Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuc.kitty

    Re: Zadaný

    Jj je ZaDaný *4* já BycH ho taKy braLa KdyBy bycH byLa éLišKa jaNdová *14*
  • tuc.kitty

    DeniiSek is bEsT :*

    MiLujůů DeNiiska *14* šKoda že VypadL :( DúFám že VyDá CD Já bycH si hNed kúPiLa *15* jaK vyPadL jsEm pLakaLa *8* aLe posLouChám hO ceLé Doby xD
  • te.res.ka

    Slaďounkééj:-*

    ON je tak sladkej nejkráásnější z celé soutěže..Nejkrásnější hlas prostě on je SUPERSTAR..!Prostě se mu to jednou nepovedlo a hned ho vyšoupli *9* *7* Ale milujuuu hooo a moc mu to přeju s Eliškou..! *14* *4* *14*
  • mrs.bajunecqa

    Re: Zadaný

    přeju aby byl on šťastnej...ale vážně to nepřeju Elišce Jandový :D
  • Re: Re: .

    prosím mooooc nepošleš na terione.th@seznam.cz *14*
  • Re: Re: Re: škoda :((

    je totalne na hovno spievat nevie vobec, nech sa vrati do petržalky *5*
  • Re: Zadaný

    jo škoda že vypadl ale škoda že už je zadanej..odted nesnáším sestru marty jandove=)=)--sranda
  • pro deniska

    Hrozně jsem plakala když vypadl ..ještě ted když vidím jeho videa tak se rzopláču..byl nejlepší a pořád je..**
  • rad0vka19

    Re: Zadaný

    ta drzost :D ae mocs mu to přeju..konečně si našel holčinu kterou má rád..a ona má ráda jeho..doufám že jim to vydrží!! :) *14* *14* on stejně je nejlepšíí....má nejkrásnější hlas..Žerůůů hóó :D *14*
  • eminemka14

    Re: Zadaný

    ano to je veľká škoda že vypadol ja som mu moc fandila ... spieval krásne mňa sa páčila jeho farba hlasu .... a áno je už zadaný no ja mu to veľmi prajem .... on si to zaslúži miláčik ... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • goldenka

    Zadaný

    Denisek uz je zadany!!chodi s eliskou jandovou(sestra marty jandove),,je to na superstar.tv,,,denis zpiva hezky,skoda ze vypadl! *14*
  • Re: Re: .

    A kdes to stáhla? Pls moc... *4*
  • Re: Re: .(

    Hej pls pošli mi ho na adresu x-tina95@seznam.cz pls.. :)
  • lucka.prokopova

    Re: .

    ahojky...já to mám atáhlí;)
  • martinka4

    Re: .(

    já mam jeho skutočný email:)
  • .(

    škoda že nám minulej tejden vypad x(....už se na superstar moc nekoukám,když vypad x((( nemáte na něj někdo mail ?...pravej mail asi nikdo,co ?'
  • .(

    škoda že nám minulej tejden vypad x(....už se na superstar moc nekoukám,když vypad x((( nemáte na něj někdo mail ?...pravej mail asi nikdo,co ?'
  • addlevel

    životopis

    proč jste smazali všechen ten jeho životopis to že vypadl mohlo být dole *13*
  • 3wana

    .

    Ahoj nevíte kde se dá sehnat mp3 včelka mája a always nebo něco jinýho mam od něj tři písničky předem děkuju *3*
  • Re: Re: škoda :((

    Jenze tohle je soutez o zpevu ty picko ne o vzhledu ty oslíku..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit