Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak to tady čtu tohle jsou opravdu nazorý náctiletých chci vás obě vidět ve 20 budete ze sebe dělat fifleny a chodit pěkně oblékane atd tak jako dominika.a věřte mi že už ted se na některé osoby chystá žaloba za pomluvy a urážky na veřejným místě bohužel je to celebrita a vy jste o proti ní hodně malinké!!!!hahahhah a ani vám dál nehodlám odpovídat to je velmi trapné kolik je tu závisti::::::no tak ze sebou něco dělějte když jste tak zamindrákováné a urážíte druhé ale jednou se vám to vymstí!!!a říkám vám to jen proto že sama jsem právník a u teto osoby vše prohrajete a ještě budete brečet vy!!!!
    • jackie28
      Drahoušku mě už dvacet je a potřeby jako DM fakt nemám. A nemám jí co závidět,je trapná a neuvěřitelně hloupá.
      • jackie na to že je ti 28 tak rozhodně pěkná nejsi.A určitě bych se takhle s tou tvojí fotkou neukazovala.A upřímně ty jestli jsi pěkná tak to ostatní hezké holky ale opravdu hezké jsou šeredy a pak že ty nezávidíš!Ale ty té dominice máš co závidět!!Té holce nesaháš ani po kotníky!!!!Tak myslím že už vetšina po zhlednutí tvé fotky chápe proč tady tak dominiku urážíš.Být tebou ani bych se tu na vzhled dominiky nevyjadřovala do ní máš totiž daleko. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Já jsem nepsala že mi je 28,je mi 20,je vidět že neumíš číst. Asi jsi si to odvodila podle přezdívky že?28 je moje oblíbený číslo,né můj věk. *1* A ne nezávidim nemám co panebože.Taky jsem o sobě nepsala,že jsem dokonalá nebo tak něco.Takže se uklidni.Pořád lepší bejt normálně průměrně hezká holka co má rozum,než sice hezká,ale úplně tupá a namyšlená. Sorry,ale ne nezávidim.Spíš se tý nandě a tobě směju jak jste ubohý.Jsi stejně hloupá jako ona,jen hlupák se jí zastává. *1*
        • JACKIE U TOHO CO JE NAPSANe že je ti 28 a nejsi pěkná jsem psala já zapoměla jsem dát své jméno jen abys veděla a neobvinovala ostatní anonymky!!!!!
      • Anonyme,jestli ty jsi právník,tak já jsem čínský bůh srandy. Já myslela,že právníci mají umět správně artikulovat a psát,ne psát jako malý děti. A čím to asi bude? Že ty žádný právník nejsi,jen si na něj hraješ. Vsadím se že za tvým nickem se skrývá malé a hloupé dítě. To si i já můžu vymyslet bůhví co nejsem. Takže ti tohle fakt nežeru. A nikdo tý nicce nezávidí,není jí co závidět. Že je hezká? No a, znám spoustu krásných holek a ještě hezčích než ona a nemají takhle nas*áno v palici jako ona. I tady se jedna najde-tu co ponižuješ- jackie. Nejenže hezká,ale má rozum,kdežto DM ani ty a ani další co se DM zastáváte rozum zkrátka nemáte. A to můžete závidět prozměnu vy jackii,mikině a dalším. Ale nehodlám se s tebou dohadovat,s takovou nulou jako jsi ty fakt ne.
  • mikino a k tomu že dominika radí jak se mají holky oblekát podle mě jsi obé.... a tady si řešíš pouze svě mindráky!!!tvoje postava zřejmě do dominiky postavy má hodně daleko!!!zřejmě ti panbůh někde ubral!!jediná tady nejvíc urážíš dominiku ty.tak se zamysli nad sebou!!!!!!!!!!!!!!
    • vy jste ještě opravdu v pubertě anonymka má pravdu za zdraví si může každý sám,a pokud má někdo rozum tak nebude poslouchat někoho jiného,a má pravdu v tom že ty prášky nejdou koupit nikde pokud vám neni 18!tak tady ty debaty jsou opravdu jen závist a anonym máš pravdu tady si je řeší jen zamindrákováne nácky.
    • Já žádný mindráky nemám, se svoji postavou jsem spokojená, žádný prášky do sebe cpát nemusím jako ty. To ty jsi zřejmě nespokojená, že do sebe musíš cpát chemii, abys vypadala dobře.Ne, nechci se tady hádat. Komu ona radí? Nejradši ty svoje rady udílí holkám od 10 do 12 let, to znamená té nejzranitelnější skupině a rozhodně nejsem jediná, kdo si to uvědomuje. A dál už to s tebou řešit nebudu.
      • Anonyme,musím se ti smát, jsi strašně ubohá(oslovuji tě jako holku,protože kluk asi nebudeš). Mikina tady píše pouze pravdu a mě už štve,jak si vy posedlý fandové myslíte,že jí závidíme a já nevím co. Panebože,co takový nanynce závidět? jsem sama se sebou spokojená,nepotřebuju někomu závidět. A kor takovýmu telátku,jako je ona. Na to,kolik jí je by měla mít rozum a chovat se dospěle. Mě je to jedno,fanděte si komu chcete,ale doplatíte na to akorát vy,my ne.
        • milá zlatá a i mikina jsem dospělá a vdaná žena prášky beru pouze proto abych shodila kila po dětech ale vám to vysvětlovat nebudu to je těžko něco vysvětlovat pubertačkách které si za své zdraví můžou sami,a obvinují tady druhé jak říkám pouhá závist.
          • jackie28
            Tak zlato asi takhle já už v pubertě dávno nejsem,jsem dospělá zrovna tak jako ty,je mi 20 takže asi tak. A ne nezávidim,nemám to zapotřebí. *1*
            • Anonyme,ty máš fakt dost,ne každej musí bejt jako anorektička aby byl oblíbenej. Navíc jackie má dobrou postavu tak nevim co jí napadáš,bych chtěla vidět tebe ty mindráčku. Tak nějak bych řekla,že závidíš ty,protože ty nikdy nebudeš jako jackie,hezká a chytrá. Bohužel tebe Bůh obdařil jen o chorý mozek a dětinské uvažování.
            • OMG já a zamindrákovaná.Ježiš se ti fakt musím smát jak jsi trapná. Já nemám Myslivcové co závidět jsem sama se sebou spokojená. A to že je hubená?Ať si je,akorát z ní za chvilku bude anorektička. Navíc já sportuju a nemám potřebu hltat prášky. Vážím 54kg což je pěkný když měřím 170 cm,takže nevim kdo je u tebe tlustej! Akorát mě štve,že Dominika blbne hlavy malejm dětem,aby jste byli jako já musíte dělat tohleto a támhleto.Na vyjádření názoru není nic špatnýho,od toho ta diskuze je. Jestli se jí zastáváš,tak jsi s prominutím hloupá ty. Zastávat se jí dokážou stejní hlupáci jako ona. Nehodlám se s tebou hádat,nestojíš mi za to,takže čau. *1*
            • no milá drahá puberta u některých trvá déle i ve 20,ty se totiž podle toho chováš a podle tvé fotky chápu proč dominiku tak napadáš do její postavy máš hooodně daleko a jsi jen zamindrákovaná.štíhla zrovna nejsi.začni sportovat a neurážet druhé kvůli její dokonalé postavy.
  • milá mikino ty jsi rozum dostala protože jsis uvedomila že ty prášky jako náctileté ti můžou ublížít,ale zřejmě ty ostatní rozum nemají,co se týče tvého nařčení že matky to neuhlídají,ráda bych tě opravila,tyhle prášky není možné koupit ani v lékarně pokud ti není 18,a nekoupíš je ani na internetu pokud neuvedeš své rodné číslo.takže podle mě tady tyhle komentáře píšou poze lidé,kteří jí jen závidí a neuvědomují si co tím můžou způsobusit?Dále bych ti chtěla říct že to že každá dívka bere dominiku za svůj idol,za to ona nemůže kdyby jsi byla na jejím místě chováš se uplně stejně,protože dnešní pubertální holky které velmi často potkávám si myslí o sobě něco co nejsou,ale jak vidíš tak dominika si to dovolit může užž něco dokázála a pokud vám není 18 a užijete prášky obethin které jsou určené pro 18tileté berete je pouze na své triko takže tady nikoho neobvinujte a zamyslete se spíš nad sebou!!a pokud se nemýlím dominika je bere protože už 18 měla cočž je velký rozdíl od 15tiletých.a pro vás mě je 25 a sama obethin užívám a moc mi pomáha,a vite proč?protože mám na to věk což u 15letých se to nedá říct.A je smutné že dívky v 15 řeší postavu to bude zřejmě chyba v nich nebo v těch matkach!!!
    • Milý anonyme, jak můžeš říct, že bych se chovala stejně jako ostatní pubertální holky? Já už v pubertě dávno nejsem, o životě už něco vím a pokud ostatní holky vidí v Dominice svůj vzor, tak je upřímně lituju. Neříkám, že by se holky o sebe neměly starat, ale tobě přijde normální, že ona radí třeba 10letým holkám, jak na sebe patlat make-up a jak balit chlapy? Bože, kam to spějeme??? Tyhle malý holky nevědí o chlapech lautr nic, na vztah nejsou ani trochu zralé a když nemají rozum tyhle holky, tak by je snad mohla mít Myslivcová v 19 ne? Ať si radí dospělým holkám, ale ne malým dětem. Akorát jim jenom patlá mozek kravinama, který jim můžou jenom ublížit. Taková 12letá holka se díky jejím radám zmaluje jak šlápota, fotku si vystaví na fcb,aby si připadala světová, ozve se jí pár chlapů, které vůbec nezná, dá si s nima spicha a katastrofa může být na světě. Jistě, rodiče jsou tady od toho, aby na své děti dohlíželi, jenže i rodiče jsou jenom lidi, nemají oči všude a NEMŮŽOU všechno uhlídat kor v dnešní době, kdy musí trávit čím dál víc času v práci, aby vydělali na to nejzákladnější a na internet ty děcka můžou vlézt úplně všude, když ho nemají doma, tak třeba zajdou ke kámošce atak..... Já se fakt divím, že to někteří stále nechápou.
  • Velice zajímavé je, že web www.dominikamyslivcova.cz je pozastaven. Proč asi? Buď mám nějakou chybu v PC nebo to vážně zastavili.
  • Slečna Myslivcová byla několikrát upozorňována na to,aby neprezentovala přípravky,které mají špatný dopad na vnitřnosti v lidském těle. A aby neprezentovala a nenadhazovala tyto přípravky malým dětem,které jí obdivují a snaží se být jako ona. Nedala si říct,tudíž je na ní podaná žaloba za úmyslné ublížení na zdraví a za to,že malým holkám tento přípravek vnucuje a sama sebe prezentuje jako dokonalou(a na ostatní tímto poukazuje že jestli chtějí být jako ona,že mají do sebe cpát prášky,ale neuvědomuje si,co se může stát). Pár malých holčiček totiž přípravek OBETHIN vyzkoušelo a skončilo v nemocnici.
    • milý anonym obethin není určen pro malé dívky,tak nechápu proč se tady rozčiluješ obethin je pouze pro dospěle teda nad 18 let!!!takže by se nad sebou měli zamyslet jejch maminky a ne dominika!!!!sama obethin užívám a jsem spokojená.ale pokud ho užívájí osoby mladší 18let není se čemu divit že skončily v nemocnici.a ještě tu píšete pár malých holčiček žalobu by ste měli podat na jejich matky a rozhodně ne na dominiku která za to nemůže.
      • Ještě jsem chtěla dodat, že před pár lety mi taky na chvíli přeskočilo a koupila jsem si prášky na hubnutí. Vzala jsem si asi 2 a pak mi došlo, že dělám úplnou blbost a vyhodila jsem je.
      • Milý anonyme, že za to Dominika nemůže? Ale může a hodně. Moc dobře ví, že drtivou většinu jejích fanynek tvoří holky do 15 let ,a přesto všechno tyhle prášky do sebe cpe a je si vědoma toho, že tyhle holky to můžou brát taky. A matky kolikrát nemají ani šanci něco zjistit, když si to ty holky kupují tajně a doma to někam schovají.
    • Já to tady říkám pořád, že má na malé děti jen špatný vliv. Jestli na ní někdo podal žalobu, tak se ani nedivím. Ne že bych si libovala v tom, když se druhý dostane do průšvihu a má na krku právníky, ale v jejím případě to ani jinak dopadnout nemohlo. Měli by ji cenzurovat celou!!!
  • Nic nedokázala !!!
  • Když jsem si přečetla, že Domča zhubla s Obethinem. Tak jsem si ho objednala a fakt jsem zhubla taky. Sice né tolik jako Domča, ale zhubla jsem 3,5 kilo za dva týdny. Obethin pořád užívám už je to měsíc a za měsíc mám dole 5,1 kilo. Objednala jsem si dalšíkrabičku, prostě senzační. *3*
  • ta je sexy *14*
    • Ne není...za prvé znám hezčí holky než je ona a narozdíl od slečny vypatlané požívají mozek.
      • Twl a co ty nám tu furt diktuješ ,že ji nemáme mít rádi?! Je to naše věc ,co se do toho furt pleteš?! Přestaň ostatním a mě říkat co máme dělat a co ne!! *16* *16*
  • Dominička je moc půvabná překrásná kouzelná sexy princezna a ne zasloužisi takove pomlouvani a sproste nadavky u přimně hnusi se mě lidi jak pomlovaji a nadavaji na nevinou divku at se každy nejdřiv podiva na sebe a nepomlova a ještě nedavá sprostě Dominička se snaži u dělat trochu ružovější svět jestli to vadi ta tu nepište a ne pomlovejte ne mluvte sprostě proto si to ne zaslouží Dominíčka s pozdravem je ji zastance kouzelný přitel Přemek. *5* *5* *5* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *1* *1* *1*
    • Kristyna_Myslivcova
      Kouzelný jsou možná tak ty pilulky, co papkáš, drahouši :D Tak si ji vem domu a zamkni ji tam, ať už neotravuje život normálním lidem, dík :D
    • Jenže tohle nejsou pomluvy. Akorát vydává malé holky vstříc nebezpečí. Pro některé lidi jsou bohužel peníze důležitější než lidské životy.
      • mikno dej se léčit taky odkdy jsi viděla aby obethin užívaly holky mladší 18let!to jste tak pubertácky vypatlané nebo co!!to je od 18let takže pokud ho začne užívat asoba mlasší 18let ty holky si za to můžou sami jasně to stojí i v příbalovém letáku tak proč z toho obvinujete dominiku.tohle je jen nechutná závist nic víc!!!!!!!!!!
        • Jenže já jsem nepsala o obethinu. O tom jsme se tady bavili až později. Měla jsem na mysli to, že učí malý holky, jak si patlat na obličej tunu makeupu, strojit se jak lehký děvy a tím je vystavuje nebezpečí, protože se zvyšuje riziko, že takovou holku někde přepadne nadrženej chlípník. Já se fakt divím, že to některým nedochází.
      • Přesně tak Miki. Lidi si to holt neuvědomí. Uvědomí si to tehdy až když je pozdě.
  • Tak jsem se po dlouhé době přišla kouknout co je tu nového. A hle řeší se tu úplně to samé co předtím. :D malý děcka se tu hádaj s lidma, co píšou pravdu. Zajímavé, že by ASG změnil identitu? a vydával se za Přemka a další zoufalce,co tu růžovou fiflenu milujou a zastávaj se jí? kdoví *1* Ale říkám rovnou,jestli to nepíše asg ale další obdivovatelé,tak je to dost smutný. Mikina, jess a ash a jiní co tu píšou,tak mají pravdu.Za mě palec hore. A pro vás co se jí zastáváte-proberte se než bude pozdě lidi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit