              ty asi nejseš normalni ses jen dalsi machirek kterej to tady skousi!!!!! *1*
            • martinkooooooo

              Re: Re: Re: Re: Re: vzkaz pro martinkooooooo

              kto???kazdy mi ma verit kazdy normalny *16*
            • kaja01

              Re: Re: Re: Re: Re: vzkaz pro martinkooooooo

              no jo kdo ti ma verit vid potom !!!!!!!!!!!! *13* *3* *9*
            • martinkooooooo

              Re: Re: Re: Re: Re: vzkaz pro martinkooooooo

              v pohode by som ho uverejnil ale Demi si to nezela aby som to urobil ajtak ma toho dost teraz
  • norie

    internetova novinka

    Jestli chcete získat AUTOGRAMY JONAS BROTHERS,nebo se dozvědět něco nového o filmu camp rock a všech jeho hercích,podívat se na camp rock videa,nebo si jen tak přečíst texty pisnicek z camp rocku,nebo se podivat na čupr fotecky a mnoho dalsiho
    jděte na WWW.JUST-CAMP-ROCK.BLOG.CZ
    ktomu photoshooty s demi a vse o ni......
    a jeste mnohem vic
  • je dobra

    ona je super dobre zpiva a k Joeovi se hodi ja jim to preju je hodna libi se mi jak proste zpiva je v tom dobry ja sem proti ni jen malinka v tom zpevu *14* *15* *4* *3*
    • destiny-hope.cyrus

      Re: je dobra

      zpiva hrozne...ae to je muj nazor a s joem nechodi!!!! bože to si jeji fanynka?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! *8* *8* *8* *9* *13*
      • monass

        Re: Re: je dobra

        hej sak oni to psali v bravu ze snim nechodi jenom spolu flirtovali
      • krisbells

        Re: Re: je dobra

        treba myslela jako v tom filmu, ze se k ni hodi ona je mozna houby fanynka, ale ty se to co nekdo napise musis naucit chapat i jinak nez jak to chapes.
  • destiny-hope.cyrus

    hruza!

    jako ja ji rada nemam ma nesimpaticky usmev jako kobyla a celkove pste nesedi mi...ae muj nazor *3*
    • 30.04.1998

      Re: hruza!

      tvůj názor je out jako ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit