Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rad0vka19

    Re: Re: Re: Re: Juj

    přesně tak..to já taky :D ten je jenom náš!! :)
  • marcela.sarkozyova

    Re: Re: Re: ahoj

    trapný
  • denisek

    jako uplně super denísku si moc krasny kluk a moc bych te chtela poznat ae to se určitě nestane a štve mě to ale moc te miluju a si nej nej nej nej nejlepší spěvák pp *14* *3* *14* *16* *8* *16* *14* *14* *14*
  • missmartinqa

    grr..

    a když už tak tak škoda že ho domča odmítla..bydlí od sebe kousek :(..a navíc..moc by jim to slusela..ted sem videla spolecny fotky superstar a denis stoji furt vedle ni :D
  • missmartinqa

    denisek♥

    áá lidi viděla sem ho naživo..v brně v olympii..krásnej je..muck:D♥♥..
  • martinka4

    háhá

    no nevím jak vy ale denis a bendig se fakt hustě pohádali protože mu denis nadával tak po nem honza skocil a mlatil ho mikrofonem asi den po mem vypadnuti.............lol prej toto písal ben do diskusie na svojom profile .. tomu máme veriť??..xDxDxDxD
  • martinka4

    Re: Re: Re: Juj

    najradšej by som ju ale zbila :D:D:D
  • martinka4

    Re: Re: Juj

    ale áno pozná ju:) sou kamaráti .. teda aspoň to denis hovoril .. prej spolu nemôžu chodiť .... pretože bývajú ďaleko od seba .. tak neviem:D:D:D
  • rad0vka19

    Re: Juj

    coooože?? :) ...jj martinka4 má pravdu..moc by se s Dominikou k sobě hodily..mno doufám že s mladou Jandovou nechodí..dyť jí ani mocs nezná :D:D ta drzost :D *1* *1* *1*
  • rad0vka19

    Re: Re: ahoj

    teda že si :D ani psát neumim :D
  • rad0vka19

    Re: ahoj

    to ti tak žeru že di Denis Lacho..od kdy Denis umí psát česky??ty divná OSOBO co se za něj vydáváš...nejsme tak blbý abysme nepoznali,že si tu z nás někdo dělá prd... :D *1* *1*
  • martinka4

    Re: Juj

    a kde si cetla ze ma denis priatelku?:(já len že povedal ze z tou jandovou nic nema x(..a s dominikou by mu to sluselo :)
  • ahoj

    děkuju vám všem ale musim vam neco rict nebo ne podivejte se na profil bena cristovaa on tam pise to co se mezi mnou a bendigem stalo
  • zuza-nyje

    Juj

    Mno tak jsem si dneska v obchodě listovala časákem a čeho jsem se nedočetla !! Denis už má prej holku *9* !! Prvně to prej zkoušel na Dominiku Starou ale ta ho odmítla a teď prej chodí s 16ti letou sestrou Marty Jandové !!! Je mi z toho na nic pokud je to pravda!! *9* ( pak tam ještě psali že Dominika Stará nejvíc randí s Mirem Šmajdou a furt chodí k němu na pokoj (a miro je na pokoji sám) a od tý doby co na detektoru lži řekla žese jí Miro líbí, se jejich city prej prohloubili nebo co..)
  • Re: Re: Re: Re: jej

    No, menší detail je, že Mája je i slovensky. Ale to je fuk.
    Jinak Denis? Mazéééééééééééééééé éc!!! *14* *14*
  • si nej

    ted když vypadl Ben fandím tobě plotože ty si tam jedinej kterej umí krásně zpívat a je pěklej tak ti držím mocinky palečky abys tam ješte chvilku zůstal (bylo by to pak o ničem )
    *9*
  • miluji tě

    denisi straště mocinky tě miluji jsi s té soutěže nejkrásnější a umíš straště krásně zpívat doufám že se tam udržíš co dejdýl aby jsem se měla na co dívat *3* *14*
  • rad0vka19

    Re: M-I-L-U-J-U-!!!!

    jo holka..to by chtěla snad každá..co já bych dala za to se snim aspoň jednou setkat..on je úpe boží klučina.. :) nejkrásnější na světě s nádherným hlasem...úpa ho žerůů a milujůůů *14* *14* *3*
  • martinka4

    Re: Re: Horor :D

    totalne najlepsi horor všetkych dob :D
  • M-I-L-U-J-U-!!!!

    *Denisku žeru těě!!! Dneska by mi měla kámoška přivézt tvůj podpis z autogramiády:)Miluju těě!!!Kéž bys věděl žhe existuju *9* Dokonalost sama!
    Milujuu! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší