Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jééé, Miki, Tebe to tu ještě baví? :D :)
  • mas pirsing nebo tetovani ? ? ? Mam te rada
    • love007
      Like!!!
  • Myslím, že její chování je spíš dobrá recese, nebo ne? :0)
  • Docela se divím, že pravdivé komentáře dostávají mínusy. To snad není pravda, že lidi v našem státě jsou tak labilní a tuhle bezmozkovou slepici podporujou. Nic nedokázala,jen blbne děcka a dělá z nich kořist pro pedof*ly. Lidi proberte se dřív,než bude pozdě.
  • Dominička je velmy pěkná divka a ne zasloužísi takové pomlouváni a sprosté nadavky na sebe tak prosim nepyšte když chcete ji pomlouvat. *5* *5* *5* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *1* *1* *1*
    • To se taky nesmíš dívat jenom na to, co má na sobě a jak je učesaná. Na tom vůbec nezáleží. Tato osoba jen škodí malým holkám. Pochopit to může ale jen ten, kdo nad tím chce přemýšlet.
  • Ahoj všichni,Dominika na všech svých klipech byla výborná.
    A jestliže toto čte i Dominika tak jí to také může být líto že jí někteří z vás urážíte.Podívejte se na sebe a pak suďte druhé. *3*
    • Tak se dívám sama na sebe...jasné, že nikdo z nás není bez chyby. Tobě ale nepřijde fakt trapný a ubohý, jak ona se chová? Chová se opravdu s prominutím jako laciná šlápota, se vším se jen vytahuje a ještě dělá z malých holek snadné kořisti pro úchylly. To vám to vážně nedochází, jak ty holky riskují? A ještě si ty fotky vystavují na fcb, kam se může přihlásit každý zvrhlík. Ona se vůbec nestydí takhle zmalovat šestiletý holky. Je jasné, že je to duševně nevyrovnaná osoba, která citově strádá, protože jinak by se takhle nechovala. A všechno si to kompenzuje tímhle. Přečti si laskavě statistiky, kolik dětí je ročně uneseno, znásilněno a zavražděno pedofily. A ona tomu ještě nahrává. Vyhledej si příběh malé Američanky Jon Benet Ramsey, ze které rodiče udělali dětskou barbínu a holčičku posléze znásilnil a uškrtil pedofil. A přesně tohle dělá Myslivcová a vůbec jí to nedochází.
      PS: Někde jsem četla, že Dominice negativní komentáře nevadí, že z toho má radost, že se o ní diskutuje a že i na negativních ohlasech se dá vybudovat velká sláva. Takže by snad mělo být všechno ok, ne?
      • Twl a co ty nám tu furt diktuješ ,že ji nemáme mít rádi?! Je to naše věc ,co se do toho furt pleteš?! Přestaň ostatním a mě diktovat život!!
      • Dobře ,chápu ,že se ti nelíbí ,ale nechápu proč se díváš na její videa ,když se ti stejně nelíbí?? *10* Když se ti ONA nelíbí,tak proč se dívaš na její videa?? *10* Taky to nemáš v hlavě v pořádku.
      • Vážně nechápu, jak tomuhle komentáři může dát někdo "nelíbí". Je to o to smutnější, že tu jde o lidské životy.
  • Pro uživatelku "nevím":Promiň, ale Ash má pravdu. Myslivcová zatím nic inteligentního nepředvedla. Holka, která se dobrovolně rozhodne před celým národem chovat jak laciná děva MUSÍ dopředu počítat s tím, že si lidi budou prostě myslet, že taková je. Nikdo nebude zkoumat, jestli to je pravda nebo lež. To mě přijde docela logické a oprávněné, takže nechápu, čemu se pořád divíte. A taky nechápu tu její obchodní strategii, ona si dost zoufale myslí, že na provokacích a negativních ohlasech vybuduje oslnivou kariéru.:-))) Jestli jí to baví ze sebe dělat méněcenného kašpara, tak ať to dělá, je to její život, ale ať netahá s sebou ke dnu i ostatní holky!!
    • love007
      wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak dlouho ti to trvalo než si to všechno napsl/a.... *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Zrovna včera jsem totiž viděla zas další video, kde vytahuje z kabelky hromadu peněz (nevím, jestli byly pravé nebo falešné) a hned jsem si vzpomněla na všechny holky, které ji obdivují a které mají sotva na ty nejzákladnější životní potřeby, jak je to musí hrozně mrzet, když ona je takhle hnusně arogantní. Nechápu, jak jí může někdo hájit. Tohle byla fakt hnusná a nevkusná sranda. A jestli sem chodíš Dominiko, tak by bylo fajn, kdyby sis tohle uvědomila a tyhle trapný videa si příště fakt odpusť.
  • Miluju tyhle spravedlivě rozhořčený fanynky jako Vivi10 a Jenny. Proč do ní rejpeme? Protože ona si o to vyloženě říká. Furt jenom provokuje, dělá duševní mrzáky z malých dětí, pořád se s něčím vytahuje a jen chce, aby jí ty děcka záviděly. A myslí si, že když si může dovolit kupovat drahý hadry, že je něco víc než ostatní. Je mi fakt líto těch malých holek, které ji obdivují a pocházejí z chudších poměrů a nic z toho si nemůžou dovolit. Potom se cítí méněcenné. Holky pamatujte si, že pravá hvězda se nikdy s ničím nevytahuje. Vykašlete se na ní, jí jde jen o to, aby jí všichni záviděli. Radši se soustřeďte samy na sebe, uvědomte si, v čem jste dobré a rozvíjejte to a máte šanci v životě uspět a jednou to dotáhnete o dost dál než DM. Myslivcové je úplně jedno, že vás třeba trápí to, že si ty drahé věci nemůžete dovolit. Mě přijde, že ona z toho má radost. Vykašlete se na ní a najděte si celebritu, která za ten obdiv skutečně stojí.
  • Rozum tě zajímá ,protže sama žádný nemáš. :-D Ona je namyšlená?! Ty jsi tady s tou tvou "jess" jediné ,které tady ze sebe dělají ty nechytřejší. Děláš tady ze sebe deb*la.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit