Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janishka01

    Re: Re: Deny je super

    Mám ale on na ICQ zapomel heslo
  • Re: Deny je super

    Máš na něj ICQ ? plosim? hledám,hledám a nemůřu nikde najíít :-(
  • janishka01

    Deny je super

    Baby klud
    Já mám taky Denyho velmi ráda ale ne proto že byl třeba v Superstar nebo jak vypadá!!!!!Ale prostě on má v sobě NĚCO co nemá jen tak každy je milý na nic si nehraje a nemá potřebu dělat ze sebe to co není!!!!Jsem s ním v kontaktu občas když má čas si zavoláme přes mobil nebo skype!!!!A můžu říct že jak jsem ho poprvé slyšela v telefonu tak mi zkameněl hlas :D:D Ale pak jsem se rozpovídala a krasně jsme si pokecali *3* Takže chci jen říi že Deny je fakt zlaťučký chalan :-)
  • Denisův fanclub

    Denisův Český fanclub
    registrujte se na : http://www.denis-lacho-czech-fanclub.webs.com/
    *3*
  • Re: ahohjky

    Ahoj Denisku napíšeš mi prosím na e-mail?prosím Ahoj *14*
  • Re: denisek

    Ano je nejkrásnější z československého superstáru fandila jsem mu a moooooooc škoda že nevyhrál *9* *14* *14*
  • denisek

    DENISEK JE NEJHEZČI KLUK LIBI SE MI MOCINKY A MAM JEHO TELEFON *14*
  • ccrfe

    Dobré to bylo jak zpívaly ve třech s Honzou a Thomasem..taky mu fandím Denisovi.
  • denisek

    Na koncertě 16,ledna v O2 areně jsem byla s kamarádkou bylo to super byl to náš nej zážitek a denísek je nejsladší.
  • Re: Re: .(

    ahojky dala by jsi mi jeho email diky moc klára
  • denis

    denisi si strašně moc pěknrj kluk pořád dokola si musím zpívat tu vaší písničku byl jsi dobrej škoda že si nevyhrál
  • nikolka

    moc tě zbožnuju *14* *3* *14* *4*
  • ahohjky

    mam ho moc ráda škoda že nevihrál denisi napis mi distak na e-mail:eliska.novotn@seznam.cz pp *14* *14* *14* *4* *13* *3* *3* *14*
  • zive z pokojicku rozhovor s dennym

    Ahojjj 16.1 jsme byli na superkoncerte a udelali rozhovor s deniskem urcite se na to podivejte,dale jsme delali rozhovoor s redaktorem z tv nova..posilam odkaz na deniiskka a v nasich widejich muzete najit kd emeli buus:Djak to tam vypadalo rozhovory s fanouskama a poradney drzkopad ve vlakuu:D http://www.youtube.com/watch?v=lQBV mmo051c
  • I love denis

    Denisi si super hezkej kluk
  • Re: denisek

    prosim vás nemáte někdo deniska e-mail?ale praví.to asi nikdo co?jestli jo tak posilejte prosíím na muj e-mail:::anetka.cancurova@centrum.c z prosííím *1* *1* *4* *4* *4* *4*
  • Re: 15 nebo 16??

    je mu 16. *1*
  • ajulina.ajulina

    video

    http://superstarcz.nova.cz/clanek/n ovinky/bendig-a-lacho-natocili-vide oklip.html vidli ste holky?faakt krasa...:) *15* *15*
  • i love denis

    denisi si nejjjjjjjjjj miuju tě si tak sladkej ja vim že to co bych chtěla (tebe) asi mít nebudu ale tak budu alespon sní vím že to asi nepude *14* *14*
  • Re: Re: .(

    kcas??ne?? jestli n tak mi plsky posli na sarinka.kejmarova@seznam.cz to je muj mail ja vim trapas ale co plooooooosiiiiiiiiiiim te moc mocinky ho zboznuji *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit