Přejít na výpis diskuzí

Diego Dominguez

OSOBNOST 16.2.2014 
303 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úžasnej!!! *14* *14* *14* *14*
  • Ja som zvedavá či sa s ňou naozaj oženíš z Clara Alonso ale vám dvom to strašne pristane *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • Já mám ráda všechny jerce a víte proč dohromady tvoří něco co já miluju dohromady tvoří seriál Violetta pro mě jsou všichni rovnocenní no ne vlastně všichni nejradši mám Ludmi a Vilu ale jinak je mám ráda všechny a je už jen na vás jestli se vám muj komentář líbí nebo ne
    • Mas pravdu preco urazat. Ked spolu tvoria to co všetci milujeme serial Violetta!
  • bud tichom dislike ty nemas rozum vid ty si spina diego je normalni a hezkej.
  • !!! Si škaredý Leon a Frederico sú omnoho krajší !!! *14* *14* *14*
    • Diego je pekni hlavne toto piatok bol velmi krasni
  • Prosím Vás nechcete se dívat na chování než na to jak vypadá? Ehm.... znám Vaši odpověď...... Ne důležité je jak vypadá! Bla,blá,blá! Takže upřímně já ho taky nemám zrovna v oblibě a ani Leona a už vůbec Violettu! Ale nechci na ně psát nějaká vulgární slova! Zdá se že z vás nebude v budoucnu nic! Podle toho jak se chováte! Všechny musíte ponižovat a shazovat! Nejdříve se podívejte na sebe a pak suďte ostatní! Diego je pro mě nesmírně nesympatický! Ale chtěla bych mít takové štěstí jako Violetta že našla tak hodného, milého kluka!!!!!! Samozřejmě je to film ale prostě to beru takhle! Uvědomte si prosím že nemusíte někoho s někým porovnávat! Jak je hezčí atd.. *4* Jak by vám bylo ? Kdyby na vás stále někdo říkal že vůbec nejsi hezká tvoje kamarádka vypadá líp atd.... I kdyby vám to někdo říkal nemusíte to dělat na druhé!!!!! Je to člověk! A nesuďte ho podle vzhledu! ;))) *16*
    • No dobre klara ked chces.....Napríklad poznám Violettu no teda Tini pretoze som ju videla a hovorila snou. Je to fakt dobrí clovek napriek tomu ze si onej myslis nieco ale vies ze nikto nikoho nesudi podla vzhladu ale len ti to tak robis asi to tak mate v rodine taky zly zlozvik!!!!!!!
  • Leon (Jorge Blanco) je 100 krát krajší !!! Než ty !!!

    I love you Joege Blanco (Leon)

    Nech žije Leonetta *14* *14* *14* *14*
  • I love you diego *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • I love you Diego *14* *14*
  • Veseleho valentina ti prajem Diego Dominguez. Mam ta rada
    • Popolom jak dojemne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší