Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuza-nyje

    Re: Horor :D

    Neasi já se řezala jak sviň ani nwm čemu ale děsně mě to rozesmívalo !!!! ten první je lepší, ale rozhodně by měli točit další !!! Je to nejvíc GOOOD !!! *1*
  • rad0vka19

    Horor :D

    čauky lidi..už ste viděli horor Denise a Jana Bendiga?? :D je to husý :D ..tady je první díl http://archiv.nova.cz/multimedia/ho ror-smrt-v-priamom-prenose.html
    a tady druhej http://archiv.nova.cz/multimedia/ho ror-v-superstar-pokracovanie.html
    když sem to viděla tak sem se musela tlemit :D
  • rad0vka19

    Re: Re: Re: Re: Re: jej

    jj..to já se těšim taky :D ho chci strašně mocs slyšet zpívat česky :)
  • !!!!!!

    *On* je NEJ.. lidi posílejte mu hlasy všeci teď měl namále.. udržte ho tam co nejdýl dyž už Ben vypadnul.:-( pošlete každý týden aspoň jeden hlas každý.. *14* *14*
  • denisek

    Denisek je proste bozííí a taky se tesim az bude zpovat cesky urco mu to pujde moooooc mu fandim *14*
  • martinka4

    Re: Re: Re: Re: jej

    áno Máju..stasne sa tesim :D..
  • rad0vka19

    Re: Re: Re: jej

    cože??máju? :D už se těšim,ae chci ho lsyšet jak bude zpívat česky *3* doufám že se mu to povede...a že lidi ho pošlou dál!! :) *14* *3* *14*
  • martinka4

    Re: Re: jej

    a bude spievat včielku Máju..jupí:D
  • martinka4

    Re: jej

    úžasny je :D
  • martinka4

    jej

    jej ludia normálne on postúpil..som totálne happy
  • rad0vka19

    moe ZlAtOOO!! :-*

    chudááček Denisek..dneska nám málem vypadl..bylo to vážne ofous..sem tak šťastná *3* ae taky je mi líto že vypadl Ben..doufám že se Denisek bude přístí tejden snažit a zazpívá to dobře..ae nejvícs se těšim až ho uslyšim zpívat česky *1* to bude mazéééc..on je pro mě pstě nejlepší..MiLuJůůŮŮůůůů :-* *14* *3*
  • martinka4

    Re: Re: 15 nebo 16??

    sak ja uz som to opravila tak dufm ze shvalili tu moju opravu :D a nie niekoho ineho :D
  • rad0vka19

    Re: 15 nebo 16??

    je mu 16..mě štve že všude píšou že je mu 15 :D ať si teda zjistí kolik mu je! :D sou to lamy *1*
  • mickey.mouse

    15 nebo 16??

    prosim vas je mu 16 nebo 15 let??! *7* nekde pisou ze 15 a nekde zas ze 16 ... takze v tom mam trochu zmatek *1* .Jinak Denis zpiva upe BESTOVNE!!!! *14* drzim palecky *14* *14* *3*
  • denisko

    ja deniska žerem.
  • martinka4

    heh

    ha také dátum narodenie sa mi páči :D
  • martinka4

    :D

    a pre Brňáky mámsuper správu...finalisti superstar budú v brnenskej olympii..vo stredu o 18:00 :)
  • rad0vka19

    je nejlepší! :-*

    miisa02 má pravdu ..ty rockový písničky nejsou pro něj..mě se líbilo jak zpíval v semifinálových kolech..tam zpíval nádherně..tady mu nevyšla ta od Sinatri(bo jak se to píše :D ) a teď i tadyta,ptž neni rocker!! :)on je romantik..má nádhernej hlas,kterej můžu poslouchat pořád dokola a neomrzí mě..už se mocs těšim až vydá svoje CDéčko,který si koupim..a budu poslouchat pořád dokola..nesmí nám vypadnout..co bysme jinak bez něj dělali?vim že až soutěž zkončí,přestane se o něm mluvit..ae pro mě bude pořád Jednička..budu se snažit jezdit na jeho vystoupení...takže holky a kluci..posílejte SMSky ve tvaru STAR 7 na 906 06 13 ..Denisek nám nesmí vypadnout...jemu patří kousek mého srdce!!:-* *14* *14* *3*
  • martinka4

    Re: ..

    nie si na diskuzi o Denisovi lachovi....xD to si si toho jeste nevsimla?xD
  • ..

    Hmmm to jsem na diskusi o Martinovi Chodúrovi?Hmm trapné..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší