Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carmen.Ka
    barbina bez mozku v hlavně má nasrano a myslí si buch ví co je videt že neví co je život ale to jednou pozna až narazí blbka a nejprve by se měla naučit mluvit má hlas jak kdyby byla retardovana a mluví huř než male dědcko holka vzpamatuj se !!! myslíš si že si krasná a užasna ale to nejsi si nula nic si nedokazala
    • A co to tu máme mezi námi za novinku...krásnou Carmen, která napadá jiné a sama má problém s psaním. Začni u sebe a pak to bude ok:-)
  • Asg... Jej, pardon, Vašku! Já si spíš myslím, že Tobě něco vlezlo DO HLAVY, než že nám z nich něco nelibého leze ;) Zjevně Ti tam vlezl nějaký brouček a nakladl tam vajíčka. Ale i to se stává, to se dá taky vyřešit ;)
    • Tak mi poraď, jak to řešíš. A jak často to míváš, brrr...to bych nechtěl. Ale nic si z toho nedělej, hlavně když to umíš řešit:-)
    • spíš mu něco tlačí na mozek a chce to ven *1* nebo že by mozek před tím něčím utíkal? *1* tak už mu to ani nemyslí....obávám se že jestliže to takhle půjde dál-Vašek-ASG bude vypadat jako srdcová královna z Alenky v říši divů,taky bude mít hlavu z Dominiky jako škopek *1*
      • Héroický glób *1* *1* *1* *1* *1*
        • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Hi everybody! Jsem tady! Vím, že se vám po mně stýskalo, ale to mě po vás děvčata taky!! Chybělo vám mé dráždění.....vašich citlivých nervíků:-) Tak to zase rozjedeeem. Show must go on! *3* mikina a jackie forever *14*
    • ani nestyskalo,tohle jsme mysleli ironicky....kazdopadne ja se s tebou hadat nebudu,tupej mozek jako jsi ty mi za hadky nestoji.
      • To "ani" na začátku věty zní hezky. Takže přece jen:-) No už jsem zpět neboj:-) Jaké hadky..ty si nechej pro partnera/ku, vždyť si vždycky tak krásně popovídáme. Mám tě rád jackie:-)
        • jackie28
          ale já tebe ne *1* *1* *1* a jentak mezi náma,proč bych se s přítelem hádala,když vše klape?njn někdo tady s psychikou hodně trpí a vsadím se,že to budeš ty...uháněním Dominiky si nepomůžeš a holku si k sobě taky nepřitáhneš když se k ní ani pořádně neumíš chovat...každá by akorát po tobě házela talíře *1*
          • jackie tenhle tvůj příspěvek je už vlastně zbytečný. Jsem rád, že chceš být mou holkou. Máš dost talířů? :-)
            • a za c bych te musela zabit kdybych s tebou mela bejt.a to mi ver udelala bych to s radosti...uz takhle mi pijes krev-a ted se ty re*arde muzes ohradit ze si zahrajes na upira a nebo jinejma blbostma
            • jackie28
              Ne nechci bejt tvojí holkou-za a jsem zadaná a za b s tupcema nechodim *1*
  • Ta její ostravština se vážně nedá poslouchat. Nauč se mluvit normálně.
    • Kurňa tož Ruda s tím prorazil tak co by ně ta Myslivcova. Eště z ni budě hvězda nejvěčí. A co si buděm povydať, tam kde Ruda je mu pomohla i ona. Vydrapal se i po jejich zadach. Mněl to kurňa perfektně připravene bo je to makovica ostravska a vyšlo mu to chacharovy jedněmu. Ať je mu televiza lehka :-))
  • Škoda, že už se tady Jackie28 moc neobjevuje, s ní to tady bylo lepší.
    • Miki mě už to tady na té diskuzi moc nebaví,svůj názor jsem zde na ní již několikrát vyjádřila a dál ji nehodlám rozpitvávat,protože taková ubohá nula jako je Myslivcová mi za rozčilování nestojí *3* *1* Já když se ročílim tak se to blbě zastavuje a pak se mi blbě usíná když jsem naštvaná,kam ten svět tímhle stylem směřuje.škoda že se tu dlouho neobjevil Asg,docela mě to bavilo se s nim hádat. *1*
      • Jo, Asg a ty jeho primitivní názory mě taky docela bavili. Máš pravdu, tahle nula si naši pozornost nezaslouží, je ubohá a svým způsobem mi jí je i líto, protože neví, kam se řítí. Ale kdo chce kam, pomožme mu tam. Ať si žije v tom svým růžovým světě, máš pravdu, že nemá smysl se jí dál zabývat,ale jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím. *15* Tak se měj zatím pěkně Jackie. *4*
        • Ty taky Miki možná ještě někdy pokecáme *3*
          • http://www.osobnosti.cz/martina-jilkova.php rozhodně má talent proti Myslivcové *3* a je to suprová holka,znám jí osobně takže vím o čem mluvím
            • Zpívá moc hezky a je to inteligentní a talentovaná holka, na rozdíl od Myslivcový. Myslivcová si nedávno vysloužila anticenu Nejhorší zpěvačka roku. Dostala, co si zasloužila. Asi si myslela, že s tím svým kňouráním vyhraje Slavíka. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Já si myslím že Dominika hezky zpívá a ´je milá pěkná obětavá *3* a nemyslím si že by jsme ji měli odsuzovat že neumí zpívat a tak ovědomte jestli by to bylo příjemné vám kdyby nějaký lidé o vás psali že jste nula a tak jak by ste se cítily vy kdyby o vás takle někdo mluvil!!!"!!!!!!!!!!!!!! nechte Domču být každý má rád nikoho jiného tak toho pomlouvání prosím necte
    • Kdyby zpívat uměla, tak ani nepípnu. Jenže ona zpívat neumí a divím se, že jí na to neupozornili třeba rodiče a že ji nechali, aby se takhle veřejně ztrapnila. Takhle to dopadá, když někdo touží mermomocí po slávě a penězích a přitom na to vůbec nemá. Ať je Myslivcová taky trochu soudná, zpěvačka z ní vážně nikdy nebude!!
      • Klidně z ní být může. Takových zpěvaček je, úpravy ve studiu dokážou divy:-) A pak na playback to odzpívají v pohodě, takže žádný problém:-))
  • Je to jen další nána, která nemá špetku soudnosti, kdyby měla, nikdy by nezpívala a nemusela by si uříznout tak velký veřejný trapas jako udělení ceny za nejhorší zpěvačku. Má, co si zasloužila. I když dost pochybuju, že jí to docvakne a že si z toho vezme ponaučení, mozek má zřejmě nacpanej v poprsí!!! *6*
  • Pořád se cpe mezi zpěváky a celebrity a tady to má!!! Jsem ráda, že u nás existujou lidi, kteří dokážou posoudit pravou celebritu a poznají skutečný zpěv. Takže palec nahoru za toto ocenění!!! *15* *15*
  • Jsem zvědavá, jak moc na tuhle cenu bude Myslivcová hrdá!!:-DD A s jakou důležitostí si jí půjde vyzvednout, jestli vůbec půjde. *1* *1* Myslivcová si zřejmě myslí, že negativní reklama je taky reklama. V tom případě je mi jí líto. *1* *1* *1* *1*
    • Já ti to řeknu...moc hrdá, přála si ji vyhrát a povedlo se:-) Je moc hezké od tebe, že je ti jí líto, snad sis neproplakala tvůj oblíbený polštářek:-)
  • Je nejlepší, protože ten její hit co nazpívala je opravdu hit, nechápu proč by měla být nějaká anticena, antizpěvák, nebo co to je a už vůbec by tam neměla být nominovaná Domča
    • Kvítku Pamelo, prosím tě, ty budeš zřejmě na stejné úrovni jako ta růžová katastrofa. Tu anticenu si právem zaslouží. Zpívat prostě neumí a jestli si myslíš, že ano, tak si pořiď naslouchátka, protože slyšíš velmi špatně. No konečně, všichni její fans mají jenom plnou hubu keců, jak jí všichni záviděj a tady to mají. Teď už snad všichni vidí, že si týhle trapný slečny všímá i společnost pravých celebrit a za její výkon jí patřičně ocenila. Za chvíli jí vypískají úplně!!!! *1* *1*
      • Růžovou barvu miluju!!! Naslouchátko nepotřebuju, jen mám jinej vkus než ty
      • Ztrapnila se sama *2* *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit