Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že tady ta diskuze nějak spí. Myslivcová už asi nikoho nezajímá. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ještě jedna věc, pokud by mě někdo z jejích fanoušků chtěl osočit, že Dominika nikomu nic nevnucuje,tak to není pravda. Je fakt, že nechodí po ulici, nezastavuje holky a neříká jim,aby používali makeup, ona na to jde hezky rafinovaně od lesa. Nakydá na sebe tunu makeupu, obleče si hadry pro lolitku, vyfotí se, fotku hezky vyretušuje a všelijak počítačově upraví,aby byla koukatelná, vystaví na netu a čeká, kolik naivních holčiček se na to chytí. Mezitím nafotí další fotky,aby zmagořila co nejvíc mozků. To je její práce. Velice smutné.
  • Že DM vystupuje v takových trapárnách jako Bravo girl mě nepřekvapuje. Ona se tam skvěle hodí. Časák, který se snaží holkám vsugerovat, že pokud jsou v 17 letech panny, nemalujou se a vyzývavě neoblíkají, tak jsou to šedý nuly a měly by se stydět. Tahle úroveň k ní pasuje. Díky Bohu, že jsem na tyhle kraviny v pubertě nedala. Teď jsem za to šťastná a ostatním holkám to doporučuju také.
    • Třeba já jsem pudr, řasenku a oční linky začala používat až ve čtvrťáku a makeup jsem poprvé vyzkoušela až v 21 letech. Z toho by se Myslivcová zhroutila. A nezdá se mi, že bych udělala něco špatně. Tak ať dá DM laskavě pokoj malým holkám a stará se sama o sebe, holky se bez ní obejdou dost dobře.
      • Přesně tak já taky na časáky nikdy nedala,protože v takovýhle časákách pro puberťáky píšou samý blbosti.měli by se za sebe stydět,takhle oblbovat mladý.A s tim líčením,upřímně já ho začala používat až teď v 18 a ničeho nelituju-a to ještě líčení používám jen při vyjímečných událostech-jako je třeba divadlo nebo tak ale do školy se nelíčím,za a)na to nemám čas,a za b)je to ztráta času a je to zbytečný...nechápu holky,který bez makeupu a šminek nejdou vynést ani odpadky.. *6*
        • Přesně tak Jackie, děláš dobře, já sice makeup používám,ale nestavím na tom svůj život a necpu to druhým lidem. A DM by si to měla taky uvědomit,jestli se jí to líbí, tak ať si dělá co chce, ale ať neradí dvanáctiletým,aby nosily trika s výstřihem a minisukně, to je vážně vrchol blbosti.
  • Všem co tady projevili svůj názor, ať už jakýkoliv, a pomáhají tím DM k větší popularitě....krásné Vánoce:-)
    • Akorát že ji tady nikdo k popularitě nepomáhá. Když sem lidi napíšou,co si myslí, tak to není žádná pomoc. I když vlastně pomoc to je, hlavně pro ty lidi, co mají chuť ji následovat, tak si to potom rychle rozmyslí.:-) Taky ti přejeme Asg krásné Vánoce, třeba pod stromeček dostaneš rozum a nadhled. *3*
      • Miki nereaguj na něj je to i*iot a nestojí za to...Jinak přeji taky pěkný Vánoce všem a i tobě Asg a souhlasim s Mikinou,doufejme že ten rozum pod stromeček dostaneš,třeba se Ježíšek nad tebou slituje *1* *3*
        • Jackie, tobě taky krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí do nového roku. *3*
          • dekuju mockrat miki
  • Myslivcová si dost naivně myslí,že udělá s tím svým chováním a vystupováním díru do světa. Takových arogantních, odbarvených nanynek už tu bylo a jak některé skončily? V bordelech drogově závislé. Neříkám,že se to musí stát každému,ale tenhle šoubyznyzový svět je prolezlý špínou skrz naskrz a pokud do něj člověk nejde s čistými a nesobeckými úmysly,tak nemá šanci. Aby člověk v tomhle světě prorazil, musí se z něj stát mrcha. V podstatě mezi bulvárovými "hvězdami" nikdo čistý a spravedlivý ani být nemůže. Všichni mezi sebou soupeří,hážou na sebe špínu, podrážejí si nohy,jen aby byli první. Tihle lidi jsou neuvěřitelní sobci,schopni toho nejhoršího. Ty lepší a nezkažené hvězdy se v bulváru neobjevují,protože vědí,že je to chaos a bordel a hnus. Jestli Myslivcová míří do bulváru (jakože asi ano,protože nic neumí a bez bulváru se neproslaví),tak ji upřímně lituju,že se chce do téhle špíny namočit. Tam na nikoho nic dobrého nečeká. Docela by mě zajímalo,jak chce prorazit. Asi svými odhalenými fotkami a jestli se z ní stane něco podobného jako třeba Hanychová, tak to vážně potěš koště. Myslím si, že těchto dementních a sobeckých husiček už tu máme plný rybník a vážně by to chtělo, aby přišel někdo inteligentní a schopný,aby jim to pořádně natřel.
  • Pravda, nechápu,proč si všichni myslí, že ji pořád závidíme. Já ji nezávidím vůbec nic. Co je záviděníhodné na tom, že przní malé holky, vychovává z nich stejné lundry jako ona sama? Nebo jí snad máme závidět tu její údajnou "slávu"? No než bych se proslavila takovým laciným a nicotným způsobem jak ona, tak bych radši slavná ani být nechtěla. V její kůži bych nechtěla být ani na vteřinu a nic bych si s ní nikdy nevyměnila. Podle mě je to chudák.
  • Evelyn tys to naprosto vystihla :) mám stejný názor...myslivcová je prostě k smíchu :D
    • kristynaslavikova
      no to teda není k smíchu k smíchu ste tady vy kdo ji pomlouvají!!!!!!!! *16*
  • Včera jsem byla na poště a zíral tam na mě nějakej chlápek, co vypadal skoro jako bezdomovec. No bylo mi to dost nepříjemný. A to jsem nebyla nijak vyzývavě oblečená - zimní kabát, rifle, kozačky. Tak mě napadlo, co by se stalo, kdybych byla oblečená jako Myslivcová. Asi bych se ho zbavovala horko těžko. Ještě že nejsem taková blběna.
  • U Dominičky platí "Dobrý den,kozy ven..Ať jsem co nejvíce zajímavá!"...Bohužel tohle někdy nestačí.Prostě má peníze a myslí si,že jí patří svět.Nezávidím jí.Nic.Ani její údajnou "popularitu" ani její zevnějšek natož vnitřek.A taky jí nezávidím její peníze?Zvláštní?Ani ne!Nechci potom dopadnout jako ona...Věřte,že kdyby je neměla,byla by jen nicka,o kterou by ani nezavadili.Zatím je to jen rozmazlená nanda.Další tuctová blondýna by byla,kdyby neměla peníze.Okey,ať je její oblíbená barva růžová,ať si nosí co chce,ale ať nám to necpe!Co si myslí?Že ona a její blog hýbou světem?
    • Já si myslím, že ona ani žádný prachy nemá. Všechno ji financují rodiče a ona se pak se vším vytahuje.
  • Holky, nereagujte na Asg. Doma má pokoj vylepený obrázky DM a každý večer nad nima onanuje. Vsadím se, že ani nemá holku. Které holce by se to taky líbilo že? Asg, neber nám náš názor a nic prosím tě nevyvracej, my svůj názor nikdy nezměníme. Myslivcovou nemáme rádi ne proto,že bychom byly zamindrákované zrůdičky nebo že bychom neměly přednosti.Víš Asg, každá holka nemá náladu ze sebe dělat prostitutku,aby takoví chudáčci jako ty měli nad čím slintat. Ne všechny holky jsou na tak nízké úrovni. Upřímně lituju všechny chytré blondýny,protože kvůli takovým blbkám jako DM se jim všichni smějou. To,že nechodíme oblíkané jak d... neznamená, že jsme ošklivé. Ne každá holka to má zapotřebí. Za skutečně hezkou holkou se chlap ohlídne, i když bude nenamalovaná a v teplákách. Oblíkat se jak bordelová děva a patlat na sebe horu makeupu dokáže každá blbka. To není žádné umění. Týhle dorotky by si bez makeupu a holýho zadku nikdo nevšiml. Krása nespočívá jen ve šminkách, krása je v něčem jiném. Jestli si Asg myslíš, že jsme zakomplexované,tak se pleteš. Každá z nás by si mohla obléct krátkou sukni, boty na jehlách, podprsenku a jít ven. Proč bychom to dělaly? Aby si nás fotili úchylláci a pak nás pronásledovali? Ne, to vážně ne. Na takový holce je hned poznat, o co jí asi jde a sama se vystavuje nebezpečí. Neříkám, že by o sebe holky neměly pečovat,ale oblíkat se jako DM vážně nikdy nebudu už jenom kvůli své bezpečnosti. Mám s ní společnou jenom jednu věc. Moje neoblibenější barva je taky růžová,ale nosím jí s rozumem. Vážně nebudu chodit venku v mrazu v krátký sukni,jen aby slizký chlapi měli na co čumět. Ta její debilita vyloženě mlátí do očí. Ale co, je to její život. Jen mi je fakt líto těch nebohých holčiček,co ji tak slepě kopírujou. Nebesa s nimi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit