Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mileyhilary

    Denísek

    Proč zrovna vypadl Denísek mám tě hrozně moc ráda a pro mě už jseš tedka Superstar Denis 4ever
  • Re: škoda :((

    já si taky myslim že neměl vypadnout byl úžasnej a měl radši vypadnot Chodúr vypadá jak Shrek
  • °°DeNiS°°

    Nejlepšííí z nejlepšííích *IN LOVE*
    pro mě víítěěěz superstar!!! =) =**
  • Re: ahoj

    Ahoj Denisku!!Moc se nám líbíš.Byl jsi prostě nej. ze soutěže!!LOVE YOU!!!máš někde na netu písničky všechny co jsi zpíval??,Prosím napiš nám svůj facebook!!!A mohl by jsi nám poslat svůj autogram odepiš nám na e-mail:miskulahmm@seznam.cz nebo misickaa5@seznam.cz!!Prosíme mocinky jseš úpa moc hezkej.p.s.doufáme že někdy vydáš album,jak jsi vypadl brečeli jsme mocinky!!!ODEPIŠ NÁM.DĚKUJEME *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lucka.prokopova

    5.finále

    nemá někdo Včelku máju jako mp3 dekuji:) *3*
  • mrs.bajunecqa

    Re: Re: Re: Re: ahoj

    vůl :)
  • mrs.bajunecqa

    Re: škodáá

    souhlasím! Sem do něj naprostej blázen! :/ prostě neměl vypadnout ale asi sou tam i lepší zpěváci! ale ne...je nejlepší! *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Béé

    Neeeee, pls... můžeš ho sem dát. Stejně je tady větina fanynek Denise, takže to bude užitečný pro všechny. Fakt moooc prosím!!! Smutně koukám... *9* *9*
  • škoda :((

    DENIS, on byl uplně nejlepši, nejhezči a prostě nejlepšii ze všech *14* neměl vypadnout *8* stejně to nechapu,měl tolik faninek a byl tak hezkej a holky většinou poslajou hlasy hezkym *7* škoda *10*
  • Re: Béé

    Nesehnalas ten mail??:))
  • mrs.bajunecqa

    Re: Re: Re: Re: Re: Béé

    prosííím! Napiš na mrs.bajunecqa@seznam.cz prosím já ho zbožňujem! Jen se ho na něco zeptat!
  • rad0vka19

    škodáá

    jj..strašná škoda..on zpíval nádherně..on za to nemůže že mu v produkci vybíraj takový blbý písničky..a pak porotci budou říkat proč si vybírá takový písničky..on je pro mě nejlepší a vítěz Superstar..vždycky bude v mím srdíčku..I LOVE YOU :-* *14* *14* *3*
  • martinka4

    Re: Re: Re: Re: Béé

    heh martinka nepisal po slovensky..už si nepisas so mnou:D..ale neviem ci ti ho mozem dat..takto ho zverejnovat :D..mozno cez spravy..neviem :D
  • missmartinqa

    Re: Re: Re: Béé

    ale ja neviem jestli mozem :D
  • Re: Re: Béé

    Fakt? Ty na něj máš mail? Napíšeš ho sem pls? Budu ti fakt moooooooc vděčná. *4*
    Jinak Denísek je prostě nejlepší!!! Včelka Mája byla bomba. Show největší, fakt že jo!! *14* *14* *14*
  • ivca-ivik

    Ivisek

    DENÍÍSEK BYL UPA NEJ A VON VYPADNUL TO ME TAK......!!!!!! MILUJU TĚ DENÍÍSKU MTMMR 4EVER *14* *14* *14* mUCKík *14* *14* *14*
  • chjoo

    Denis byl nejlepší ze všech a pro mně bude superstar vždy on, suprově zpívá a nechapu jak to že vypadl, a doufam, že se bude zpěvu držet dál, protože má nej hlas
  • martinka4

    Re: Béé

    já na neho mám email .. ale neviem či ti ho môžem dať:)
  • martinkooooooo

    :(

    denisko vypadol :(
  • black-miss

    Denis je nej

    Já nechápu proč zrovna on.Vůbec jsem včera z toho že Denis vypadl nemohla přestat brečet *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit