Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co vám je. Copak říkáte na Dominiku?
    • Já myslím, že když si přečteš pár komentářů, že by ti mohlo dojít co na ni asi tak říkáme. Ale to samozřejmě záleží na tvém IQ
    • Že je úžasná!!!!!
      • jackie28
        Že je to kr*va,se kterou je ztráta času se zabývat.Je politováníhodná a ubohá.
  • Drahý Kvítku, já budu vždy stát při Jackie a Tobiášovi a svůj názor na primitivní DM změním až tehdy, až se začne chovat slušně. Nenavážej se do nás, ty zase držíš s Dominikou a táhneš k ní. Já vím, vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá. DM má nizoučkou úroveň, sebevědomí na bodě mrazu a přitahuje k sobě jedince stejného rázu jako je ona sama. A ještě se o sobě dost bláhově myslí, jaká hvězda se z ní stala. K smíchu.:-DDD Je trapná až na půdu, przní malý holky a jednou na to dojede, věř mi, protože co ona je učí? Malovat se a oblékat se jako pracovnice na E55, to je to, co ona vás učí. Vy si myslíte, jak jste strašně cool a in a přitom jste chudinky. A mimochodem arogantní je, viděla jsem s ní jednou video, kde balí nějaký kluky v obchoďáku, samozřejmě, že ji nikdo nepoznal a ona se tomu hrozně divila a prohlašovala něco, že nechápe, proč ji nikdo nepoznal, že je přece tak slavná. Hehehe. Ona asi zas tak slavná nebude, slavná je možná u pedofilů a sexuálních deviantů.
    • Děkuju a souhlasím s tebou, ani v jednom slově se nemýlíš. Jsem rád že jsou takový lidi jako ty, Miky a taky Jackie
      • jackie28
        Taky děkuju :)
      • Taky ti děkuju, já jsem zase ráda, že existujou kluci, kteří si na holkách cení jiných věcí než jsou hadry a šminky, protože našminkovat a obléknout se jak lehká děva dokáže každá holka, na tom není nic světovýho, ale dokázat chytrost a inteligenci - noo, to už trochu bolí. A Myslivcová si ještě naivně myslí, že jí všichni závidíme. No ať si to myslí...pravda je jiná. Však ona to jednou pozná.
        • Zase nejsem žádnej velkej znalec, ale snažím se patřit spíš k normálním lidím a ne k těm na které si druzí ukazují prstem a nadávají...Jsem opravdu rád za to že je při mně aspoň pár lidí, děkuji
  • Ahoj lidi :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
    Ahoj Dominiko :-) :-) :-) :-) :-)
  • Bože můj Dominika je prostě úžasná, já jí tak moc "LAVUJU", je to pro mě bohyně, mucíky muc. Jak nás učí malovat se jako d.ě.v.k.y., chovat se a oblékat tak, abychom přilákaly ty největší ú.ch.y.l.y na netu a v ulicích. Ve středu jsem jí viděla v televizi a jak mluvila a chovala se, to bylo bože tak moc *11* *11* *11*

    Kvítečku Pamelo prober se, jsi padlá na hlavu a až by se ti nedej bože něco stalo, že tě někdo přepadne proto jak vypadáš, i když nerada, budu si říkat "dobře ti tak, tady to vidíš" *16*
    • Pamela je ta co bude celej život vyžadovat aby ji obklopovali hezcí kluci, ale toho se asi nedočká
      • A ty budeš celej život živořit a fetovat benzín! Když tak miluješ ten motor ne?
        • Pamelo ty jses nehorazna pi*a uz at ti nekdo rozseka drzku na sra*ky at zavres hubu a das normalnim lidem pokoj.nech se vysetrit s hlavou, muj stryc dela psychiatra,cetl tvoje komenty a musel si klepat na celo.mas se pry nechat vysetrit nebo se nechat zavrit do blazince.
  • Debilové se k sobě vždycky hodí, láska je láska!!!! Že Mikino a Tobiáši?
    • Můžu se zeptat? Co tím jako myslíš, že jsme debilové? Rovnou ti říkám, že nemáš pravdu
    • Kvítku kvítku ty už se prober! Nevím,kdo je u tebe deb*l. Jen proto že sme řekli svůj názor jsme debilové?Holka ty už si nafackuj.
    • A proč jsme podle tebe debilové? Kvůli tomu, že píšeme na DM svůj vlastní názor, který mimochodem sdílí daleko víc lidí, než si vůbec myslíš? Pro mě je to prostě tupka, nic víc, která umí jen špulit hubu a kroutit zadkem a to není žádné umění. A ty jí to žereš. Klidně jí třeba lež u nohou, je to tvoje věc, ale brzo si vzpomeneš na moje slova.
  • Kvítek Pamela už plácá blbosti a vymýšlí kraviny, aby se DM zastala. Stejně jako Asg. Argumenty žádné, jen se navážejí do lidí, kteří sem napíšou pravdu. Jinak nic jinýho nikdo z nich neumí. Přesně jako DM. A když se zeptám, co je na DM tak super, tak Asg mi ani nic neodpoví, protože ani sám neví a Kvítek napíše úplnou blbost. Na ní totiž nic super není, ta je spíš k pláči. Ničí si svůj vlastní život a ničí ho i ostatním holkám.
  • Tak teď jsem na streamu dokoukala video: Fenomén - šokující proměny, které je o lidech, co trpí komplexem méněcennosti a tak se nechávají všelijak vylepšit a dost silně mi to připomíná Myslivcovou. Rozhodně souhlasím s názorem, že lidi (chlapi i ženský), co na sebe patlají kvanta makeupu a jsou závislí na plast. operacích se nedokážou vyrovnat sami se sebou a přesně tak mi přijde i Myslivcová, kdyby si aspoň trochu věřila a byla se sebou spokojená, tak ze sebe nebude dělat to, co ze sebe pořád dělá. Sebevědomí má na nule a ještě to šíří dál mezi mladé lidi. Kam ten svět spěje?
    • Lidi co se chovají přirozeně mají nejlepší svědomí a takových lidí si já vážím ono jich zase moc není
      • Svatá pravda.
  • Drahý Kvítku, mikina je pouze přezdívka, jestli ti to nedošlo. A jak jsem psala, že ti nerozumím, tak to bylo kvůli tomu, že si dost protiřečíš a to ti asi taky nedošlo. Nechci se hádat, ale ty si zase padneš do noty s DM. My nejsme trapní, my na rozdíl od tebe vidíme pravdu. Co je DM za hvězdu? Je trapná a ubohá s tím, jak radí malým holkám, jak správně nastavovat a to se ti asi líbí že? Bohužel pojem celebrita za poslední léta dost silně degradoval, já si pod slovem hvězda představuju člověka inteligentního na dobré úrovni, který se chová zodpovědně a rozumně, nedělá ze sebe blbce jako DM a něco pořádnýho umí!!! To koukáš co?? A tohle DM bohužel nesplňuje. Patlejte se dát v trapným Bravo girl, učte se ukazovat holý zadky, kroutit zadkem, špulit hubu, přifoukněte si horní objem silikonem, ať se na vás úchyláci jooo lepěj. Uvidíte, jak se na vás potom lidi budou koukat, však to brzo poznáte, až narazíte. Je to váš život, ne náš!!! *3* *3*
    • To mám teda lepší přezdívku já, nechceš abych ti říkala SVETR? Nebo SUKNĚ??
      • Kvítku ty jsi naivní deb*lka fakt že jo... *1* Vsadim se že jsi nějaká šeredná zamindrákovaná husička,která si jen musí vylejvat vztek na ty,co napíší pravdu a má potřebu obdivovat další husu protože sebevědomí má pod bodem mrazu,normální člověk by takovou kr*vu neobdivoval .Lituju tě. Jentak mimochodem kdo je tvoje matka?Godzila?že se takhle chováš.že tě radši otec nevy*cal za plot. *1*
  • Kdo je při mně a má rád Domču tak mi napište na můj e- mail blondynkaruzovaazamilovana@email.cz
    • jackie28
      Tak to jentak takovýho člověka nenajdeš *1*
      • To není trvoje záležitost
        • kvitku ty jses fak re*ard
        • Muck, ty píč* vydlabaná :* :)
  • Takovýhle holky jako je Edita vždycky nejhůř dopadnou, najdou si nějakýho našamponovanýho magora, zamilují se do něho, on do nich JAKO taky a potom skončí na ulici jako opuštěné s prominutím štěttky. Někdy dopadnou i hůř, třeba jako svobodné matky, vím trochu přeháním, ale bohužel k ničemu dobrýmu to nevede. Chudáčku, ale popravdě? Jsi mi ukradená, je to tvůj život
    • Hlavně si nemysli' Tobiášku, že ty jsi ten oblíbenec u holek, tebe určitě nechce ani největší kravka na světě co? Nejsi náhodou taky našamponovanej??
      • Ty jsi fakt blbááá!!! Takový blbečci jako jsi ty Pamelo snad v reálu ani neexistují, jestli se mi to všechno jen nezdá
      • Ne, Tobiáš je podle mýho chytrej kluk, který si na holkách váží jiných věcí než tuny makeupu. A o tom to je. Jenže to ty prostě nepochopíš.
        • Děkuju ti, Miki
          • O tomhle celou dobu mluvím, podle mě se k sobě táhnete, když se navzájem zastáváte...Jak dojemné že?
            • pamelo nech se vysetrit,potrebujes to
          • Není zač, inteligentních lidí se ráda zastanu. *3*
    • Souhlasím, sice ne každý hezký kluk musí být prevít, ale ono to většinou tak bývá, tihle narcisové si o sobě myslej, bůhvíco nejsou a naivní slepičky jako DM a Kvítek jim zobou z ruky a DM ještě učí malé holky, jak těmhle adonisům správně nastavovat. Je to prostě typický výplod dnešní zvrácené doby, vzorem může být maximálně pro naivní puberťačky, které nemají vlastní osobnost a musejí zoufale k někomu vzhlížet a kopírovat ho. Jsou to všechno ubožačky.
      • Vy dva jste si ale padli do noty! Určitě jste se na mě domluvili!!! Jste trááápní!!!! A ještě ta vaše jackie!
        • A kde bysme se asi tak domluvili? Ty jsi pitomá
        • jackie28
          Ty si trapná a už nepiš nikdo na ty tvoje pindy není zvědavej.
          • Asi je!
            • myslim ze neni :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit