Přejít na výpis diskuzí

Die Toten Hosen

OSOBNOST 7.2.2020 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar
    Ich bin die sehnsucht in dir aneb všechno je to vždy o boji dobra se zlem v nás samich, vždy je to 50 na 50, ačkoliv se dá říct že většina nejlepších textů písní die toten hosen je vždy o přátelství a o důvěře, ale také o zklamání a o zoufalství z prožite si hluboké deprese. Některé texty písní die toten hosen mě nastavují zrcadlo sebe samého. Aneb ich bin die sehnsucht in dir ♥♥ ALLES WITH CRUZ
  • MartinDyntar
    Píseň Was Zahlt. Tak tahle v pořadi 3. píseň z alba auswartsspiel se akusticky předělávala věřícími v kostele v Německu! Text písně was zahlt je krásný a přibližne ho znam, text písně me oslovil. Je o svem sebeobětovatani se z nesobecke lásky pro druheho, které az nabývá křesťanského rozměru a významu. Takže má intuice ohledně křesťanských hodnot v některých písních die toten hosen byla nakonec spravna a zcela na miste. Az tak moc jsem se asi nezmylil. Přece jen plati že vždy ty pomalejší a mnohem více a silněji procitenejsi balady die toten hosen ze u nich ma text písně hlavu a patu, svou intelektuální váhu a hloubku. Acoustic cover písně was zahlt věřícími lidmi v kostele kdesi a nejspíše pravděpodobně právě v Německu je ke shlédnutí na youtube. To jen pro zajímavost abych nakonec přece jen nezapomněl.
  • MartinDyntar
    Kamikaze! Krásná píseň co dojme k slzám. Jinými slovy co dokáže dojmout k slzám. Už přespříliš dlouho se netrpělive čeka, resp. očekává už konecne nové album die toten hosen!
  • MartinDyntar
    Třeba píseň was zahlt. Moc krásný a hluboce lidsky dojemný text o hledání partnerské důvěry o svem sebe obětování se pro ni. Na čem láska stojí? A v písni luge pro změnu text o tom že bez vzájemné partnerské důvěry se zit prostě nedá. Bez vzájemné důvěry by člověk chtěl raději už zemřít!! V mnoha písních die toten hosen je to takto myšleny a definovaný že bez důvěry není člověk v živote šťastný a nikdy není plně či dost spokojeny. Bez důvěry je člověk v živote zoufalý. Vím to nejlíp z vlastní zkušenosti, jenže málokdo si to skutečne přízna. V tom je problém proc se někomu texty písní die toten hosen nelíbi. Ani to na popis nestačí. Je to málo. Bohužel.
  • MartinDyntar
    Campino ma vice než jen skvělý hlas a zachází s nim fenomenalne. Pro me hudba die toten hosen nejlépe maže hranice mezi tím co je v rockove hudbě tzv. měkký nebo tvrdý! Už žádný bud anebo...!! Už žádný rozdíl mezi tím...v tom jsou die toten hosen výjimečný!! To jen tak někdo v rockove hudbě už dnes nedokáže!! Možná to na popis mého prožitku teto hudby ve finále nestačí, ale snažil jsem se o to a každa snaha se cení. Pořád lepší texty písní die toten hosen, které mají svou váhu i intelektuální hloubku než poslouchat povrchni vysamplovanou rytmiku hip hopu plného povrchnich vulgarismu a sexismu, nechci se dohadovat v hudbě o tom kdo je tady king. To je v principu dobrý a správny.
  • MartinDyntar
    Apatie je konec deprese. Není nic horšího než když už člověku na ničem v živote už nezáleží, k sobe je člověk lhostejný az do te miry ze už sam sobe přestává rozumět, nic už mu v živote nedává smysl a přestává uplne reagovat na okolní deni. Člověk se takto cítí neživí, uvnitř něco nenavratne odchází jako když člověk postupne umírá za živa a jak se s tím vyrovnat nikdo neví. Na apatii totiž žádné léky neexistují.
  • MartinDyntar
    Kde jsou všechny ty chudý sympatický lišky? Přesně tak lišky. Chudý lišky. S nima chci liščit. Listicky bez liscat. A budeme liščit.
  • MartinDyntar
    Ted se tu musím přiznat k tomu ze nicméně sám bojuji s tím ze mám v důsledku své dlouhodobé a těžké natolik ochuzenou řeč ze těžko pro cokoliv hledám ty správna slova, z te apatie ted do fora na net pisu samé nesmysli a bláboly a ztrácím o to víceméně už zájem a jakoukoliv diskuzi vzdávám už předem. Trpím tím že muj zdravotní stav se zhoršil, jsem lhostejný k tomu jak se vyjadřuji, při psaní vyhasinam a nemám kde brát inspiraci pro esejisticke psaní tak jak tomu bylo dříve v mich emailech odesílánych jisté Viky zveřejněnych ve foru die toten hosen, do kterých jsem dal uplne vše, sve maximum a všechno ostatní a další i předešlé příspěvky bych nejraději smazal. Jinými slovy nevyjadřuji se tu vůbec nejlépe tak jak bych sám potřeboval a chtěl a jak bych si přál a i když tu lehkomyslne žertuji už nic to neměni bohužel na tom že nemám žádný smysl života a nejraději bych to skutečne se životem skončil.
  • MartinDyntar
    Martine dělej něco!!! Nemám čas!! Modlím se!! Pravděpodobně za své lepší zítřky a za vsechny osamělé zklamane a zoufalé lišky!!
  • MartinDyntar
    Lišky♥♥
  • MartinDyntar
    Co me asi schází? Schází me liška. ..urcite me nejvíce schází právě liška. Opuštěna a smutna zoufala depresemi chátrající stárnoucí liška. Nemusí však pocházet z Nového Bydžova. Kde najdu stárnoucí osamělou chudou listicku? Protoze proto...
  • MartinDyntar
    To die toten hosen v Česku už nikdo neposlouchá? Diskuse k die toten hosen bohužel žádna! :-(
  • MartinDyntar
    Der krach der republik: das tourfinale sleduji na DVD je to skvělý zážitek. Mezi nejlepší momenty odehraneho koncertu patří písně altes fieber a helden und diebe a předělávka od slade far far away. všem rockovym fandum nejen do die toten hosen doporučuji! Pro me nedosahuje takové kvality co akusticky odehraný koncert pro MTV Unplugged z roku 2005, ale i tak stojí jistě za zájem a za pozornost.
  • MartinDyntar
    k die toten hosen už tu nikdo nepiše a nediskutuje. Jsem už jediný!! Ovšem ja naději na diskuzi též nevidím a z toho důvodu ji vzdávám předem!! Bohužel!!
  • MartinDyntar
    Je mi zima na nohy. Asi si vezmu ponožky... zdravim Campina. ..je to škoda že to tady po mně nepřečte. Vypadá to na to ze jsem v Česku asi jediný fanda do DTH. Bohužel k toten hosen už tu nikdo napíše. To naštve a zamrzi k pořádným bla bolum když už nevidím žádnou naději na diskusi a vzdávám ji už hold předem. Bohužel je to tak
  • MartinDyntar
    Sascha!!!♥♥ proto že dnes je to všude sami fašisticky zmetek!!
  • MartinDyntar
    Altes Fieber♥♥ Krásný text...
  • MartinDyntar
    At zije Revoluce!!♥♥♥
  • MartinDyntar

    Prodělal jsem těžkou a doufám že jen virózu se silnou horečkou a neměl jsem náladu na...???...diskusi,  ktera tu ani pred mimi komentáři k die toten hosen ani k Wimmu Wendersovy bez tak nikdy nebyla tak co?!!!

    To ma bit diskusní fórum?!!! Ja jsem tu diskusi vzdal totiž předem a chtěl jsem aby to tu bylo ze všeho nejvíce znát.  Bohužel jsem apaticky do te miry že mám z toho ochuzenou řeč a skutecne se mnohy a častěji v poslední době se díky ochuzene řeči nevyjadřuji už se svými komentáři nejlépe. 

    Žádnou dezorganizaci skutečnosti bych za mimi komentáři už neviděl a nehledal. Ale zejména jen tu oplostelou a natolik ochuzenou řeč a pomalejší az příliš zpomalene tempo přemýšlení. Bud tak nebo se mě hold přemýšlí logicky obtížněji. 

    Tak vám děkuji za to předběžné stigma za me komentáře. Není se hold čemukoliv se divit za mé nevhodné komentáře.  Naštěstí to opet pisu do fóra kde to v nejmenším stejne nikoho nezajímá a nikdo to tu stejne nečte tak děkuji že to vím. 

  • MartinDyntar

    Tramvaj do stanice apatie

    Konečna zastávka apatie. 

    Prosíme vystupte!!😯

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit