Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinkooooooo

    pre uzivatel Wea

    Staci ked napises ahoj Demi ako sa mas?A ak budes mat stastie ako ja tak ti odpise a mozes jej pisat aj o takom ze ako idu koncerty a tak.....a ano viem dobre po anglicky *3*
  • pavlusqa

    Disney Channel Games

    Hejky viděli ste někdo Disney Channel Games 2008? Je to fakt bomba. Mohli by to dávat i u nás pač díky tomu jsem poznavala všecky Disney star a řeknu vám je jich hodně o kterych nemáme ani potuchy
  • annyttt

    ?

    jak se ti to povedlo? *7*
    • martinkooooooo

      Re: ?

      v tejto dobe je uz na internete naozaj vsetko ale k Demi som sa dostal cez Selenu jej myspace som nasiel lahsie
      • Re: Re: ?

        to jako fakt máš kontakt na demi lovato???? *7* to se máš já ji moc obdivuju a lituju že taky nežiju v americe tady když by ses chtěla stát herečkou tak skončíš max v ordinaci v růž. nebo v ulici.ale něco jako camp rok nebo high school musical to neexistuje fakt ti to závidím *8*
      • annyttt

        Re: Re: ?

        ahaa *4*
  • martinkooooooo

    chatujem so star

    čaute ludia ja mám Demi rád a raz som sa rozhodol že s tým nieco urobim a ja som velmi hladal a podarilo sa mi najst jej skutocny neoficialny MySpace a teraz si pisem s Demi.....kto mi neveri je to jeho vec ale ja neklamem je to pravda a podrilo sa mi získat myspace aj na Selenu a Miley a je to naozaj super... *5* *5* *5*
    • Re: chatujem so star

      A to si píšeš se všema? mě by zajímalo jaký jsou protože každý říká něco jinýho
      • martinkooooooo

        Re: Re: chatujem so star

        uplne so vsetkymi nie ale nie vsetci maju cas
        • Re: Re: Re: chatujem so star

          aha a jaký se ti zatim zdají? ono je totiž něco jinýho koukat na někoho v televizi nebo o něm číst ale potom když si člověk s někým píše tak ho může poznat víc
          • martinkooooooo

            Re: Re: Re: Re: chatujem so star

            mno....Demi teraz nataca CR2 a Nick je zevraj na nejakom turne som pocul
            • Re: Re: Re: Re: Re: chatujem so star

              Ty jo...A na koho vsechno mas ten MySpace bo co?A to jako ale musis dooost dobre umet anglicky??Jak jim treba napises treba:"Ahoj Demi jsi moje nej nej hvězda co znám!!" *7* *7* A nebo jak si to prekladas..To musís fakt squele umet anglicky *3* *15* *9*
          • martinkooooooo

            Re: Re: Re: Re: chatujem so star

            ano Demi je uplne v pohode aj selena ujde ale teraz najnovsia je u mna Miley Cyrus a ona je proste najlepsia
  • castelymy

    tina

    myslim si ze camp rock je z tych vsetkych trapnych televiznych picovin ( high school musical, hannah montana, h2o ) to najlepsie..toto je jedine co som dokazala pozerat..a demi ma dobry hlas....skoda toto joa jonasa...v tej pesnicke this is me je dost preafektovany a hudba jonas brothers sa mi ani trocha nepaci..ale demi je v pohode
  • martinkooooooo

    yeah

    Demi je super spevacka a v tom Camp rocku bola vyborna.....je najlepsia 100-krat lepsia ako Selena!!! *1* *1* *1* *1*
  • katrisek

    NJN

    JE TO SUPER KÁMOŠKA V TOM HOLLYVODU TO S NÍ BYLO UPA GOOT JE TO MILÁ HOLKA *3*
    • Re: NJN

      Hejky sorry jestli se tě to dotjne ale víš o tom že ti tu nikdo nevěří... i kdybys demi skutečně znala (což pochybuju)tak by ses tím nevychlubovala na potkání protože pochibuju že bys byla tak hlupá... =)
    • castelymy

      Re: NJN

      nebud trapna :D
    • Re: NJN

      jo a ty si tam s ní jako byla jo?? tak to hop na špek to ti nikdo neuvěří!!! haha *3*
  • D.L.

    no je to good herečka a zpěvačka ale podřezala si žíli bylo to v bravu!!
    • Re: D.L.

      jo a to ti este nedoslo ze bravo je neco jako u nas aha no akorat tam se pise o demi a takovejch tech hvezdach
    • pavlusqa

      Re: D.L.

      Sice to bylo v bravu ae není to pravda!!!!!!!!Demi to sama prohlasila *4*
  • pavlusqa

    Myspace

    Demin myspace najde na www.selenagomezweb.blog.cz :-) *3*
  • demi-lovato

    Demi Lovato

    Demi je fakt super herečka a zpěvačka pořád poslouchám její pisničky.... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit