Přejít na výpis diskuzí

Die Toten Hosen

OSOBNOST 7.2.2020 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar
    Aneb hledá se hodna anarchisticka devuska liška listicka coby ještě fanynka DIE TOTEN HOSEN.
  • MartinDyntar
    Dnes už se vytrácí hudba, ktera by byla postavena vyložene na textu písně a na silné a nápadite nosne jednoduche snadno zapamatovatelne melodii kytarových riffu či drajvu. Mám v oblibě odvypraveny mluveny zpěv na 3 jednoduche snadno zapamatovatelne akordy. Nemám rád akademicnost a stejne tak bezduchou vysamplovanou rytmiku techna a disca nebo hip-hopu. Nemám v oblibě jednotvarnou, monotónní bezmyslenkovytou mechanickou hudbu techna nebo disca bez emoci. Já nevnímám rytmiku, ale melodii a emoce, dynamiku zvuku a intonaci hlasu - proto punk rock Die Toten Hosen a folk punk ruských Korol i Shut rád upřednostňuji. Protoze to co dnešní dospívající povazuji v hudbě za in nacházet se hudebne někde mezi technem a hip-hopem plného vulgarismu a sexismu není žádnou hudbou, ale trendem dnešní konzumní společnosti. Campino si tu frázi o technu, punku a hip hopu z písně Graue Panther měl raději nechat pro sebe. Nesouhlasím s nim. Ale co to u Die Toten Hosen naštěstí stejne pominulo.
  • MartinDyntar
    Došla me chuť i trpělivost. K Die Toten Hosen bych kvůli absenci diskuse nejradši už nepsal vůbec nic. O de mne to bylo vše. Už ani jedine slovo k DIE TOTEN HOSEN! Bude to tak zrejme lepší. Já chci ted diskutovat s druhými, ne už psát obsáhle eposy a monology. To skončilo! Bud diskuse nebo vubec nic!
  • MartinDyntar
    A kde je diskuse?...?... (...) hmmm...asi muj nejkratší komentář!
  • MartinDyntar
    Ptám se stále proc tu není vubec žádna diskuse k DIE TOTEN HOSEN. Svymi 90.komentari jsem se vas marne a neúspěšne snazil dohnat k zájmu o diskusi, pomalu už to však vzdávám. Jste snad pod vlivem špatného obrazu masovych médií že lidé trpící duševním onemocněním jsou nebezpeční, agresivní a nasilni. Muže tomu i tak byt, protoze média to tak lidem většinou jednostrane podají a zprostředkují. Nelze však házet všechny do jednoho pytle, záleží vždy na situaci, na okolnostech a na člověku samém. Je to vždy individuální. A do hlavy u běžné populace u tzv. zdravích lidi nikdo nikdy nikomu nevidí a na to by se nemělo nikdy zapomínat. Tak neskatulkujme a nedávejme prosím druhým lidem nálepky svými předsudky pro bezpečí nás i druhých... těchto lidi...trpící duševním onemocněním. Bezpeči je vždy na prvním miste pro všechny, tak se na nem prosím všichni spolupodilejme. Je tu přece reforma psychiatricke pece k širšímu začlenění lidi s duševním onemocněním do společnosti, do běžné populace.
  • MartinDyntar
    Trpět za druhé! Jak moc? Nikdy ne dost! text písně k zamyšlení se ve Was Zahlt. (2002) Neznám lepší text, lepší album a lepší píseň od Die Toten Hosen krom s výjimkou Alles Wird Voruburgehen, Tauschen Gegen Dich či Nur zu Besuch. My citlivý melancholici to máme s mezi lidskými vztahy a se životem hold těžký. Vzdor systému a autoritám je potřebný a důležitý, ale není to v živote bohužel všechno. Není nad partnerskou důvěru!
  • MartinDyntar
    Místo toho dokázat žit spokojene nadoraz a naplno SEX, DROGY A ROCK AND ROLL zbyla místo toho více touha po pravdě, láska k pravdě a radost z pravdy. Ta nejhlubší skepse má vždycky hlavu a patu a je plně srozumitelna právě v textu písně AM ENDE, závěrečna, posledni píseň z alba ZURRUCK ZUM GLUCK. Pro mne tim to tady taky končí!!! Myslím si že necelých 90.komentaru ve foru DIE TOTEN HOSEN bylo pro mne nesmirnym občas az nadlidským úsilím. I právě hlubokou skepsi z apatie a duševní tryzni bohužel, krom toho a jiného na více jsem se stejne už osobně nezmohl. Tak také AM ENDE!! Především díky vašim nezájmem a díky vaši nepřítomnosti vašich komentářů právě k DIE TOTEN HOSEN mne došla chuť i trpělivost jsem nadale psát nemá pro mne žádnou cenu a už žádný smysl. Bohužel.
  • MartinDyntar
    Místo toho dokázat žit nadoraz a naplno zbyla už jen láska k pravdě a radost z pravdy. Male zamyšlení se nad textem písně AM ENDE. Je to ještě vůbec PUNK ROCK??? Dobrá otázka!
  • MartinDyntar
    To jak Campino intonuje svým hlasem ve mne rezonuje - pro mne jedna z nejlepších písní je Alles Wird Voruburgehen. Alespoň text písně je skvělý. A píseň Was Zahlt nebo Tauschen Gegen Dich je ještě lepší - má ten spravny křesťanský feeling - text písně hluboky k zamyšlení se nad sebou a svým životem je ještě bohužel v lescems nedoceneny. S DIE TOTEN HOSEN navždy az do konce svého života, az do své smrti!! Hudba DIE TOTEN HOSEN není lacinym a povrchnim konzumem, ale naopak životním stylem jak hledat a dokázat v sobe najít respekt, uctu a důvěru. Dost možná je to o výkonnosti a energii vložene v oblasti nejen právě partnerské důvěry. Je to za rámcem partnerské důvěry nejen o osobni svobodě, nezávislosti a rovnych právech. Každý z nás by se měl postupne zbavit svých předsudků nejen třeba k duševne nemocným lidem že jsou nasilni a lini není pravdou!! Ale problémem předsudků dotyčného kteří takhle nesmyslne smysli a více svými předsudky druhé lidi zraňuji a ubližují. To v hudbě DIE TOTEN HOSEN nemá místo!!
  • MartinDyntar
    Přeji dost pozdě všechno nejlepší k narozeninám Campina, jinak vlastnim jmenem Andreas Frege, narozeny 22.6., zpěvák DIE TOTEN HOSEN. Ja jsem s shodou okolností měl narozeniny 25.6. Takže oba dva jsme ve znamení raci, jen nevím asi se (be) Campino také považuje za citlivého melancholika a introverta. Také by mě zajímalo něco více o jeho osobnim charakteru či povaze. Ne že by to bylo rozhodující, jen pro info. Takže ještě jednou: všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí a úspěchů v koncertním turné a hodně lásky v osobním živote a hodně pevného zdraví i více. Protoze texty písní DIE TOTEN HOSEN stejne jako hudba samotna me přináší hodně smutku i radosti ze života, hodně životního štěstí, hodně odhodlání i nadseni i smutku az zalu a zármutku. Skrze to k naději na lepší život. Tolik závěrem k DIE TOTEN HOSEN.
  • MartinDyntar
    ALLES OHNE STROM. DVD obsahuje píseň Kamikaze, Feiern Im Regen a předělávku písně od Rammstein Ohne Dich nebo kupř.od TV Smith píseň The Drink. A není píseň Everlong náhodou předělávkou písně Foo Fighters? Doporučuji též zakoupit toto DVD v orchestrálním v akustickém komorním koncertním podání přes ověřeny e-shop než stahovat nelegálně. Tedy az na tu jednotvarne dlouze tahlou a trochu unavnou dechovou orchestrální sekci, ktera me k jejich písním, k písním DIE TOTEN HOSEN trochu příliš nesedi, neladi je bez tak cele DVD skvělý. Komorní orchestrální podání je největší změnou oproti řevu riffu a drajvu elektrických kytar, má to nesrovnatelne jiný a odlišný feeling. Na něco takového se od roku 2005 od Unplugged pro MTV s podtitulem Nur zu Besuch dlouho čekalo. A dočkali jsme se. ..no konecne!!
  • MartinDyntar
    Altes Fieber. Moc pěkný text, skvěla píseň a vynikající videoklip k teto písni. Campino opět dokazuje jak svým osobitým a příjemně a prekvapive natolik melodicky krasne zabarvenym hlasem rozhýbe emoce jak to dokáže málokdo. To jak intonuje svým hlasem je úchvatné a výjimečne. Alespoň pro mne samého a k tomu není co více dodat.
  • MartinDyntar
    Při řeseni bytové situace, při mem stěhování se pryc z Nového Bydžova tu definitivne končím se svými komentáři a možná i pravděpodobně zruším svou registraci uživatele diskuzního fóra na osobnostech.cz. důvodu k tomu je hned několik. Za prve mě velice mrzi že již nemůžu reagovat na komentář jiných uživatelů diskuze na osobnostech.cz a za druhé se bez náhledu na psaní nedá psát komentář do tak natolik úzké kolonky bez možnosti náhledu na svuj komentář! Ptám se co to má znamenat, co to má bit? Ja jsem zprvu porusil pravidla diskuse ale po nějaké době mě byl návrat do diskuzního fóra přeci jen umožňen ale za jakych podmínek?! Neni mě ted dovoleno ani slusne reagovat na komentář druhých uživatelů diskuze osobností. cz ani mě není dovolen a umožňen použít při psaní svého komentáře do natolik úzké kolonky náhled na svuj komentář. Je pro mne velice obtížné a nepříjemné psát tu mez možnosti náhledu komentář do natolik nepochopitelne úzké kolonky. A to ještě přitom bez možnosti náhledu na svuj komentář. Co to má bit a co to má znamenat? At si to zkusi sami administratori jsem psát komentáře za těchto, za takových nepříjemných a nedustojnych podmínek. Ty jsi muzou nechat, za tehle a za takových podmínek tu rusim svou registraci. Připomínky k tomu uvítám na 776 778 044.
  • MartinDyntar
    Alles Wird Voruburgehen, Nur zu Brsuch, Tauschen Gegen Dich, Europa a ted Kamikaze. Je snad Campino také citlivý melancholik a introvert? Vytetovany křesťanský kříž na noze a napis na rameni ALLES WITH CRUZ. Tak nevím, ale text těchto písní o ledascem hodně vypovídá. O prozivane si samotě, o hlubokém vciteni se do trápení, starosti a problémů druhého, o empatii a partnerské důvěře az na hraně svého sebe obětování se pro druhého. V tom je text písní upřímný, věrohodný a plně přesvědčivý. Možná nemám zase az tak pomylene hodnoty když jsem v souvislosti s textem písní DIE TOTEN HOSEN mluvil o křesťanství. Protoze Campino je u me více křesťanem než kdejaký konzervativní papalas v talaru. I protestant a teolog Wim Wenders ví a musí o tom vědět své když se ujal režie videoklipů právě k písním Warum Werde ich Nicht Satt a Auflosen od DIE TOTEN HOSEN. Jeden z mich posledních a nejlepších komentářů k DIE TOTEN HOSEN i když v nem hodně rekapituluji své názory a stanoviska k DIE TOTEN HOSEN a možná zas nepřináší az zas tak nic nového.
  • MartinDyntar
    Důležité a ve společnosti stále aktuální písně proti antisemitismu a rasismu DEUTSCH IN WILLKOMEN, SASCHA anebo MADELAINE neztrácí ani dnes na sve důležitosti a aktuálnosti. A připomínka písně PUSHED AGAIN k policejní brutalitě a k potlačování lidských práv a svobod. Se bohužel stále více děje. A nejen v USA.
  • MartinDyntar
    Mě už tu docházejí sily. ..muj 75 komentář...bud anebo 750...ja nevím. Jak se to vezme. Co myslíte proc dnes ještě punkrockeri vubec chodi na koncerty DIE TOTEN HOSEN viz. menší vtip. Asi protoze tam ještě uslyší píseň BONNIE UND CLIDE...
  • MartinDyntar
    Stále se ptám proc tu není žádna diskuse k teto kapele... to nechám bez odpovědi.
  • MartinDyntar
    Více takových akusticky odehraných koncertů - zkrátka více takových vynikajicich unplugged koncertu jakým je ten z Vidne s podtitulem Nur zu Besuch pro MTV z roku 2005 bohužel v distribuci na DVD zatím dostupné není. Velká škoda a lítost pro rockové fandy právě do DIE TOTEN HOSEN. To by se mělo postupne změnit. Jsou to pro mne coby pro fandu do DIE TOTEN HOSEN neuspokojive poměry v jejich koncertním turné.
  • MartinDyntar
    Moc Prosím někoho... prostě kohokoliv o zájem o diskusi k DIE TOTEN HOSEN a to zoufale moc!! Prosím!!
  • MartinDyntar
    Miluji a obdivuji DIE TOTEN HOSEN nejvíce mezi lety 1993 az 2008. Nejvice si vazim alba KAUF MICH a AUSWARTSSPIEL prezentovane nejlip písněmi jakými jsou NIEMALS EINER MEINUNG, DEUTSCH IN WILLKOMEN (1993) a WAS ZAHLT a STEH AUF, WENN DU AM BODEN BIST (2002). Tak právě tyto 2 alba mam osobně nejvíce naposlochane a procitene. Pro mne znamenali tvůrčí přelom v hudební tvorbě DIE TOTEN HOSEN. Ale rád si poslechnu i ZURRUCK ZUM GLUCK a mám rád i album OPIUM FURS VOLK.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit