Přejít na výpis diskuzí

Dominik Duka

OSOBNOST 10.9.2008 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duko,ty zmrrde!!!Chcípni ty prase zkurrvený!!!
  • Víte,co by se stalo,kdyby ježíše utopili??Lidé by nosili na krku akvárko!!
  • Tenhle nenažranej dobytek,včetně Halíka a podobných falešných prasat,jsou ten největší lidský hřích!!Nechal bych je nahaté a spoutané uprostřed náměstí a každý kdo by chtěl,by si mohl kopnout,bouchnout,či jiným způsobem trýznit,dokud by znich nezbyla jen hromádka rozsekaných sračček!!Poté bych vzal desítky hladových psů a nechal je sežrat všechno,do poslední kostičky!!!
  • Pane Duko. Dnes večer jsem sledovala TV a na prvním programu jsem viděla Vás, jak kážete z nějakého balkonu blbosti o tom , že nás osvobodili v 1 a 2 světové válce Američané a že jsme jim vděčni. To můžete vykládat, jen nemluvňatům, ty nemají ještě rozum. Já si pamatuji ,že nás v první řadě osvobodila Rudá armáda a potom Amíci, kteří tady všechno rozbombardovali a ne osvobodili. Že se nestydíte ,jako věřící lhát. Vy se z toho vyzpovídáte a jedete dál. Žehnali jste Hitlerovi a ted žehnáte Amíkům. Stydte se Vy a vaše ovečky!!!! Marcela
  • Prosím,zastřelte už někdo tohle zkurvvené prase!!!!!!Přeci kdo není hloupý a zřejmě ani není omámený věřící,kteří dokáží hájit všechno,páč je to boží moc,tak každý musí vidět,jak se přetvařuje,dobytek!!!Veřejné linčování by bylo nejlepší řešení!!!Jak v dnešní gramotné době,někdo může věřit těmto dobytkům!Že by lidska negramotnost přežila i do doby gramotné??
  • to je ten největší zmXrd ze všech.špína zkur-vená.já ho potkat tak ho snad zabim,kreté-na zkur-venýho vymr-danýho.jeho rodiče jsou sourozenci,jeho prarodiče jsou sourozenci a bůh ví,co píchá zrovna teď!!!!xindl největšího kalibru.takovýto lidé by si zasloužili veřejné linčování a po dvou dnech upálit.jako to církve s oblibou dělali.kéž by takovýto zkur-vení xindlové vymřeli,ale jejich incestní odkaz bude šířen dále..
  • pepicek sedi pred kostelem a place.prijde k nemu otec predstaveny a pta se ho.chlapecku,proc pak places?aale,zemrel mi tatinek.tak vis co?jdi za panem Dukou,on ti pomuze a pepicek rika:vite,otce,sex je to posledni na co ted mam naladu!
  • kardinál DUKÁt...omen nomen
  • Dominik Duka je to zlo!!!!! I dosadil ďábel oře svého dvě nohy majícího na trůn jeho řečníkům v srdci kultury středu.
  • DUKA?
    NO COMMENT!
    OPOVRHUJI JIM!
    Duka je původcem zápachu,který se šíří splečností.Ať táhne a veme sebou ovečky z politických stran-společně kradli,společně ať táhnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit