Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dominika je celkem fajn ! Ale docela mě pobavilo to že v té písni JAKO JÁ zpívá Zayna z 1D chci za manžela ale v bravu psala že miluje Harryho !!!
    • Dominika.Myslivcová. je velmi puvabna holka a u mi spivat. *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*
    • Spíš než tyhlety blbosti bych řešila, jak se Dominika chová! Fajn teda rozhodně není, je to povrchní a nafoukané budižkničemu, co si hraje na ooohromně chytrou a slavnou, i když je kulový
  • Přemku, co je na ní tak krásnýho? Lidi, kdy už konečně začnete koukat na její vnitřní charakter a přestanete se dívat na tu její umělou a lživou vnější stránku? Copak to nevidíte? Jak jednoduché je nechat se oklamat a zaslepit falešným pozlátkem. DM je jen citově a duševně vyprahlá osoba, která si tenhle komplex léčí nakupováním. Závislá na nakupování je. Kdyby byla duševně v pohodě, tak nebude v obchoďáku trávit 2 hodiny denně a nebude to pořád všude veřejně deklarovat a předhazovat to malým holkám. Kdy už pochopíte, že život není jen o materiálních věcech? Tohle dělají jen narušený osoby, kterým v životě něco schází, tak si to prostě vynahrazují tímhle.
    • Jde vidět,že tomu vůbec nerozumíš. Je to všechno reklama, výdělek, product placement:-)) Tak jak to v dnešní době je všechno. Jen byznys. *1*
  • Dominika se obleka velmi suprově ne jako naše česke spěvačky. *5* *5* *4* *4*
    • obléká se suprově, pobavil jsi mě. jestli je její oblíkání suprový o tom se dá polemizovat, když chceš být růžový běs z údolí tak je to ideální, normální člověk nad jejím stylem oblékání nechápavě zakroutí hlavou.. na tom obléknout se jako lehká děva a ještě to zvýraznit růžovou nic těžkýho a suprovýho nevidím,pak se slečna diví že má mezi lidma,co umějí myslet hlavou odpůrce a v malých děckách zastánce... je vidět že o oblékání nic nevíš...spousta lidí se obléká lépe než ona a neoblíkají se jako ku*vy
  • Dominiko ty jsi nejkrasnější holka aspěvačka. *5* *4* *4* *4* *4*
    • viděla jsem hezčí a tohle rozhodně zpěvačka není...kdy vy ubožáci zapojíte mozek?
  • Moc semi libiš Dominiko tvoje pisničky jsou super ne jako od Lucie Bile. *4* *5* *4* *4* *4*
    • Domiko ty bys měla byt zvolena za zlatou slavici v tomto roce. *4* *4* *4* *5* *5* *5*
  • Dominika mi trochu připomíná jednu holku se kterou jsem dřív kamarádila taky je to blondýnka a obléká se pořád jenom do růžové ... Ale na rozdíl od ní je Dominika skvělá *4* ! Vím že Dominiku pořád kritizují. Ale prostě je sama sebou !!! Když jsem psala že na rozdíl od ní je Dominika skvělá myslela jsem tím to že ta holka není sama sebou pořád si hraje na něco co není !!! všichni se jí kvůli tomu smějí : říkají jí MODELKA nebo RŮŽOVKA !!! *1*
    • Myslivcové se taky všichni smějí. A na rozdíl od té dívky, kterou tady popisuješ, se jí směje celý národ.
  • Mě se Dominika líbí!!!
  • Ve slově SEXY se píše tvrdé y blbečku!!!
  • je strasne seeeeeeeeeexi *14* *14* *14*
    • leda ve snu :D
  • Timys
    berte ji s humerem :DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit