Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • denisek

    ahooj já nejvííce fandíím denisovi ale myslím že včera mu to mooc nevyšlo ae určitě to bylo tíím že to bylo rockové kolo,protože denis a rock nejde dohromady.on umííkráásně zpíívat takové ty pomalé písničky například zazpíval mooc krásně HERO A TU OD MICHAELA JACKSONA.a doufám že nevypadne jenom proto že včera se mu to nepovedlo jinak zpíívá opravdu nádherně.bylo by to neféér kdyby vypadlu jenom kvůli tomu že si vybral špatnou písničku a že bylo rockové kolo.tk doufám že mu stejně pudete posílat hlasy nemám pravdu ???
  • denis

    Denis je úlne boží je ten nej nej nej kluk na světě a má krásnej hlasík hlasujte pro něj *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • denis

    Denis se v soutěži drží jen kvůli náctiletým pipinkám,kvůli zpěvu už tam teda dávno není *13*
  • martinka4

    Re: Re: :D

    jej a kde si to našla?..ja neviem kde to je XD
  • rad0vka19

    Re: .............................

    jo..sice se koukáme na to jak vypadá..ae taky nádherně zpívá...Chodúr je mocs namachrovanej..zato Denis je milej,zkromnej a na nics si nehraje!! *14* *14*
  • Re: .............................

    No a?tak koukáme na vzhled=)ae Denis i dobře zpívá=)
  • Re: Re: Obavy

    oukey xD
    tak to abych ten kréédo nabila když ty nemůžeš *1*
    jinak fakt lidi musime ho podržet *3*
  • Re: :D

    tak to je dobrý aspon že tu nebude chyba *3*
    jinak lidičky Deny je na 5.místě v Top 10 tady u zpěváků pokud si toho teda někdo všiml *1*
  • kristyna123

    .............................

    Tyjo tady píšou jen zamilovaný faninky.No mne se Denis nelíbí,nezpívá hezky-ani nevím co tam dělá měl dávno vypadnout-měl by to vyhrát Chodůr protože zpívá hezky,no ale bohužel posílají esemesky puberťačky který zajímá jen vzhled a ne zpěv. *13*
  • martinka4

    :D

    jej ludia Denisek sa nenarodil 1994 ale 1993...tak som to opravila a čakám až mi to schvália ;)
  • denisek

    denis je nadhernej sladkej má krasnej hlas je nej *14* *14* *14* *14* *14*
  • kiki-DENI

    Denísek miluju tě nejvíc.Jsi uplně nejlepší ze všech.:-x miluju :-x modinko moc :-x vyhraj to :-x musíš:-x držím palečky moc:-x jsi NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: ?

    Určitě narodil!!!Snad to někdo opraví... *1*
  • martina378

    Re: Obavy

    Ahojky .. Doufám že Denísek postoupí .. Kdyby ne tak ho budu do smrti nenávidět .. Proč ?? Proto že jsem utratila všechen kredit abych mu poslala hlasy a ted už nemám takže to zůstane ná Vás lidi .. :)
  • zuza-nyje

    Obavy

    Tak ráda bych slyšela Deniska ještě dál zpívat, ale mám obavy, že příště vypadne, páč měl vypadnout i teď akorádže slováci ho podržely a poslali dost hlasů a skončil předposlední jen o pár hlasů, ale měl vypadnout prvně on...Měl n+co kolem 2000 hlasů a třeba takovej Chodúr (kterýho já extrémě nenávidim) měl kolem 39 000 hlasů...Jestli budou příští výsledky tak jako tyhle, tak Denisek vypadne, takže posílejte hlasy jo ?? Držím palce Denýý ať postoupíš dál !!! *3* *14* *14*
  • ?

    Nenarodil se spíš v roce 1993,když mu teď bylo 16?
  • Vyhraje

    Denisek nejlepší....
    Doufám že vyhraje
    moc ráda bych ho dál poslouchala
    má strašně super hlas
    NJLEPŠÍÍÍÍÍÍ♥♥
    Lo We YoU *14*
  • kacenkaa007

    Denísek je ten nejkrásnější kluk♥♥♥ Lowuju ho♥ *14* *14* *14* *14*
  • Denísek

    celýho bych ho zlíbala!! *14* *14* je tak sladkej *14* *14* *14*
  • lucinkkka123

    Dokonalost:-)

    On je úpe nejůžasnějšíí!!! STrašně náádhernej a myslim si že to vyhrajeE!!:-) sem tvoje velkáá faninka deniisi :-)))) *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší