Přejít na výpis diskuzí

Dominika Kadlčková

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skatie

    prisera

    je hrozna a hrozne nesympaticka...dneska ve volejte novu se teda predvedla...s tou civavou v ruce jak nejaka namyslena pipina(proc jak...) *9* *16* *9*
  • bohudik

    mladá krása

    Dominika je super žába moc se mi líbí *14* *14* *14* *1* *1* *1*
    • Re: mladá krása

      Přesně tak je skvělá krásná úžasná *14* *14* *14*
  • bože můj

    héj ta holka není normální..uráží ostatní přitom ona je naprosto nechutná!! Kdyby jsi holčičko apoň něco dokázala tak bych řekla faájn máš na to..ale ty na to nemááááš..trošku se zamysli..
  • roselafendo

    Kadlčková

    Abych pravdu řekla, tak jí moc ráda nemám. Myslím, že když začínala hrát v Ulici, tak byla normální holka. Jenže pak jí sláva vlezla na mozek. Dělá blbosti! Třba ta její svatba!
    • Re: Kadlčková

      Správně má být ... tak ji moc ráda nemám. Někteří kritizují Dominiku, že je hloupá či blbá, ale z příspěvků a češtiny vyplývá, že také moc chytrosti nepobrali.
      • Re: Re: Kadlčková

        Amůžeš mi říct co je na ní hezkyho?ty jsi njakej ceskej jazyk nebo chodici enciklopedie ale sam/a o ni nic nevis ta svatba je fakt hloupost.je to namyslena kravaa ne konzervativni a normalni holka *16* .to i paris hilton je lepsi.lepsi nez ty a lepsi nez dominika.komu tady asi bude vadit to ze nepise na pc pravopisne?mozna tobe a ucitelkam.
        • Re: Re: Re: Kadlčková

          encyklopedie
          • Re: Re: Re: Re: Kadlčková

            kdo ten ceskej jazykvnebo lola?
  • Vše nej

    Dnes ma Domča narozky tak vše nej... *4*
  • blbá

    vždycky se mi líbila..ale teda po rozhovoru sn ní na internetu se mi uplně zhnusila...takovou dylinu jsem jeste nevidela *7*
    • Re: blbá

      Souhlasím...vždycky se mi na fotkách líbila,ale teď už vím že je poněkud zvláštní....
  • KOZY

    MA maly KOZY
  • Vylítla čertovi z krabičky?

    co to je? *15* ...pomoc....jediný hezký na ní jsou vlasy...inteligence nulováááá....namyšlená a nemá na co....Čr moc dobře nereprezentuje...Vietnamci si musej myslet teda......skončí na Holešovický tržnici...."pařmenka" *5* *3* *15*
  • K Domčee:P

    K té svatbě, byla na 100% nafingovaná ... I Domča to na stránkách super.cz uvedla ... Taky nechápu proč se řeší každého inteligence, všichni nemůžeme být chytří a dokonalí a to ,že je domča krásná (podle mého názoru není jediná, která je krásná)je stejný jako třba se Sámerem, někomu se líbí někomu ne, někdo říká že je nemyšlený, rozmazlený, hloupý, není to pořád jedno a to samé?Prostě každého věc a každého názor a vyjádření ...
  • jj

    Dominika je nádherná celá,vše je na ní krásné a nejvíc mě imponuje její hlas. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit