Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ahoj

    ahojky!!!!!je škoda že si vypadl ale stejně zpíváš moc dobře!!!jsem tvoje velká fanda a nevzdávej se zpívání!!!!bylo by to škoda a nebud smutnej že si vypad bylo hned jasný že vyhraje martin nebo honza.já sem ale fandila jen tobě!!!I lowe you!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • Re: Béé

    tak mu napis na facebooku
  • Re: :(

    neasi :), eště jak to neuměl pořádně vyslovit to ,,včelka", to bylo tak roztomilý!!! :)
  • Re: denisek♥

    Závidim... a jakej byl ( jako povahou )? Určo milej a všechny krásný vlastnůstky že j?
    Jinak pro všechny fanoušky Denise, klikejteeeee pls : http://denislacho.myminicity.com/ *14*
  • zuza-nyje

    Béé

    Mno tak kromě toho, že jsem to vyřazování pěkně ořvala, tak jsem se chtěla zeptat jestli nebudete zítra ráno doma až bude ten online rozhovor, jestli jo tak bych byla strašně vděčná tomu, kdo by se pokusil z něj vytáhnout email. Když musím bejt ráno v tý podělaný škole tak mu napsat nemůžu ale napsala bych mu ráda, takže ten kdo z něj vytáhne email, tak bychj mu byla strašně vděčná !! Prosíííím strašně moc vás prosííím buďte někdo tak hodnej, mně to strašně mrzí, že mu nemůžu kvůli škole napsat, strašně moc vás prosíím !! Sem svůj mail asi nenapíše, ikdyž jestli si to Denisi přečtěš tak prosíííím prosíííím napiš mi ho, nebo jakýkoli kontakt na tebe !!! Ale to bych musela věřít na zázraky, tohle si Denis asi nepřečte, a jestli jo tak by sem kontakt asi nedal !!! Tak prosííím ještě jednou strašně prosím kdo mu bude psát, zeptejte se ho na ten mail, budu nesmírně vděčná káždýmu !!! *4*
  • missmartinqa

    :(

    to si děláte prdel ne?...rikala sem ze du lidi zbit tak du na to !! ...proc on po jeho dokonaly vcelce maje:(
  • martinka4

    Re: Re: Re: ahoj

    ale to si len myslí :D
  • rad0vka19

    Re: Re: ahoj

    jn :D si myslí že jsme úplně blbý *1* *1*
  • martinka4

    Re: ahoj

    a naviac .. Denísek nemá čas vypisovať tu na osobnostiach: D
  • martinka4

    :D

    haha .. xD tu je nejaký anti fanúšik .. čo sa nás snaži odradiť od posílaní hlasov?:D:D smiech na teba:D:D.. denis je rád že je tam a váži si toho že mu hlasy posielame ..:D:D.. PS: nauč sa pisat po slovensky:D:D..lol sa asik poserem :D
  • Re: Re: juj :o*

    dakujam
  • ahoj

    LUDI DAKUJAM ZA VSE HLASY CO MA PISATE DAKUJAM MOC MOC MAM VOS VELICE RAD VAS DENIS
    ps. reknu vam tajomstvi soutaz so mna libi ale raco bych vypadnul kazdo vecer mam nervy abych so ta naucil a vubec bulvar osobni zievot a zpievanie *9* *9* alo jestli chcete abych mol nervy tak ma ta hlasy pisajte stejne som so dostal tak dalekia ze nemam co ztratiet dakujam ahoj *9* *9*
  • martinka4

    :)

    ho Včelka Mája bola totálne úžasná .. :o* mooc sa podarila .. posielajte hlasy:D
  • missmartinqa

    Re: juj :o*

    a proto posílejte hlasy..apoň jeden ať taky pár neschytáte :D..né dělám si srandu :D
  • missmartinqa

    juj :o*

    juj včelka mája byla totálně dokonalá,stylová a energická..jestli denisek po takovým výkonu vypadne tk všecky zbiju...kdo bude bit se mnou?:D
  • ka.tt.inka

    prosíím

    posílejte mu hlasy...:(...on to dneska potřebuje..:((...STAR 7 na 9060613...mooc prosíím...:(
  • denissek

    ahoj lidicy moc vam dakujem za vasi podporu dakujem mon denissek *14* *8* *14* *4* *3* *13*
  • denísek

    denisek je super moc mu fandim tu vcelku maju zaspival super jestli ho vyhodi tak jsou trapny musi vypadnout chodur martin
  • rad0vka19

    Kráááása

    tykráso..dneska to zazpíval úpa skvěle..strašně mocinky se mi to líbilo..byla to show...bylo to fantastický..to se nedá popsat ani slovy! :D mno ne? tak STAR 7 na 906 06 13..já už sem poslala 2 hlasy...tak posílejte...PS:Denísku MiLuJůů TĚ ty si jediná moe hvězda!!!! :-* *14* *3* *14*
  • rad0vka19

    Dneskááá

    jupíí..už dneska zase Superstar..se těšim jak Denisek bude zpívat Máju..doufám že nám zejtra nevypadne..takže holky a kluci..posílejte SMSky ve tvaru STAR 7 na číslo 906 06 13 takže nezapoměnte posílat!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší