Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maticni 5
    • chci neco k tomu
  • *1* *2* *14* *15* *3* *4* *5* *16* *11* *5* *4* myslivec domin
  • j
  • Kristyna_Myslivcova
    Že Vás furt baví tu špínu žvejkat v hubách :) Dělá špatný jméno sobě, své rodině, lidem, co měli tu smůlu a vyfásli stejný příjmení (jako třeba já -_-) a ještě blbne děti. Tohle všechno už se tu propralo až dost. Kašlete na ní, nezabývejte se jí, jinak se jí nezbavíme. Protože i špatná reklama je reklama.
  • Když ji nemáte rádi , tak proč jste jí hledali?
  • Já vás nechápu tak my kteří ju nemáme rádi sem nemáme lozit a napsat sem svuj názor a vi si sem može te psat co chcete.Zapňete si už mozek.
  • PROBOHA *16* *16* *16* *16* *16* Co sem teda lezete když ju nemáte rádi?A byste pomlouvali?Nebo co?Dite už někam já se přiznám že ju taky nemosím ale zastanuse jí protože jenom de*il atd pomlouvají. Podivte se nasebe a pak krtizujte... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • A ty se zlato nauč pravopis,navíc to nejsou pomluvy,ale fakta!
  • Abych pravdu rekla,Dominika dela vse pro peníze,at uz vlezu kamkoli tak pulka naroda ji zboznuje a druha pulka nenavidi..nedivim se prtz Dominika si o to říká,jak se chova,kouknete na fb a clovek si fakt pocte, bud je tak blba nebo to jen hraje byt naivni blondýnou,ona nezna praci,makat neumi a porad se finti před zrcadlem ve fitku a všude mozne.. vytahuje se nad vsemi,jeji nakupy,vylety atd ona na to ma,posadila bych ji za kasu na 12h denne a dala bych ji 12tis.,to bych ji pak chtěla videt,aby si ještě u te kasy nezlomila ty jeji ruzove nehty!!!Je to fiflenka a nevi o zivote vůbec nic..co taky muze v 19ti vedet,je to ještě decko,ktery uz nevi jak se v CR a na FB zviditelnit!!! Je to dilinka!!!
  • jj je celebrita,ktera ma peníze a zviditelnuje se všude a povysuje se nad ostatními,to se mi nelibi,ma peníze tak at je ma,koho to zajima je to jen 19ti leta namyslena fiflenka která chce za kazdou cenu upozornit..
  • Erika01
    Já osobně dominiku taky rádá nemám ale je to její život tak ju nechte byt. Jak by se vám líbilo kdyb někdo ovás takhle psal?Příklad nic nedokázala tak nic nedokázala ale to neznamená že se bude te do ní starat někdoju má rád někdo ne.
    • ahoj anonymko úplně s tebou souhlasím ale tady ty mladý pubertačky ji prostě závidí a jestli nějaká tvrdí že ne tak lže.jde vidět že ty ten rozum máš na spravném místě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit