Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvítku Pamelo, nějak ti nerozumím. Píšeš, že máš svého kluka a pak napíšeš, že chceš toho nejhezčího a nejoblíbenějšího kluka. Takže ty asi žádnýho nemáš viď? Jednou napíšeš to a pak zas to. Pak bych ráda věděla, podle čeho usuzuješ, že jsme nic nedokázali. Jenom kvůli tomu, že nejsme zmalovaný jak lehký děvy, nenakrucujeme se v prádle pro nadržený lolitky, či co jako? Můžeš si být jistá, že já, Jackie a Tobiáš jsme toho za svůj život dokázali mnohem víc než arogantní DM, která si za chvíli bude patlat makeup i za zuby. Souhlasím s názorem Jackie, bez makeupu by si jí ani nikdo nevšimnul, právě proto musí pořád vyšilovat, aby jí vůbec někdo zaregistroval. A tímhle se prezentuje pravá hvězda?? Neee, tohle dělají nuly, které neví, jak zaujmout, tak se musí chovat takhle ztřeštěně. Za chvíli bude Myslivcová předvádět šimpanze ne? Ani by mě to nepřekvapilo.
    • Nerozumíš mi, protože jsi blbka!!! mikina, co to je za jmeno?
      • jackie28
        Ano my jsme blbý a ty jsi ta chytrá *1* To sotva prosimtebe. Jestli ty jsi chytrá já jsem čínský bůh srandy,těší mě *1* A co je kvítek pamela za jméno...Vyloženě jméno který láká úch*láky *1* Mimochodem neměla bys jít už dávno spát? Máš dávno po Večerníčku. *1*
        • No jo, slečna Pamela Edita Růžová alias Kvítek Pamela je nejchytřejší na světě







          Tak to jsem asi taky Bůh srandy, je já se nemůžu přestat smát!
          • Hahahaha to měl být vtip nebo co? Přestaňte si ze mě už konečně dělat srandu jo? Nemám na to žaludek
    • jackie28
      To je jasný že žádnýho nemá...Se tomu ani nedivím. Když si hraje na ohromnou frajerku jako DM...kluky to odpuzuje
      • Pravda, normálního kluka to odpudí a přitahuje to devianty..to musí být vážně krásný, růžový život, když na člověka čuměj všelijaký vyvrhelové a úchyláci. S Myslivcovou bych si nevyměnila ani mikrovteřinu svého života, je ubohá a laciná a divím se, že jí to nedochází. Připomíná mi levnou U-rampu, kterou je možno sjíždět zdarma dnes a denně.
    • mělo tam být "na zuby".
  • Jako růžová š*apka
  • Jo tak? Já to chtěla dokázat, že nejsem blbá a je to urážka když si to myslíš asi si říkáš, že jesem hloupá, že se hned urážím a hlavně že jsem naivní atd. ale já jsem úplně normální a nevím proč by jsi mi to nevěřila,a le to je mi úplně jedno čemu ty věříš, třeba si věř i na ješžíška, je mi to jedno, fakt...
    • jackie28
      To chce prej Dominika ukázat taky,že není blbá,ale také se jí to jako tobě nedaří. A že jsi normální?O tom silně pochybuju. Na Ježíška už nevěřím dávno,ale jak vidno tak ty věříš všemu a hlavně Dominice která ti maže med kolem huby a ty jí vše sežereš.Mno nic nebudu se s ubožačkou hádat, jsi pod mojí úroveň.
    • No ty jsi dobrá pinda Pamelo :D Pojďte, Miki, Jackie a Tobiáši, půjdeme plakat nad svými nuznými nerůžovými životy, MY JÍ TOTIŽ ZÁVIDÍME, A TOBĚ TAKY, KVÍTKU! :D
      • Můžete mě přestat urážet? Já jsem úplně normální holka a nemůžu za to co si vy myslíte a nebudu se tady hádat, máte v mozku nablito
        • Jo a nekopíruj mě, to že má někdo v mozku nablito jsem tady dávno psal akonkrétně o tobě tak když se do nás tak angažuješ tak bys to mohla vědět a navíc vlastně kopíruješ všechny, tak je to jedno ne?
        • jackie28
          Hele ty kdybys unesla kritiku DM a nenavážela se do nás tak mohlo bejt vše v pohodě. Ty nejseš normální, ty jseš z marsu jako DM. *1* A nevim kdo má v mozku nablito,my teda ne.Kdo to říká ten to je tomu se to rýmuje. Jestli nechápeš růžovej mozečku tak jsi to ty.
      • Ona je fakt asi namrzlá, ničí si život...jsem rád, že ji neznám osobně
  • Na něco se zeptám: Je tady někdo kdo podporuje a obdivuje Dominiku Myslivcovou?? Když tak mi řekněte jestli funguje ten její blog ,,www.didlinka-d.blog.cz" Nesnáším: mikinu, Tobiáše, jackie28, dominika je p*ca a tak podobně=jste uhádaní blbečci co se tady jenom celý dny hádají a nic neumí, všechny komentáře tady máte vy, jen provokujete!!
    • jackie28
      Víš co drahoušku řeknu ti to takhle,my tě taky zrovna dvakrát nemusíme.Akorát se tu dobře bavíme nad tvou inteligencí a samozřejmě nad tím,co tu píše ASG. *1* Jste tak srandovně naivní,až to pěkný není. Jentak mezi náma,nám to žíly netrhá,že nás nemáš ráda.Holt pro pravdu se každý zlobí. Mimochodem rozhodně toho umim víc než Dominika. *3* Akorát nejsem tak ráchlá,abych nakrucovala zadek před kamerou či fotoaparátem.Víš existují lidi,který nemají prostě takové chování rádi-dyť se chová jak pětileté děcko,ne jak dospělá slečna.Je arogantní a myslí si že je totálně nejvíc sexy,když se nakrucuje,dělá ze sebe husu,na hubu napatlá tunu makeupu a co je nejroší,blbne malý děcka.Sorry,ale tohle není sexy,to o něčem svědčí.Ta holka zjevně nemá dostatek sebevědomí a tak si musí patlat na hubu makeup a jiný pitomosti. Bojí se,že by si jí nikdo nevšiml tak proto ze sebe dělá trapku. Ale Kvítku to ty nepochopíš,pochopíš to možná až za pár let a pak si budeš klepat na čelo,že jsi něco takového vůbec obdivovala.
  • Zlatý/á Jackie 28, pro tvoji informaci, nejsem žádná blbka a abych se popsala,jmenuji se Edita-dál neřeknu, mám modrý oči, tancuju Zumbu, baví mě matematika, ráda se maluju, někdy plavu, chodím do termálních lázní, je mi skoro 15 let, mám blonďaté vlasy, sedmnáctiletou sestru Alici, mám Německou dogu Gerri, svého kluka-jméno neřeknu, ale je dost sexy, mám svůj pokoj sladěný do růžova a tam vyvěšené plakáty Justina Biebera a One Direction a to je tak všechno co bych ti řekla, Dominika fakt nejsem a teď si přehodnoť jak asi žiju, a taky jak asi se podobám Domči Myslivcové. Víc ti prozrazovat nebudu
    • jackie28
      A koho to Kvítku zajímá?Mě teda vůbec ne...Mimochodem jestli sis nevšimla,Jackie je dívčí jméno a jsem holka.Bohužel to tvému hloupému mozečku nedošlo.Lituju tě holka.Hele jestli natážíš na to že závidim,tak ti to řeknu takhle-nemám vůbec co závidět dilince. *1* Jentak mezi náma přes osobnosti se každej může vytahovat jak úžasnej není,takže nevěřím.Tomu že jsi vymletá blondýna,tomu jedinému věřím zbytku ne. *1*
    • Tý vole, to je fakt síla. No comment, Edito(nebo jestli ti vadí, že ti neříkám Kvítku Pamelo, tak si běž stěžovat třeba do blázince, ale promiň když bych ti říkal Kvítku, příde mi, že je to blbí tak říkat holce, která je blbá svejma vlastníma komentářema...tak bych nazýval možná nějakou svoji holku, i když teď už radši ne...)
  • Kvítku Pamelo, nechci do tebe rejpat, ale píšeš, že když chce holka sbalit pěknýho kluka, tak se musí natřásat a že tohle vás DM učí. Přesně tohle musej dělat holky, které nemají žádné sebevědomí, protože přirozeně hezká holka, která je zdravě sebevědomá a dokáže zajmout svojí inteligencí a důvtipem se nepotřebuje před klukem chovat jak laciná atrakce, aby na něj udělala dojem,chápeš to??? To je to, co nás rozděluje. Já být chlapem, tak o takovou lůzu bych ani nezakopla, protože je jasný, že holka, která se takhle chová, dá prostě každýmu.
    • Takový holky co si myslí, že když se natřesou, že jsou děsně sexy jsou pro mě s velkým prominutím krávy co mají v mozku nablito...Máš pravdu Miki
    • No a? Starej se o sebe! Pravdou je, že kdo na sebe nedá ani trochu make upu anenamaluje si řasy řasenkou tak je prostě neatraktivní no!!! Já ale chci být sexy!!! A chci toho nejoblíbenějšího a nejvysněnějšího kluka všech holek víš?
      • jackie28
        Proč bych se měla starat o sebe? Já mám před svým prahem zameteno. Atraktivní je právě holka,která se vůbec nelíčí,nebo jen když si dá lehce řasenku.Tohle je zmalovaný jako plakát. Když chceš být sexy budiž,tvoje volba.Ale pak nefňukej až tě nějakej úch*lák pře*ikne.
    • jackie28
      Miki tady není co vysvětlovat.Teď to dotyčná osoba nepochopí.Možná za pár let až bude starší.
      • Já vím, když mě prostě fascinuje s prominutím ta jejich blbost a tupost a nepochopím, jak se někdo může chovat tak přízemně a lacině. Kde se to v těch lidech prostě bere? Je to vážně smutný, když se někdo takhle chová.
  • dominika pichavycourana picha a suka koho potka a jen se mnou si to este nerozdala
    haúúúú budu breceet domi domi domi domi hehehh
    • no co najdu so ohnellku a nebo uktadnu maresovi faltynovou a ty se se mnou nevyspis dominoko ja se ti pomstim dyz ty nechces tak ja us taky ne
      • Co to má znamenat? Tady je těch nadrženců víc, jste v pořádku? Kvůli takový krávě se tady rozplýváte
  • Hele ,,asg", byl bych rád a možná že ne jen já, aby jsi mi vysvětlil, proč si stojíš za tím, že holky, který se podobají Dominice Myslivcové jsou skvělý, sexy, krásný a kdo ví co všechno...a holky, ty normální se ti hnusí, já tady nechci nikoho soudit a už vůbec ne vzhledově poněvadž jsem vás nikdy nikoho neviděl, ale dokázal bych trošku odhadnout vaši povahu podle komentářů a nebudu tady psát co si o tobě myslím, nechci totiž zbytečný hádky...
    • Miki, pokusil jsem se mu to vysvětlit, třeba to bude číst a třeba to i pochopí
      • Jsem ráda, že nás je víc, co vidíme pravdu. Myslím si, že DM má fakt víc odpůrců než fanoušků a já se tomu už vážně nedivím. To jenom Asg okolo sebe kope a snaží se zachránit, co se dá, pořád všechno překrucuje v její prospěch.
        Stojím si za tím, že povaha člověka se dá odhadnout podle toho, co dělá a DM se mi hnusí a nemám ani náladu se s ní seznamovat. Podle mýho kdyby taková nebyla, tak tohle dělat nebude a ať si tady Asg a fandové plácají, co chtějí, já jim to stejně nevěřím.
        • Taky jsem tady já, i já patřím mezi Domčiny fanoušky a ty vaše komentáře, mikiny a Tobiáše mě úplně deptají, nechte toho jo?
          • A proč bychom měli být zticha? Jenom kvůli tomu, že vám se to nelíbí? Pravda někdy bolí. Já na ní nic pozitivního nevidím a nechápu, proč jí to tak vadí, tak ať se konečně začne chovat jak dospělej, inteligentní člověk. A fakt nechápu, jak takovej povrchní člověk může být pro tebe vzor.
            • Taky nechápu, ale když je někdo tak blbej a dělá že sebe ještě většího idiota než je, tak je pro mě maggor, nic víc a typy lidí jako je Kvítek Pamela je lepší si nevšímat i když je to hodně těžké
  • Kvítku Pamelo, tak mi to teda vysvětli ty. V čem je DM tak super?? Já na ní nic super neshledávám. Nezlob se na mě, ale holka, která se rozhodne natáčet videa, které vypadají jako konkurs do filmu pro dospělé, v těch videích odráží svoji vlastní osobnost. Kdyby to v ní nebylo, tak to dělat nebude. A v čem je podle tebe tak super??? Fanoušci píšou, že je strašně super a obětavá, ale v čem konkrétně??? Nikdy mi to ještě nikdo nenapsal. Jestli tu obětavost vidíte v tom, že obětavě radí malým holkám - dětem - jak se správně šminkovat a nosit rajcovní hadry, tak to není obětavost, ale ubohost a nevyzrálost.
    Tak v čem je tak suprová????
    • No učí nás moderní holky aby jsme se líbily klukům ne? Hele když se chceš líbit, musíš se trošku natřást a ne sedět na prdeli a čekat až o tebe nějakej brejlatej tlusťoch zakopne. Musíš umět sbalit takový jako je třeba Zayn Malik nebo Liam Payne nebo Hary Stylles a tak podobně, ale to takový jako jsi ty nepochopí!
      • Vidím, že ty s DM budeš asi vážně rozumět. Stejná tupost a blbost. Taky mám ráda hezký kluky, ale on někdy ten "brejlatej tlusťoch" je povahově mnohdy hezčí a lepší než ten tvůj namachrovanej adonis, pro kterého je gel na palici a zrcátko v ruce to nejdůležitější na světě a nic jinýho ho nezajímá. Někdy je lepší ten a někdy zas onen. A ty si myslíš, že ten, kdo nemá rád DM, je nemoderní? Já si o sobě myslím, že moderní jsem a přesto DM nemám ráda a to ne kvůli tomu, jak vypadá, ale jak se chová, prostě laciná děva, která se nestydí radit 11letým holkám, jak balit chlapy. To je vážně ubohost. A ty si nedokážeš sbalit chlapa sama? To na to potřebuješ DM?
        • To víš takový jsou štětky, potřebujou takový princátka s růžovou mašličkou, normální lidi jako jsme my to nemůžou pochopit. Úplně stejné Pamelka jako Domča, žé? Taky nemám rád Dominiku, spíš ji nesnáším
          • Tvoje komentáře by si měl přečíst Asg, ten tvrdí, že chlap, který nemá rád DM, se bojí atraktivních dívek. Já se obávám, že přece jen nemá pravdu. Ne každej chlap touží po zmalovaný holce, která si může ukroutit zadek. Existujou chlapi, kterým se to vážně hnusí a já je chápu. Mě se to hnusí taky. Ale Asg to nechápe nebo spíš nechce pochopit. Takovýhle fanatický, pokrytecký, zaslepený uctívání je to nejhorší...kdy člověk vůbec nedokáže přiznat, že ten jeho idol může dělat něco špatně. Takové lidi já fakt lituju, že nedokážou vidět pravdu.
            • Já jsem jen rád, že mě někdo chápe a myslím, že mám pravdu a tu pravdu mi dosvědčí jen normální lidi a ne ti co jsou omámenií z Dominiky Mys.
      • Mně se nikdy žádný štětky s natřásajícím zadkem nikdy nelíbily, mně by žádná taková nesbalila, možná tak takový pitomce jako je Bieber. Lepší holky jsou takový ty hodný a sexy v tom, že rozumí trochu motoru a ne make upu, chápeš Pamelo?
  • Je to kurrva růžová, ta určitě píchala už v jedenácti letech, možná i dřív. Didlinka web? To je dost trapná pičovina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit