Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na světě existují miliony krásnějších dívek než je DM a nemají potřebu to ventilovat do světa. Jsou to přirozený holky, kterých si chlap všimne, aniž by se před ním předváděly. A jak zpívá, že má recept na sbalení Biebera, myslím, že ten by si jí ani nevšiml. A taky myslím, že kdyby se přestala chovat arogantně a přestala si naivně myslet, že jí všichni záviděj, tak by měla víc fanoušků a lidi by ji měli radši. Jako fakt nevím, co by jí lidi měli závidět - je jí 18 a vypadá na 30, musí se furt předvádět, aby si jí někdo všimnul a patlat na sebe tuny makeupu, aby si připadala hezká. Nikdo ti nezávidí Dominiko, ty spíš funguješ jak odstrašující případ, takhle jako ty by nikdo skončit nechtěl. A jestli jsi to všechno myslela ze srandy, tak to vtipný nebylo ani trochu.
    • Podle toho co píšeš se mi zdá že jsi ošklivá a žádný chlap by si tě nevšiml. Neříkám že je DM nejkrásnější holka na světě ale hezká je, to jí vzít nemůžeš. Souhlasím že se chová trochu arogantně a že si možná myslí že jí všichni závidí ale to nemusí být pravda. A Bieber by si jí asi všiml protože mu jde jen o to jak holka vypadá ne jak se chová. *7*
      • jackie28
        vddhdctv- Myslím že mikina není ošklivá! Neznám osobně,ale rozhodně nemá vypatláno v hlavě jako slečna DM. Co si DM dokazuje? že je hvězda světa nebo co? že se svět točí kolem ní a že ho přetře narůžovo aby se jí tady líbilo? Měla by se zaobírat jinačíma a reálnějšíma tématama než svým vzhledem a že bude blbnout malý holky! To že ve svém klipu zpívá že je nejhezčí na světě nebo co tam pindala a že všichni chtějí být jako ona, tak tím ukazuje, že je ubohá, hloupá a namyšlená. Hezká bejt může ale to je tak všechno. Rozum jí nadělen nebyl. A jentak mezi náma, znám hezčí holky než je DM! a to i bez makeupu!
      • DM není ošklivá, ale ani není oslnivě krásná, za to je pěkně arogantní. Já myslím, že ta písnička je o ní, protože kdyby nebyla tak nafoukaná, tak by to nenazpívala, protože by jí to svědomí nedovolilo. A tím si získává jen víc a víc odpůrců.
  • Tak tohle mě pobavilo:

    http://www.youtube.com/watch?v=p2TkSE7CDYw

    Mám pocit, že si slečna tak trochu nevidí na špičku nosu. Prej "všichni chtějí být stejní jako já". To určitě, být tak primitivní a laciná, to bych si s ní fakt vyměnila. A nejlepší jsou tam ty dětský polonahý tanečnice a zmalovaný šestiletý holčičky.
    • jackie28
      Teď jsem se koukla na to nový video, musela jsem po 10 vteřinách vypnout zvuk, to se nedalo poslouchat!Arogantní jak prase...Nechutný klip, z malých holek dělá malý kurvi*ky.Ne každý chce být jako ty Dominiko, prober se!
      • Jistý je to, že je arogantní až na půdu. Mezi dospělými si respekt nikdy nevybuduje, tak se obklopuje dětmi z mateřský školy, protože ještě nemají takový rozum a může jim nakdákat cokoliv. Právě proto jí obdivujou holky od 7 do 13 let, které o životě nic nevědí.
    • Myslivcová mě fakt baví tím, jak si myslí, že je nejlepší a nejkrásnější na světě a že za ní všichni polezou. No nevím, kdyby byla tak oblíbená, tak by jí měli rádi všichni. Umí jenom magořit malý holky a na nich si buduje ten svůj umělej sen, který se jí stejně jednou rozsype. Pýcha předchází pád. A tohle video mě utvrdilo v tom, že pyšná a arogantní je a pak se diví tomu,že jí všichni považujou za nafoukanou a arogantní. Prej " mám krásný obličej" nebo jak to tam zpívá. No děkuju Dominiko, ale ponechám si svůj obličej, jsem se sebou spokojená a navíc nevypadám o 8 let starší jako ty.
      PS: Na tom úplně prvním záběru jsem si myslela, že tam místo ní je nějaká 35letá blondýna.
  • http://www.facebook.com/dominika.dominikova.75 mě to k*nda taky vadí a máte pravdu je to arogantni nafoukana čuz* ktera ví o živote uplný h*vno a ktera si myslí že se kolem ní točí celej svět taky bych podala na ní žalobu co pak potom ty malí holky budou se ličit 10letech a buch vi co dal....však vi víte tady mate její fejs tak ji to napište od plic
    • jackie28
      Už jsem jí psala a odepsala na to že jí jen závidím,že ona je star, že jsem nula a proto tohleto píšu. Jsem myslela že z ní umřu smíchy, jak je naivní. *1*
      • Já ti věřím Jackie. A pokud tohle dokáže Myslivcová někomu napsat, tak ať mi nikdo netvrdí, že není arogantní. Arogance z ní jenom kape. Ta až se jednou probudí do reality, tak bude asi hodně překvapená.
        • ale tohle není její pravý FB :-)))
  • Všechna její videa mají sexuální podtext, ať si říká kdo chce, co chce. V žádném videu nevystupuje normálně, buď tam roztahuje nohy nebo ukazuje výstřih a tohle dává za vzor malým holkám? Ať už fakt zaleze a dá pokoj. Zahrává si s ohněm, holčička.....
  • Kdybych já měla dceru, která by si z ní brala příklad, tak bych jí nejprv domluvila a kdyby to nepomohlo, z fleku bych to řešila přes právníky za morální ohrožování nezletilých. Za zachráněné dětské životy to určitě stojí!!
  • To, co DM předvádí, by už snad mělo zajímat lidi na úřadech. To je fakt síla, co ona dokáže poradit malým dětem. Ani bych se nedivila, kdyby na ní někdo z rodičů podal trestní oznámení za mravní ohrožování mládeže, protože když si čtu zprávy, kolik dětí je uneseno, znásilněno a zavražděno od pedofilů, tak je mi z toho hrozně a ona tomu ještě nahrává. Fakt hnus, co si tahle holka dovolí.
    • jackie28
      Přesně, tu holku by měli odstříhnout od Internetu,aby nemohla blbnout ty malý holčičky, co kvůli ní pak trpí. Když vidím ty malé holčičky, co jim přijde normální zmalovat se a obléknout se jako šla*ka a takhle si vykračovat po ulicích, tak je mi z toho ouzko. Jednou totiž na tohle doplatí. A to se nejedná jen o chození po ulicích zmalovaně... Taky jsou fotky holek na Internetu, co vystrkují prsa, zadek a nebo špulí pusu, protože jim Dominika nablafuje, že je to in a že jen na to sbalí kluka. Možná tak nějakého pedofila a nebo kluka, co neumí přemýšlet hlavou ( něco jako ASG), jasně taky se na ně může chytnout hezkej kluk, ale tady jde spíš o to, jak přemýšlí a jestli je hodný. Hezký kluk se může chovat jakkoliv- může holku využít jen kvůli sexu a odkopnout a nebo ji v budoucnu mlátit. Proto by měli Myslivcovou odpojit od PC.
      • Já se fakt divím tomu, že jí to všichni tolerují. Fakt by mě zajímali rodiče těch holčiček, které v ní vidí svůj vzor. To to ti rodiče nevidí nebo jim to je jedno? Tohle mi nejde do hlavy. Pravda je, že pedofilové a všelijaký sexuální zvrhlíci jsou dnes naprosto všude, jak na ulicích, tak na internetu, číhají na všelijaký fotky zmalovaných holčiček, pak s nima jakoby navážou nějaký vztah a je to hotový. Vždyť je to každou chvíli ve zprávách, kolik úchylláků se nabourá třeba do profilu na facebooku, vydírání dětí jen kvete a tahle nána tomu všemu jen napomáhá. Já si myslím, že je to jen otázka času, kdy to někdo požene přes právníka, protože budovat si kariéru na dětské naivitě a bezbrannosti je přinejmenším pěkná ubohost a sprosťárna. Přece Myslivcová nemůže donekonečna z malých dětí dělat návnadu na pedofily. Kdy už si to někdo konečně uvědomí?
  • pak ze to neni lacina slapota... se kouknete na novy fotky... pozuje jak d*vka a to je priklad pro deti? jako sorry ale uz ty jeji stupidni vide zacinaj blokovat pac se vopravdu chova jak lacina cou*a..divim se ze to nektery z vas nechapou a ani pochopit nechtej
    • Že youtube její videa začíná blokovat je jedině dobře. Čím míň dětí uvidí ty její prasárny, co ona natáčí, tím líp. Když to nejde po dobrým....
  • http://www.iconiq.cz/kdyz-se-lici-dvanactilete-deti/ slecna Myslivcova by se mela zamyslet, co deckum radi.
    • Opravdu velmi výstižný článek. Dobře napsaný. Přesně vystihuje to, co Myslivec dělá špatně a co si o ní myslíme. Radí těmhle holčičkám a oni se v ní vidí a dělají to samé. Jenže si neuvědomují, že je to špatně.
  • Aaa...jackie nová profil fotka...rtěnka, make-up...holka jdeš do sebe. Přece jen si něco od Dominiky pochytila:-) Tleskám:-)
    • Ani rtěnka,ani makeup! Jen řasenka toť je celé. Od Dominiky jsem nepochytila nic(ani po tom netoužím) je to pro mě nadosmrti namyšlená čůza. A ty Asg radši na mě nemluv na dementy jako jsi ty nemám fakt náladu. Vědět co jsi zač, praštim tě po palici cihlou, aby ses probral z tý diskotéky.
      • Tak kdy se uvidíme jackie? Mám přijet za tebou, abys ses nemusela s cihlou tahat v kabelce? už se těším a přilbu už jsem si pořídil:-)
        • jackie28
          S kreténem jako jsi ty se setkat nechci! Bych tě zabila.
          • Asg ty jsi vymetenec ze to neni ani mozny. Asi takhle Jackie vypada lip nez Myslivec a to o hodne. A urco by se nechtela schazet s uchylnym blbeckem, ktery by ji jeste nekde prefikl... Ono nestaci ze si honis pero nad Myslivcem co? Ale neboj se hezka holka jako je jackie by ti ani nedala na kokoty urcite neni a jak zde psala pritele ma... a vis proc? protoze je normalni, neni namyslena a na nic si nehraje... bohuzel Myslivec namyslenej je a timpadem si nezasuka do konce svyho mizernyho ruzovyho zivota. a navic verila bych ze by te majzla po palici
  • nechci jí křivdit,třeba je jiná,ale já prostě nemám ráda namyšlený holky,který se předváděj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit