Přejít na výpis diskuzí

Dominika Kadlčková

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • svatba v17???

    Koukala sem se na videa na stream.cz a jako Dominika prvně řekla že VDÁVAT SE V 17..TO FAKT NE a pak další video je SVATBA. Tak co si potom mám myslet že?
  • Prosím,

    Dominiko, ozvi se mi, mám o Tebe opravdu strach - dám Ti úžasné doporučení, mám výborného psychiatra...
  • sonicqa1996

    no comnt

    Nemám v zájmu někoho pomlouvat ale tohle je fakt strašná *****.Dělá ze sebe bůhví co ale přitom i když je ,,slavná´´ tak 90%lidí odsud je lepších a na vyšší úrovni než ona!!!Jestli příjde někdy sem na tenhle web což netuším a přečte si to co tu o ní píšou uživatelé,zajímá mě jestli se nějak zamyslí...Nebo jestli se řídí heslem-Buď taková jaká jsi,ne taková jakou tě chtějí mít ostatní... *1* *1* *1* *1* *3* *8*
  • ONA A VDANÁ?

    NE NENÍ NĚKDO ASI NEPOCHOPIL VIDEO Z MODNÍ PŘEHLÍDKY KDE SE DĚLALA "JAKO" SVATBA DOMINIKY A VIZÁŽISTY KÁJI PAVLÍČKA (HOMOSEXUÁLA)
  • annaradlova7

    NAROZKY

    DOMINIKO,VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM.ANDY *15*
  • Nechápu!!

    víte co nechápu????
    vi ji ani neznáte a hned ji posuzujete.jako že nosí frnák nahoru ale mě to třeba nepříde a jestli jo tak pro ne já bych chtěla vidět co byste dělali vi kdyby vám pořád říkali jaký jste anorektičky a jaký ste blbý atd.alespon si z toho nic nedělá jinak by se z toho chudák zbláznila a každej z nás je namyšlenej alepon trochu tak co tu vivádíte?nechápu alespon je sebevědomá to je dobře.
    • Re: Nechápu!!

      ...MOREDŽA... *5*
    • Re: Nechápu!!

      Cíííjo :D Valím oči :D Ty chyby nemaj chybu :D
    • Re: Nechápu!!

      Prosím tě, pokud se tady chceš k něčemu vyjadřovat, tak si nejdřív zkus zopakovat alespoň základní pravidla českého pravopisu.
    • Re: Nechápu!!

      Ty jsi ve škole chyběla od 1. DO 9. třídy,viď? *3*
  • opravu se vdala?

    Ahojky,slyšela jsem,že se vdala za vizážistu, tak se chci zeptat,jestli je to pravda. díky
    • Re: opravu se vdala?

      jo, je to pravda.
  • nika1979

    odkaz ,d.k.

    odkaz .d.k§§§§§§§ žadne uražku. na.p. na k. na fujjjjj na hnus....... . vživotě jste nebili na rodinné svatbě a oslavach ja bila několikrad.............. . *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: odkaz ,d.k.

      Sekat prsty za tu gramatiku.
  • satba

    hele lidi jak je to stou svatbou to se vdala dooopravdy nebo jako fiktivně?
  • znám daleko nesympatičtější

    musim napsat,že mě překvapila,je milá...tak soudim z osobního kontaktu *

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit