Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • agatka hanichova je lepci proroze neni blondina a je rozumejsi ale dimonika je ucitelkq holek aby se lybili kluku m protize bez kluku nejde zit holky bez nas bi ste bili v ptrdeli a dominiky si vaste jqko svoji ucitelky naroda stejnak nejvic miluju agatku ta je bohuztel pracharova a picha jeho a me ne ja asi budu btrecet treva se vispim aspo s dominkkou mislivoi inak se zabijuuuuuuu stejnak je agatka nejlepci, ma nejlepci polohy pry seksu-to je moje hobby a seks cu jen s agatkou mojou a nebo to skusim i s mislivocovou
    • booooze muj dalsi pakosaurus co tohle trdlo obdivuje...omg,prej vazte si dominiky ucitelky naroda...nemuzu z takovejch hloupejch kecu tvl *1*
  • Už po tisící vám říkám: Nechte Domču na pokoji
    • nechame ji na pokoji az ona necha toho,co dela,dyt jen blbne ty maly holky a dela z nich devky..jako sorry,ale do tyhle kravy budu rejpat jak douho budu chtit..az dokaze neco uzitecneho a nebude radit malejm deckum takovy picoviny tak prosim tak se dohadovat nebudu...ale neni co obdivovat a za co obdivovat,dyt je to uboha slapota
    • Hele Kvítečku, nechápu, jak můžeš obdivovat tak arogantního člověka. Akorát se se vším vytahuje a to není dobrá vlastnost. Na videích si nechává zblízka kamerou zabírat značky svého oblečení. Myslíš, že to dělá ze skromnosti? Asi si naivně myslí, že je jediná, kdo nosí značkový věci. *1* Obdivuješ vychloubačného, arogantního člověka.
      • Když se jí chce Pamela podobat tak ať se jí podobá, její chyba, ale ať se potom nediví jak takový holky dopadají. ,,Pamelo neslyšela si o pedofilech, úchylech a tak podobně?"
    • My jí necháme na pokoji, až ona nechá na pokoji malá děcka a přestane je prznit. Jestli se jí to líbí, chodit zmalovaná a být víc nahá než oblečená, tak prosím, ať si tak žije, ale ať do toho netahá malý holky.
  • Týjo, Jackie, tak jsem se na to její video, kde radí, jak si zvětšit prsa, taky chtěla podívat, ale ani mě to nepustilo dál, že obsah je nevhodný. Tak to je gooool vážení přátelé. Tak její videa už začínají cenzurovat jako nevhodné. Copak řekneš na tohle Asg?
    Tady je ještě jedno video:

    http://www.youtube.com/watch?v=0yr5I3-IgY8

    A po tomhle videu už mě nikdo nevymluví, že je to jen obyčejná laciná šlápota. *11* *12*
    • Ty jsi už nějak úplně mimo. Co je na tom videu špatně??? Takže každý kdo cvičí v posilovně a případně má z toho video, tak je laciná šlápota:-))) Není ti špatně z vedra?
      • Ne, není mi špatně z vedra. Do posilovny se chodí cvičit a ne kroutit zadkem, na to existujou jiný podniky.
        • Ne Asg nejsme mimo,mimo jsi ty!
    • jackie28
      Njn jedinej kdo to ale nechápe je asg a pamela.... My ostatní jo,ale oni ne,jelikož jim nebyl nadělen rozum *1*
      • Co zas já? Já jen obdivuju talentovaný a akční lidi co mají dostatek tempetamentu víte?
        • Kvítečku, víš, co to je talent? Asi ne. DM nemá talent na nic, jestli sis nevšimla, tak ona na tom videu ukazuje prsa a roztahuje před kamerou nohy. A potom to pouští malým holkám. Co z nich chce vychovat? Hádej, nejspíš to, co je ona sama. Domysli si, co asi. Na tohle bys mohla přijít.
        • jackie28
          DM taková je?Že jsem si nevšimla,že by talent měla...Ta má talent na jediné- špulit držku či vystrkovat prsa a blbnout malý děcka
  • Asg lže, jako když tiskne. To není zrovna dobrá vizitka fanoušků DM. Prej, kde ona radí malým holkám? Asg, ona jim radí všude, jak vypadat jako štětina. Jsi neskutečně ubohej, že se to pořád snažíš všelijak zalhat a ještě jí ty rady a její ubohý chování schvaluješ. Je mi z tebe Asg, vážně špatně. Jsi stejnej primitiv jako ona.
    • To nejsem, nemám prsa a nešpulím pusu, takže to nejde. To můžeš ty, ale tebe asi příroda tělesně neobdařila. Čeho ti dala dost je nenávisti, závisti a mletí hubou toho samého pořád dokola.
      • OMG to snad neni možný....Asg DM nějaký tělesný proporce má? Dyť je to jako ramínko na šaty... *1* Jako sorry,tohle neni krása,tohle je lacinost a ubohost,která se snoubí s hloupostí a naivitou.Co si jako o sobě DM myslí? že je nějaká hvězda nebo co? Ještě jak blbone ty děcka,bych jí flákla zrovna tak jako tobě ASG.Jsi trdlo. A prej závist,omg můžeš mi konečně říct co tý pi*dě máme závidět? Hrozně by mě to zajímalo,jelikož jí neni co závidět. Fakt jdi si skočit z mostu,takový blbci jako jsi ty jsou zbytečný.
      • Já ji nic nezávidím, tupče, není co. A víš, že bych i věřila tomu, že si doma hraješ na DM. Máš růžový podprsenky vycpaný molitanem a každej večer se líbáš s jejím plakátem. A co se týče mého vzhledu, jsem sama se sebou spokojená.
        • Miki to jsi zabila,ale svatá pravda *1*
  • Asg, jestli tě dobře chápu, tak pro tebe je prostě celebrita každý, kdo se nějakým způsobem dostane do podvědomí lidí. Promiň, ale to je dost slabomyslný pohled. Já u těch slavných rozlišuju, jak se proslavili, jestli něco umí nebo jestli se živí jenom skandály. A ti, co se živí jen bulvárem, to pro mě nejsou žádné hvězdy, i když je třeba ostatní tak berou. Copak to nevidíš??? Teď do tebe vážně nechci rejpat,ale normálně si popovídat. Přece bys nechtěl DM řadit k takovým hvězdám, které jsem vyjmenovala níže. To je přece nesmysl. A tobě vážně nepřijde zvrácený, že ona se nestydí radit malým holkám, aby se oblíkaly a malovaly jako dospělé? Copak to nevidíš? Nebo ti to přijde normální, jakože se nic neděje? Nebo si myslíš, že člověk, který se spokojí s nějakou ponižující anticenou, je opravdová hvězda??? Vždyť je to úplná blbost přece. Chápeš, jak to myslím?
    • A kdo říká, že DM je hvězda a že ji někam řadím? A kde radila malým holkám to, o čem píšeš? Vždyť je to úplná blbost přece.
      • Kde radila malým holkám? To si ze mě už děláš srandu ne?Radí jim jak na FB tak na svým webu a ještě k tomu blbosti...Už se nakvartýrovala s těma svýma de*entníma radama i do Bravíčka,díky bohu že si to nekupuju bych do toho časáku musela napíchat špendlíky... A jestli nevíš o tom že radí malejm holkám,koukni se na to ubohý video kde ukazuje jak si mají zvětšit prsa.Trapná je ta holka.
        • Ale to zvětšení prsou je rada pro tebe a tobě podobným zamindrákovaným a ne malým holkám, to jsi nepochopila?
          Když je po ní poptávka tak co? Kdyby rady nechtěly, tak nepíšou. Jednoduché, ne?
          Ať ji nikdo nečte, nikdo neposlouchá a každý se na ni vykašle a zmizí. Ale vždyť i ty se jí pořád zabýváš. Kolikrát už si tu psala, že si tu naposled a už se jí nebudeš zabývat, že ti za to nestojí a pořád tu strašíš, ti to nedá, vidíš jaký má DM talent, omotat si lidi kolem prstu a tobě se dostala i pod kůži i do hlavy:-)) Umí holka, umí:-))
          • Asg milej zlatej já jí nemám co závidět, se svýma prsama jsem spokojená ;) Velký je mám dost. Takže to video je absolutně k ničemu jako DM a ty.Jdi se nechat vyšetřit ty trubko. *1*
          • To máš pravdu Asg, ta její blbost a tupost se dostane do hlavy každýmu normálnímu člověku. Nic neumí,proto musí provokovat. A jak vysvětlíš to, že její videa jsou zablokována?
      • No hvězdu z ní děláte vy všichni fanoušci. Jak je strašně slavná a žádaná. A zkus si přečíst ty její rady na webu, píšou tam malý holky a je to fakt síla, co ona dokáže vyplodit. Dělá z nich jenom laciný šlápoty, nic víc a ani jí to nedochází. Když nemají rozum 12letý holky, tak by ho mohla mít snad ona v 18 ne?
  • Asg, jsi vážně trapnej, jak se tady snažíš tu naivku pořád obhajovat. Zásadně nic neumí a bláhově si myslí, kdovíjaká star se z ní nestala. Kdo z lidí si jí váží? Nikdo, protože jí nikdo ani nezná. A tím se hvězda nevyznačuje. A jestli tady začneš psát, že jí zná spousta mladých holek, tak mě vážně rozesměješ. To z nikoho totiž hvězdu ještě neudělalo. Pravá hvězda budí respekt svým uměním a charakterem. Pro mě je hvězda třeba Sir Nicholas Winton, který před 2.sv. válkou zachránil před smrtí skoro 1000 židovských dětí. Hvězdy pro mě jsou třeba prvorepublikoví herci, např. Raoul Schránil, Zita Kabátová, Adina Mandlová. Znáš je vůbec? Pochybuju....To byli lidi, kteří NĚCO dokázali. Před těmito lidmi se klaním. A takový šlápoty jako DM patří na smetiště k dalším šlápotám jako je Hanychová, Mesarošová aspol. Takových lehkých děv tu máme mraky.
    • Že ji nikdo ani nezná? Tak tolik přátel, co má na fb by chtěl mít kde kdo. A zkus si udělat anketu a uvidíš, kolik lidí různého věku ji zná a budeš se divit. Před pár dny otvírala nový obchod pro novou firmu v Praze. Sami si ji vyžádali, to asi nebude tak neznámá a nepopulární, což? A kolik dalších firem má o ni zájem se ještě ukáže. Takže reklama jede a její popularita stále roste. A třeba brzy na nás bude koukat na každém rohu po celé zemi, když jí nabídne spolupráci třeba mobilní operátor.
      • No myslím si, že ona na nás z každého rohu koukat nebude, protože v tomhle státě naštěstí žijí i inteligentní lidé, kterým se její chování a image hnusí. Za další - polovina těch údajných přátel, jak je nazýváš, jsou jenom vtěrky, ono bude docela těžký rozlišit, kdo je pravý přítel a kdo vtěrka. Lepší je mít hrstku dobrých přátel, na které se můžeš kdykoliv spolehnout. Kvantita ještě neznamená kvalitu. Za další- jak jsem řekla, např. z mého okolí ji ani nikdo nezná a kdo jí náhodou zná, tak o ní mluví dost hanlivě. Víš Asg, ono je jednoduché dostat se do podvědomí lidí, to dokáže každá vtěrka, ale přimět lidi, abys u nich měl úctu, respekt a aby o tobě mluvili s respektem se podaří jen inteligentním lidem na úrovni a to DM není. A jen blázen si myslí, že negativní reklama je taky reklama. Ono to třeba chvíli fungovat bude, ale ne napořád. Pravé hvězdy se blýskají celý život a kdo si za pár let vzpomene na zmalovanou naivku, která špulí hubu a zadek? Asi nikdo, takových holek je na světě miliony a lidi se o nich vyjadřují s hlubokým despektem.
        • Miki to nemá cenu nehádej se s ním,dyt je to vymaštěný idi*t *1* On nic nechápe. *1* Co bysme chtěli od člověka,který kouká na Večerníčky a honí si přirození nad jejíma polonahýma fotkama. *1*
          • DM už je i ve Večerníčku? Její sláva teda stoupá rychleji než jsem si myslel:-))
  • Jsem upřímnej blázínek a toho nezměníte:D Něco se vám na mě nelíbí?Tak si trhněte nohou já jací jste taky neřešim:D............jackie, kdepak já jsem to jen četl...aha ve tvém slavném profilu a vidím, že pěkně lžeš! Prý neřešíš...Dominiku řešíš furt ani spát z toho nemůžeš. Dokonce si vyráběla i anti videa apod. Prostě jsi Dominikou úplně postižena, jak by ses ji chtěla podobat a mít její úspěch a kluky a když tohle čteš, tak si zase koušeš nehty. Ty jsi totiž jako anorektička, která vůbec nevidí a nevnímá, jak na tom je a každému to vyvrací. Až nakonec nezbyde než se léčit. Ale věř, že ti držím palce, aby to s tebou dobře dopadlo a vrátila ses v pořádku vyléčená.
    • Asg jsi vpvypatlanej i*iot a ne*er se do ostatnich....co by nemohli prohlasit uprimnej nazor na nekoho...myslis ze dm jackii zajima nebo co? Tezko. Tady jde jen o dobro tech decek pro ktery je vzorem,akorat skonci jako sla*ky. Mslim ze dm se nikdo podobat nechce a na jackii obdivuji ze je sva a na nic si nehraje,stejne jako mikina. Proc by chtela mit kluky? Chapes ze ma pritele?uz to tu psala.fakt dm neni co zavidet,jestli si myslis ze jo,jdi se vysetrit leda tak ty.jackie a mikina jsou v poradku narozdil od tebe
      • Ty máš stejné chyby v textu a vyjadřování jako jackie, že by taky dvě identity? :-))
        • Mě do toho za a) netahej-nejsem tu jediný člověk,který Myslivce nesnáší a za b) neobviňuj mě,že mám chyby! Podívej se na sebe a jak ty píšeš a jaký blbosti vůbec píšeš a pak něco mel.Už mě ser*š...Takový lidi jako jsi ty by si měli skočit z mostu. Ty už si za ty tvoje blbý kecy nafackuj!
    • Asg, ty taky lžeš, píšeš, že jsi psal pod nickem Tobiáš a myslíš si, že jsme tak blbí a sežerem ti to. Možná, že DM by ti to věřila, zkus to na ní. *3* A nikdo se tady DM podobat nechce, možná jenom ty a praštěnej Kvítek Pamela...Ale Asg, co tu vlastně děláš, honem honem pospíchej na Dominičin web, třeba DM vynalezla novej způsob, jak kroutit zadkem, už to nedělá zleva doprava, ale zprava doleva. *1* A jako anorektička mi připadá spíš DM, která przní malý holky, neslyší a nevidí, že z nich akorát dělá lákadla na úchyláky.
  • Tramtadadááá...a je to tady! Dnešním dnem odhaluji a přiznávám se, že jsem si celou dobu hrál na Tobiáše:-))) A musím se smát, jak třeba mikina píše, že stojí při jackie28 a Tobiášovi...to je to co celou dobu říkám, nesoudíte člověka podle toho, jak ho znáte, ale povrchně. Necháte si jednoduše zatemnit mozeček:-) Jak snadné:-)
    • Milý Asg, že jsi si tady hrál na Tobiáše ti tady nikdo nevěří, máš smůlu, ten měl totiž dospělé názory a nevěřím tomu, že ty bys byl schopný o DM napsat pravdu, jak to tady psal on. Dále nechápu, co je na tom vtipného, když napíšu, že při někom stojím. Pardoon, já jsem zapomněla, že i trapná Myslivcová se ti zdá hrozně vtipná, takže pro tebe je vtip vlastně cokoliv. A za další - DM osobně neznám, ale promiň, osoba, která je schopná poradit 12letému dítěti, aby si na sebe oblíkla minisukni a výstřih až do klína a zmalovala se, že by ji ani vlastní máma nepoznala, mě přijde ubohá a laciná. Takže DM ani osobně znát nepotřebuju, někteří lidi svou úroveň a myšlení prozradí už jen tím, jak se vyjadřují. Takže máš opět smůlu a jestli mě tady chceš přesvědčovat o jejích kvalitách, tak si ušetři námahu, protože tady nikoho nepřesvědčíš.
      Za další, už jednou jsem tě tu žádala, abys mi napsal, proč se ti DM zdát tak skvělá. Samozřejmě, že jsi neodpověděl a pochybuju, že vůbec odpovíš, protože ani sám nevíš.
  • Já se svámi, spravedlivými lidmi chci rozloučit. Už tady s diskuzí končím, děkuji těm, kteří se mnou souhlasili aspoň v něčem a jestli jsem někomu ublížil nebo nějak slovně zhodil tak se omlouvám. Myslím, že jsem svůj názor tak nějak projevila všichni pochopili že OPRAVDU NESNÁŠÍM DOMINIKU MYSLIVCOVOU, není co na jí závidět ani neí důvod ji nějak zbožňovat, ale kdo ji má rád je to jistě vaše záležitost. Přál bych ti Pamelo, aby jsi trochu víc rozumu pobrala a vám Jackie a Miki přeju hodně štěstí a třeba zase někdy napíšu sem svůj komentář. Děkuju, ahoj
    • Jo a máš tam chyby!!!!!!!!!! Píšeš jak malý děcko
      • ja ze tam mam chyby? tvl koukni se na sebe a na svoje chyby..mimochodem pisu z tabletu taj je jasny ze tu mit hacky a carky nebudu...ty uz nevis co by sis na nas vymyslela ty blbko.sama mas komplexy jak svin a proto remcas.jsi uboha
        • To bylo na Tobiáše, vždyť si to přečtite
        • ty nemáš na tabletu háčky a čárky? :-)) ale jsou tam, ty joudo:-)))
          • asg bavil se nekdo s tebou? ne! tak zalez do jezevci nory a ani nevylejzej na svetlo
    • Hm no co, aspoň je tady o debila míň ne?
      • kvitku jedinej deb*l jsi tu ty...vlezdoprdelko uboha tupa a naivni...musis byt pekne seredna kdyz obdivujes takovou serednou a hloupou nulu
      • ty seš ale kr.va co? *11*
        • Mám pravdu
          • ty ze mas pravdu? dost si fandis!
  • Nejlepší je video, kde přebírá tu anticenu Nejhorší zpěvačka roku. Normální člověk by se hanbou propadnul a ona to celý dost zoufale překrucuje, jak je strašně ráda, že to vyhrála, aby zamaskovala tu trapnost a ponížení. Tomu se fakt říká tupost v přímém přenosu. *1* *1*
    • Ale ona byla fakt ráda, dokonce nabádala své fanoušky, aby hlasovali, aby jí ta cena neutekla a mohla se zviditelnit. A vyšlo to. Paráda. Zase úspěch. Kdo umí, umí a mikina jen čumí:-) Nerad bych se tě dotknul, ale ty i "slavná" jackie (té se klidně dotknu)se dokážete zviditelnit jen tady:-(
      • A máš pravdu, že čumím - na tu její tupost a jednoduchost. To se jen tak nevidí.
      • Asg, jen blbec nepozná, že Myslivcový bylo trapně, když to přebírala. Kdo by si přál vyhrát anticenu? Jedině člověk, který nemá na to, aby vyhrál opravdovou cenu. Asg, snažíš se hodně, ale furt je to málo. *1* To tvoje obhajování jejího faux pas je vážně trapný. Ale takoví jsou všichni její fandové, všichni máte v hlavě piliny. Možná ani to ne.
    • Kdybys ji radši litovala...Jako já!
      Chudáček Dominička
      • Přesně tak, kdo by jí měl litovat, může si za to sama. Jestli jí tolik lituješ, tak jí to napiš, i když pochybuju, že ona to pochopí, ona ti na to odepíše, že jí jenom závidíš. To je celá její inteligence. Chudinka malá naivní.
      • jackie28
        Kdo by jí litoval? Si za to může sama, nej naivní a myslí si o sobě,kdovíjaká stáár neni. *1* Je tupá.. Jako já už se tady s ní nebudu zabejvat a už vůbec ne s tebou Kvítku, jsou důležitější věci než Dominika. Jako například v kraji ve kterém žiji řádí povodně a ne jen u nás,ale skoro po celé ČR..Kvůli tomu se můžeme rozčilovat, a ne kvůli jedný nafoukaný fifleně. Spousty lidí přišli a ještě přijdou o střechu nad hlavou,což je dost smutné,ale pochybuju že ty to kvítku budeš chápat.zalez do toho svého růžového světa a do reálného ani nekoukej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit