Přejít na výpis diskuzí

Diego Dominguez

OSOBNOST 16.2.2014 
303 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podľa mňa sú všeci dobrý herci a sú aj pekný ale podľa mňa je najkrajší Leon, Frederico, Diego, Marco, Maxy, Brodwey každej sa páči niekto iný ale inak sú všeci super vedia to dobre zahrať *3* *14* *3* *14*
    • já simyslím že je z nich nejhezčí Diego a Leon miluju je *14* *14*
      • Si blba jak mozes tu spinu porovnavat z Leonikom . ty bezvkusna chudera je vidno ze nikdo ta nema rad . si nula kapis to . *1* *1* *1* *1* *1*
    • iba leon je tam pekny
  • love.jorge.blanco
    Mám tě ráda Diego jsi 1000 lepší než ten ubožák Tomas ale Leona mám radši ale ty jsi taky dobrý
    • Svatá pravda Tomase taky nemám ráda a jsem ráda že je tam místo něj Diego *14* *14*
    • Tomas neni žiadni ubožiak to ten blbec Leon
      • ja ti dam takeho blbca jediny kdo je tu retardovana skapacina= spina si ty a samozrejme aj ten Psychopad Thomas s jebakom na cele . otvor si oci ved je anorexik . uz ked si povedala tuto vetu mi doslo ze nikdo ta nema rad a si nula . poromyslaj nad sebou a snaz sa byt nenapadna robis si hanbu. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • ty svina!!!!!! ....... *16* co si to dovolujes mat tuto spinu rada . treba ju povysavat.tak si laskavo kup na narodky vysavac a urop to ..... nepapuluj *16* *16* *16* *16*
      • Me gusto estar von usted .
      • Proč se dívate na lidi jak vypadají a ne jak se chovají?
      • Jako za to že ho nebere podle role jakou ve Violettě tak je S...E to jsi spíž ty koukáš jenom na roli jakou má ve Violettě měla by ses stydět puj na tebe
  • hele pochopte ze ti herci to musí hrat on neni takovi ve skutecnosti *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16


    PS:Moc vám to přeji s clarou-le deseo mucho con Clara
  • Diego je strašne sprostý jak vo violetta tak v skutočnosti je to stvorenie ktore ma nulové nadanie na všetko on si vie akurát vysparat sušné z nosa . Je tlstý ako hroch
    Ja viem že toto je len tvoj profil ale aj tak by si si mal dat vyholit medzi obočím a oholiť ten prales co máš pod pazami
    A mimochodom nechaj leona na pokoji jemu stačí že na place musí cítiť ten smrad co s teba ide
    Som zhnusená že dycham ten istý vzduch co ti *16*
    • Anoooooooo!!!
      Přesně!!!!
      Si muj člověk :-D
  • Neurážejte se a nevyhrožuj Jorgestephie
  • mimo si potvora *16* diego je užasni ale ty nie
    • a nie on nie je uzasny on je retardovany . chudera co ti niekdo presiel po have alebo si taka blba od prirody a prepac zabudla som povedat bez vkusu. asi ta nikdo nema rad . ocividne si len nula co sa snazi byt zaujmava a toto si opakuj *1* *1* *1* *1* *1*
    • mas pravdu ja som neni uzasna som nieco viac
  • Miluju ho <3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ,A kdo ne tak ať chcípne ;)
    • ty plesata stara bukva ..... ako sa opovazujes!!!!! a pokial si myslis že pekne spieva tak mas hudobny sluch ako paviani zadok (alebo proste ako diego)!!!!!....a len taky dotaz jediny kdo by tu mal skapat a plus sa aj zakopat a upratat do hrobu si ty . a este nikdo ta nema rad a si nula *10* no co kazdy nie je dokonaly a ty to vies najlepsie
      • Co ho tolko urazas asi mu dacom zavidis tak to vizera radcej si ten hrob vikopaj ti
        • Čo? A to my hovori niekdo s prezivkou Mirko *6* *6* *6*
  • si hrozni *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Hola strašne sa mi páči ako spievaš aj ty sa mi páčiš *14* hola *1*
    • přesněěěěěěěě
    • jo on si to určitě četl a určitě ti na to odpoví! *15*
  • Hola Diego *2* .Cuando tienes una boda.Qué estás haciendo.¿Tiene una mascota¿Tienes un coche hola *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší