Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nerikejte ze je dominukka spatna ona jen jw posedla, nenadavete ji nevo se rosbrectim
    • Ty se hlavně nauč psát než budeš někam přispívat, to je hrozný *16*
    • Tak se rozbreč koho to zajímá? *1* Jako promiň vydíráním a výhružkami si nikdo ještě nepomohl *1*
  • http://www.extra.cz/ve-varech-se-zoufale-celebrity-servaly-o-listky-na-prestizni-mejdan-poradatele-kvuli-party-otravuji-uz-i-totalni-nuly tak to bylo jasne ze se tam ta lacina husicka vecpe :D
  • Takže ahoj Dominika si velmi pekná modelka , tiež som počula aj tvoje piesne sú velmi pekné , pači sa mi všetko . Som tvoja velká fanúšička *14* :) . Ako som čitala niektoré komentáre tí ludia sú uplne na hlavu ktorý píšu také nezmari ale tak ,, kažedmu sa pači niečo iné *4* :* ja ta mám velmi rada , :a aj budem *2* .. , :) tak sa drž ahoooooj *2* *3* *14* *1* *2* *15* *3* *4* *4* *5*
    • bože, další osoba, co je padla na hlavu, nech se vyšetřit *1*
      • Jo přesně...Jackie nech se vyšetřit! *1*
        • Až na to že je to na tu holku co ji obdivuje,ale je vidět že ty nic nechápeš Asg protože jsi výmaz
          • ASG az na to, ze to bylo na vas to by pochopil i tupec, takze to znamena že jste jeste neco vic blbejsiho nez tupci. *1*
    • jackie28
      Na hlavu je ten kdo ji obdivuje. Nechápu jak ji můžete obdivovat,je to jen hloupá nána, co nic nedokázala
      • Umí, holka, umí! Je prostě šikovná, vypracovala se z ničeho, závist? :-)

        Nekousej si už zase ty nehty jackie:-))
        • Ty vole jeden vymaštěnej já jí NEZÁVIDÍM není ani co....jdi se majznout cihlou blbečku
  • lidi to nestojí za to komentovat tuto osobu..
    • taky si říkám *1*
  • Zatím je to, dá se říct v pohodě-dokud tady je víc normálních lidí tak se tady dá diskutovat, ale když je tady víc naivních a nechápavých lidí než těch normálních tak je zbytečné diskutovat
  • Hele Asg, že ty rád chodíš do vykřičených domů? Kdyby ne, tak tady nebudeš masově podporovat nějakou její školu nakupování pro malé děti. Kdoví, jestli to je vůbec pravda. Mám pocit, že patříš mezi tu sortu úchyláků, že to tady tak vehementně podporuješ. Čekáš, až se urodí? Tak to máš smůlu chlapče, ty holčičky nikdy nedostaneš, za všechno zaplatí Myslivcová,od ní to všechno pochází. Boží mlejny sice melou pomalu,ale jistě. A ještě něco, my jí nic nezávidíme, závidíte jí jenom vy, potrhlí fanoušci, právě proto jí tak zoufale kopírujete a podporujete. To je ta pravá závist chlapče.
    • Třeba je Asg její příbuzný. Ale mít takovou, třeba sestřenici jako je Myslivcová, tak se odstěhovala hodně daleko
    • Miki nerozčiluj se, kvůli demen*ovi jako je Asg se nemá cenu rozčilovat,je to tupec.
      • Pravda, Jackie, pravda. Jak už jsem napsala, Asg doma nosí růžový spodní prádlo, píše perem ve tvaru rtěnky a nejspíš si i objednal růžová tanga s logem DM.:-))) To je vážně případ. Máš pravdu, nemá cenu se s těmito primitivy dál zabývat, ale nechápu, proč se Asg rozčiluje, když DM funguje jako jednoduchá naivka, tak co si o ní lidi mají myslet jinýho?? Dál si budu stát za názorem, že DM jen przní malý děti, vychovává z nich smetí, však ono se jí to vrátí. Kdo seje vítr, sklízí bouři. Necháme to spravedlnosti.
  • Myslivcová trpí duševní chorobou - závislost na nakupování a ještě to učí malé děti. *11* *11* *11* *12* *12*
    • To trpí, ještě že na to má a nezáviď furt.....a brzy si otevře svou školu nakupování a budou tam chodit malé děti, chceš přihlášku? :-))
      • Hlavně si třikrát rozmysli než něco napíšeš, než dáš ENTER, určitě máš možnost ještě klepnout na ESCAPE. A nebo radši nepiš nic a majzni se tou cihlou-PO HLAVĚ!!
      • Ty jsi d*ment Asg, přihlaš tam svoje děti, až je budeš mít a uvidíš, co ti z nich vyroste. A já jí nic nezávidím, mám všeho dost.
        • Asg ty blbečku my jí nezávidíme! Prober se! Majzni se cihlou po palici.
  • Jestli je tohle osobnost,tak ja jsem papez. Dyt nic nedokazala.Jen spuli hubu,ukazuje prsa,je hloupa na svuj vek a blbne maly deti.Tohle co si dovoli ona,tak za tohle by me rodice zabili.Takovy fotky a videa ci dela, divim se,ze ji to rodice dovoli.Od 11 let fotit po*nofotky. Pry ze chce byt herecka, to sotva. Nic neumi. Videla jsem videa,jak si Kraus i Duchoslav z ni delali srandu a ona jak nechapala.Ani zpivat neumi. A co to video,kde si makeupem patla prsa. To je vylozene vychovne pro male deti. Pak se po ni opici a dopadaj spatne.Tu holku by mel nekdo zavrit do Bohnic a nebo ji soupnout k lopate,aby nemela cas delat blbosti. A ne nezavidim,neni co. Mikino,jackie a dalsi drzte se a nenechte si vymluvit vas nazor.Jste lepsi nez DM.
    • Můj názor je ten, že by jí měli celou cenzurovat, ať se radši věnuje škole a neničí život malým dětem, vždyť to přece není normální, co ona vyvádí. Včera jsem zas viděla její fotku s asi tak 11letou holkou, kterou nechala zmalovat jak šlápota a ještě se s ní fotila. Máš pravdu, zavřít na psychiatrii, než těm dětem zničí život úplně!!! A taky nechápu její rodiče. Mě by za tohle rodiče nafackovali. A ty hloupý redaktorky z Bravíčka si ji ještě pozvou do redakce, nad tím zůstává rozum stát. Vážené paní redaktorky, doufám, že vaše děti se podle jejích rad taky chovají a jste za to určitě upřímně rády.
  • Hehe, nejlepší byla v Pětce...totálně se ztrapnila. Duchoslav z ní měl srandu největší, bylo na něm vidět, že má co dělat, aby nevyprsknul smíchy. A způsob jejího vyjadřování ani nebudu komentovat. Mluvit neumí a celý ten výstup působil dost amatérsky. A ty její p*rnovidea začíná youtube blokovat jako nevhodné pro mládež. Lidi už to začínají chápat, jak ona se chová. *3*
  • Kvítku Pamelo, talent je neobyčejné nadání, dá se tomu říct i genialita, je to zkrátka něco čeho si můžeme na druhých vážit a pokud vím Dominika je geniální akorát tak v tom, že navádí malé holky a to už není talent ale naivita radost z toho že s někým manipuluje
    • jackie28
      Nevysvětlujte jí to teď to nepochopí,to pochopí až časem...Možná...A když to pochopí tak se bude fackovat a nadávat si,že něco tak ubohýho vůbec obdivovala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit