Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jí nemám moc v oblibje. Na můj názor si pořídila čivava aby vypadala jako Paris Hilton.:D
  • Co je na ni dobryho až bude mít hlas jako Whitney Houston tak at zpiva ale todle trha uši a tak namyšlenou písničku jsem ještě neslysela to by si netroufla ani Miley Cyrus......
  • V životě jsem se několikrát přesvědčila, že ponižovat druhé lidi a mít narážky, že nic nedokázali, se vůbec nevyplácí. Člověk nikdy neví, kdy bude potřebovat jejich pomoc. Takže slečně Myslivcové dobře radím, aby se krotila. Být arogantní a namyšlený je jako podřezávat si pod sebou větev. V podstatě je mi takových lidí dost líto.
    • Když jí chce někdo poradit nebo v dobrém napomenout, hned to obrací v závist. Komu není rady, tomu není pomoci.
  • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151688965622911&set=a.174621222910.122404.150829147910&type=1&theater Omg ta holka me dostava do kolen, prej ze ji zavidime a ze jsme nic nedokazali... dukaz jeji arogance, staci rozkliknout odkaz *1* *1* *1*
    • Na to se dá říct jen jedno - pýcha předchází pád.
  • No jako i když moc nepřitahuje lidi .. tak musíte přiznat že je dobrá .. Ikdyž nosí vystřihy to holky nosi .. ale tak je dobra .. i když je jak barbie :)
    • Že je dobrá? Děláš si ze mě srandu? Je to nula na ní nic dobrýho není! Prober se. No a že holky nosí výstřihy, koho to zajímá? Milá zlatá výstřihy nopsejí akorát nuly, co jí následují a co se jinak prosadit neumí. Nemusíš mít mega výstřih, abys byla oblíbená. Stačí zapojit mozek! Výstřih zabere na málokterýho chlapa, každý spíš ocení, když ta holka něco umí- například vařit a umí přemýšlet hlavou a ne výstřihem.
  • http://www.youtube.com/watch?v=19u7po6m-SM

    Tak tyhle stránky můžou zajímat jen někoho na tak nízké úrovni,jako je DM. To k ní sedne dokonale. Mě by jen zajímalo, kdy už konečně přestane prznit ty malý děcka. 100x radši bych šla na obyčejnou brigádu, než se registrovat do nějakýho erotickýho bordelu. Dominiko, pochop, že ne každý je jako ty.
  • jackie28
    http://www.extra.cz/ruzove-peklo-prichazi-blogerka-dominika-myslivcova-si-bohuzel-mysli-ze-je-barbie-a-ze-umi-zpivat *1* *1* Pravda *1* *1*
    • Pravdivý článek. A nejpravdivější je ten konec, jak už jsem to tady psala, v jejích klipech hrají hlavně děti, protože jsou malé a nevědí, co je dobré a co ne a ona je může lehce zblbnout a nabulíkovat jim, co chce a oni jí to budou věřit. To je na tom to nejhorší.
      Všichni fandové si vzpomenou na naše slova, že jsme měli pravdu.
  • jackie28
    Dominika už neví jak by si přitáhla lidi na svojí stranu, tak vymýšlí různé de*entní soutěže ať už o boty, hadry a já nevim co... Docela trapárna, kdyby se chovala normálně tak si spíš k sobě lidi přitáhne, její chování lidi odrazuje. Ona už prostě neví jak si lidi přitáhnout tak musí dělat tohle. Pochybuju, že i kdyby nějaký anti v její soutěži vyhrál, tak že změní na ní názor, to možná jen ten, co se nechá zblbnout. *1* Musím se jí smát.
    • Přesně tak Jackie, kdyby se chovala normálně, tak si spíš získá obdiv lidí. Jestli bude dál pokračovat a natáčet takový arogantní písničky, tak jí brzy začnou opouštět i její fanoušci.
  • jackie28
    Včera jsem v Lidlu potkala asi tak 8-10 letou holku, každopádně zmalovanou, měla asi tak 7cm podpatky, na každýho špulila pusu a divila se, že každej před ní zdrhá. Chovala se arogantně i vůči svojí mámě- ta jí něco nechtěla koupit, ta holka se začala vztekat na celej obchod že to prostě chce a že to má jedna holka taky a když její máma nepovolila, tak si tu věc co chtěla do vozíku hodila sama a když jí máma řekla, že jí to nekoupí, tak se holka nafoukla a hned jí řekla, že tu věc prostě chce a ať jí do toho maminka nekecá. Bůh s námi co nás čeká za pár let, když si tohle ty malý děcka dovolej. A pak že DM na to nemá vliv.
    • Přesně tak, DM z těch děcek vychovává rozmazlenej odpad, nic víc. Taky si říkám, co ty holky čeká, až vyrostou, budou to jen obyčejný trosky, který budou nastavovat každýmu, protože podle Dominiky je to in.
  • Odkaz pro ty, co se Myslivcové zastávají a tvrdí, že nic špatného nedělá (je to teda v AJ):

    http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1138422/Who-killed-Little-Miss-Sunshine-A-cold-case-investigation-JonBenet-Ramseys-death-finally-bring-answers-.html

    Šestiletá holčička, která zaplatila životem za hloupost svých rodičů. Znásilněna a zavražděna pedofilem. A když vidím ty malé holky, které Myslivcová zmaluje jak šlápoty a natáčí s nima videa, tak je mi fakt hrozně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit