Přejít na výpis diskuzí

Diego Dominguez

OSOBNOST 16.2.2014 
303 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čo ťa do toho je rosprávaš hovadiny ako to môžeš tu písať hmmm tebe fakt už šibe na maják či čo tie si chorý na mozok alebo si spadol s balkona ako to tu môžeš písať uznávam že to je vtipné ale si zly *1* *10*
  • Ty ešte žiješ myslel som že ťa už zakopali
  • CO TADY NADÁVÁŠ TY DISLIKE!!!!!!! jestli se ti Diego nelíbí tak sem nepiš!!!!
  • cooooooo ona je těhotná
    • Presne tak zistila som si to
      • Clara UŽ nieje tehotná. bohužiaľ potratila V druhom mesiaci ešte minulý rok. Veď aj kvôli tehotenstu odišla Z natáčania 2. série Violetty. O dieťatko prišla V 2. mesiaci tehotenstva. :(
        • Fakt ? :O
        • Si klamarka Clara bi to nigdi neurobila
          • Veď ona to naschvál nespravila... O to bábätko prišla nesvojvoľne. Proste jej umrelo ešte keď bolo v brušku. Chápete? Clara to nechcela. To spravila sama príroda, nie ona...
  • Cože????????ona je těhotná???????
  • Blahoželam ti Diego! Viem že Clara Alonso čaka tvoje ĎIEŤA
  • Já souhlasím s Love.Leon.Fede.Marco.Diego
    • taakze si ty normalna ??!!!! ako tam mozes napisat love diego???a co si to dovolujes porovnavat leona s tymi ostatnimi nepodstatnymi ludmi????????????
      ty spina !!!a aby si vedela diega maju radi len ludia z doby kamennej !!a vies preco??? lebo je jeden z nich oooo a si nula a nikto ta nema rad
  • Nechápu co vám je...vám asi šibe že ano (nechci nïkoho urážet ale jinak to napsat nejde ) já nechápu proč koukáte na roli jakou má ve Violette...já se přiznám radši mám Leona...chápu že Diegovo role působí nesimpaticky ale nemyslíte že nadávání na Diega Dominqueze by ste si mohli ušetřit vy ho znáte?????NE!!!!! tak proč ho urážíte nadáváte mu do špín atd... přitom nevíte jaký je,on se takhle musí chovat a víte proč má takovou role to je ale překvápko *8* chováte se jako malý děti nemyslíte podle mě mu takle nemusíte nadávat chováte se vulgárně vůči Diegovi já mám ráda všechny kromě Tomáse a Lary to se přiznám ale nechovám se jako malá holka abych jim nadávala vulgárně jako to děláte měli by jste se nad sebou zamyslet *16* *16* *16* *16*
  • A aj 16 prani je dobre
  • Neviem preco ale nepoznam ini dobry serial ako su napriklad Violetta,Kuzelnici z waberli alebo hanah montana
    • Moj najoblubenejsi serial je Ňesputani aniel a moj druhi najoblubenejši serial je Violetta a moj treti oblubeni serial je BIK TIME RUSH

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší