Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jackie28
    Asg ty jseš fakt pako,že si myslíš že se pod různýma nickama schovávám já,já ani na to nemám čas a hádat se tu s dementem,to mi za to nestojí. Jdi se vyšetřit,myslíš si že mě zajímáš nebo co?Nebo snad Myslivcová?NE!Jste mi oba úplně u zadku,jediný kdo mi není lhostejný jsou malé děti,které tohleto její chování a vystupování převezmou od ní(většinou jsou to ti,co nevědí z koho si brát vzor)a pak je někdo někde přepadne a znásilní...Jako tuhletu holku by měli vymazat z osobností a její trapný blog nahlásit...řekla bych kdoví jestli nejsi nějaká kamarádka,někdo z rodiny a nebo samotná Myslivcová schovaná za nickem Asg...A jestli jo,lituju tě *1* Koneckonců už tě lituju i tak kam jsi to dal oči(jestli jseš kluk a její obdivovatel),na ní není nic krásnýho(znám i hezčí holky než je ona) a jen pitomec tvrdí opak...jo a správně by tu neměla strašit na osobnostech,když nic nedokázala....To si už tady může udělat profil každej bloger a já nevim co...i člověk co zkouší psát povídky a nebo zpívá..
    • Ale Jackie nedělej, nedělej. Takovou dobu se tu nevyjádříš pod svým nickem a jen co poukážu na tebe u jiného nicku, tak se hned ozveš:-))
      Nikdy jsem tady neřekl, že se mi DM líbí a tvůj argument, že "na ní není nic krásnýho a jen pitomec tvrdí opak"...občas si po sobě přečti, co napíšeš za ptákovinu bez logiky. Ale to nic, každý jsme nějaký. A je mi úplně jasné, proč takové věci píšeš.
      • Tak tobě se DM nelíbí? Tak proč ji tady pořád obhajuješ a říkáš, jak je strašně vyjímečná? To nechápu. A Jackie nech na pokoji, ona na rozdíl od tebe vnímá reálný svět a píše sem pravdu. Pravda se blbě poslouchá viď. Kor když jsi závislý na nahatých fotkách. Je mi tě líto Asg a Myslivcové taky.
      • jackie28
        A proč bych se tu měla vyjadřovat když můj názor už znáš?Jako sorry,ale já nemám čas ani náladu se sem chodit hádat s blbcem tvýho kalibru.A napsat sem že se schovávám pod jinej nick může jen pako (a jestli si myslíš že se snad schovávám pod nickem mikina?jestli jo jsi pablb)...Nezlob se na mě,ale ty pako jsi!Jak jsem řekla,nemám čas se tu s ubožákem hádat,mám na práci důležitější věci-školu a mýho přítele.Je ti to jasný proč píšu svůj vlastní názor?Opravdu?Tak mi ho prosímtebe nevymlouvej jo?Mimochodem jestli myslíš že tý pipce závidim jsi vedle jak ta jedle,tý závidět nelze.Zajdi si na psychiatrii potřeuješ to jako prase drbání.
    • jackie28
      Asi si tady taky udělám profil a budu si hrát na hvězdu,aby byla nějaká zábava...Ale to ovšem neznamená že si budu hrát na blbku jako Myslivcová(počkat ona už blbka je,já zapomněla *1* )
      • kristynaslavikova
        blbka si tady ty!!!!! *10*
      • No vidíš a proč myslíš, že tady DM je, aby byla zábava. A díky tobě a tvým komentářům tady, je té zábavy stále dost. Nad tím, co tady plodíš se nás baví už dost:-) Hezká kytara.
        • Tomu, co Jackie píše, se směješ jen ty, protože to nechápeš. Obě tady píšeme skutečnou pravdu a dost lidí s námi souhlasí,takže máš pech. Jestli ty chování DM považuješ za srandu a zábavu,tak to považuješ za srandu i celej p.rnoprůmysl viď? Nejsi ty náhodou závislý na p.rnografii? Ani bych se nedivila. Pokud bych byla tak ubohá a trapná jako DM, tak bych si stoupla na ulici,falešně bych zakrákorala nějakou písničku,ještě bych se u toho tvářila jak megastar a pak bych si tady taky mohla založit profil. To je fakt, to by mohl každý. Ne každý je ale tak blbý,aby se tak stupidně ztrapňoval. Na to je potřeba mít blbost v hodně pokročilém stádiu.
        • Já jsem toho názoru že Dominika je tu od toho aby všem dostatečně ukázala jak je naivní a tupá husa. Toť vše.Mimochodem jedinej kdo se na mýma upřímný ma a pravidvýma komentama baví jseš tak maximálně ty,kdekdo se mnou souhlasí takže pomlč. *3* A jentak mezi náma já se bavím nad tvejma stupidníma vlezdoprdeláckejma komentama...Ani nevíš jak..Víš co?Radši už ani nepiš nechci umřít smíchy z tebe jak jsi ubohej. *12*
  • Právě bychom se měli omluvit Hanychové,že ji srovnáváme s Hiltonkou...Našla se nejdokonalejší česká kopie Paris.I když i tak bohatá nanda toho možná více dokázala.Naprosto souhlasím s uživatelem mikina...Nepochopím,proč kazí malé holčičky,které ještě nevidí rozdíl mezi skutečnou osobností nebo jen ubohou kreaturou čehosi.Nemusí mít vzor bůhví jakou hollywoodskou hvězdu,ale někoho,kdo skutečně něco dokázal a dával dobrý příklad.Nikdo tu ani nemusí být zakomplexovaný,protože DM nemá rád.Najde se tu spoustu hezčích holek než je ona.A mikina má pravdu i v tom přepadnutí,popřípadě znásilnění...Koho si asi vyhlídne spíš?Normální holku a s normálním oblečením nebo holku,ze které už na dálku čiší,že je hloupá,a že má jen to nejnutnější?Nepochopím,kam tohle všechno spěje...Když je s prominutím každý h*vno co spadne mimo záchod celebritou,už asi není všechno naprosto v pořádku,co?A nebo jaká zpěvačka?To,že s ní nějaký slovenský rapper,kterých jsou stovky nazpívá něco jako písničku,která je naprosto mimo rytmus...Ne,fakt ne.Nebo tanečnice.COže?To asi ne,spousta holek se umí hýbat,ale i tak se neprosadily.A ona taky ne.Ledaže by to uměla u tyče a byla to známá go-go tanečnice ve známém strip klubu...A fotomodelka?Každá umí špulit a tvářit se hloupě.A to,že pózuje pro nějaký časopis jako je třeba Bravo Girl nebo tak,neznamená,že něco dokázala...
    • Evelyn a to jako chceš říct, že DM aktivně oslovuje nějaké holčičky a říká jim, buďte jako já, chovejte se jako já, oblíkejte se jako já? Ona nemá sektu, aby tam odlákavala rodičům děti a předělávala jim je podle sebe. Co to tady pořád nekteré blábolíte. Nenakazily jste se něčím navzájem vy? Asi to bude stejný syndrom nedoceněných, zhrzených nebo čeho ještě. Dominika je svá, nějak se chová, projevuje a vybočuje ze stáda většiny. Jasně, že v tu chvíli je trnem v oku a především holkám.
      A to že je vidět na internetu, objeví se v TV a tak, to jako nesmí nic dělat a být šedou myší z davu jako Vy? Proč? A to že se jí někdo chytne jako vzoru? Buď to je jeho volba a v případě malých holek by to měli řešit rodiče, jestli se jim to líbí pro jejich děti jako vzor. Už se probuďte z té osobní nenávisti.
  • Je to jasný, Asg je ve skutečnosti Myslivcová v převleku. Úroveň vyjadřování pisatele Asg zhruba odpovídá úrovni Myslivcové. Nebo to je nějaká její kámoška (rovněž zmalovaná a v oblečku,který zakrývá jen to nejnutnější) nebo někdo z její rodiny a snaží se nás oblafnout. Máš to marný.
    • mikino, jen jedna věc...co vidíš špatného zakrývat jen to nejnutnější. To mají pěkné holky chodit v hábitu. Nejsi náhodou vyznáním muslimka? Nebo nejsi řádová sestra? Pak tě ovšem chápu, že tě to pohoršuje. Ale pokud jsi normální zdravá a pěkná holka, tak co je špatně? Že ty nosíš jen plavky vcelku:-) Pokud máš nějaký defekt, tak to pak taky chápu, že pak se neudržíš, když vidíš někoho předvádět svoje přednosti. Na to je nejlepší se nestydět, vykašlat se na ostatní, ať si říkaj co chtěj a být svá. To DM přesně dělá, je svá a těm co s tím mají problém, ať si trhnou. Jejich problém:-)
      • Asg, prosím tě...nejsem muslimka ani řádová sestra, neříkám, že holky musí chodit v hábitu, ale ukazovat se na veřejnosti v oblečcích pro šla... mi taky nepřijde jako to pravý vořechový. Nikdy bych si na sebe neoblíkla ty cancy, co nosí Myslivcová, nepřijde mi normální, aby holka chodila v sukni, ze které ji lezou kalhotky a aby nosila výstřihy až někam k pupku. Ty to stejně nepochopíš.
      • Omg asg Dominika je pěkná?že jsem si nevšimla,prosímtě už nás tu tím nerozesmívej...Viděla jsem daleko krásnější holky než ona a neměli na sobě tunu makeupu,neoblíkaj se jako d*vky,nepotřebujou ani tu retuš a rozhodně toho dokážou víc než Myslivec.A nejsou tak tupý.Proč si myslíš že jí cpou co bravíčka?aby si každej poklepal na čelo že tak dementní člověk jako ona by se neměl ukazovat,a ona dělá pravej opak...jak takovej *etard může radit malejm holkám jak se maj líčit,oblíkat a jak jim může radit s osobníma problémama když o tom nic neví.Nad tím mi zůstává rozum stát.
  • Teď jsem si přečetla, to co jsi odepsal Jackie (nevím,jestli to je ona pod tím nickem jsi demence), promiň,ale nad tvým názorem zůstává rozum stát, každý,kdo má mozek v pořádku, musí uznat, že DM vychovává z malých holek stejná budižkničemu jako je ona sama. Co inteligentního jim do hlavy vštěpuje?Aby se malovaly jak d.... a oblíkaly jak k..... Sorry, jsi to ty, kdo by si měl dojít k psychiatrovi a pobýt tam hodně dlouho. Řekni to i Myslivcový, aby šla s tebou a zaplaťte si tu nejdelší léčebnou kúru,potřebujete to oba jak sůl. Myslivcová radí malým holkám,jak se stát lehkou obětí pro pedofily. No nevím, jak ostatním,ale mě se zdá, že je to hodně velký problém. To s tím rčením-když někdo myslí přirozením,to ti ráda vysvětlím, když to nechápeš. Chytrý člověk pochopí,že to znamená, že na té holce vidíš jen vzhled a už nevnímáš to neviditelné okolo,tu duševní stránku víš. Když někdo řekne, že myslíš očima,je to skoro to samé. Hele, jestli se ti tahle c.... líbí,jestli máš rád zmalovaný p.rnoherečky a holky u tyče, tak měj, ale neber nám náš rozumný názor,který sdílí každý normální člověk. Každý normální člověk vidí,že DM kazí malá děcka, nic moudrého jim předat nemůže,protože ani sama neví, co to moudrost a inteligence je. Je to jenom další bezprizorní rádoby celebrita,která musí sázet na své tělo a ksicht,protože inteligencí zaujmout nemůže. Jestli si někdo v takových dorotách libuje,tak prosím, každý jednou uvidíme, jak tyhle plastický nádhery jednou skončí.
    • jackie28
      Docela sranda jak mě Asg nařknul z toho,že jsem psala pod jiným nickem...Ten trotl si myslí že jsem jediná kdo nemá rád DM nebo co..A k tomu došel tak že jsem prej dlouho nepsala pod svým nickem..OMG to by mě to muselo za a)bavit chodit sem a psát tu,proto mě tu dlouho nikdo neviděl a za b)bych na to musela mít čas což nemám...já nemám čas se zaobírat růžovým světem DM jako Asg...Je to jantar a at se nechá vyšetřit je úplně mimo...Nakonec mě ještě nařkne z toho,že mikina jsem já..To známe to už tu taky několikrát bylo *1*
    • mikino neblázni:-) copak ty jsi taky začala krást propisky, protože náš prezident to dělá a kdyby to dělal dál? Nebo myslíš, že policie zaznamenává zvýšené procento ukradených propisek, protože prezident by měl být vzorem národu a on dělá tohle? Ty si to v hlavě přebereš, protože už máš rozum a dětem to vysvětlí rodiče. Někteří řeknou ne, to se nedělá a jiní řeknou, dělej to taky tak a třeba jednou budeš prezidentem nebo si aspoň jednou budeš vydělávat prodejem nakradených propisek. Takže klid a zamysli se už, co to tady některé omíláte. Co ty na to? :-) A ještě poznámka...DM tady není od toho, aby někomu něco moudrého předávala a nebo byla vzorem. Ona je jen sama sebou a to je vše. Tak to vnímám já. Díky za pozornost:-)
  • Pro pisatele pod nickem "jsi demence", máš ve všem pravdu. Takhle kravka učí malý holky, jak být hrozně sexy a ani si neuvědomuje, že se z nich stávají lákadla pro úchylláky a podobnou verbeš. Jen kdyby na ní nějakej úchyll za rohem vybafnul, to by asi čuměla. Je to prostě dorota blbá, nic víc a na superstar si jenom hraje.
    • Nestačím zírat, jak se některé vyznáte, na koho skočí úchyll. Se v tom nějak vyznáte? Co řekneš chudákům holkám, ze kterých se žádné lákadla podle Dominiky nestaly a přesto se staly obětí. Už toho raději nechte, protože pokud si to nějaká přečte, tak z vás bude mít další trauma. Jestli se v té problematice tak orientuješ, napiš nějakou publikaci, čeho se vyvarovat, jak se zaručeně nestát úchyllovou obětí, jinak už nechte těch blábolů.
      • Ty mi vážně přijdeš jak z Marsu. Můj zdravý rozum mi napovídá, že když se holka oblíká příliš vyzívavě (což DM dělá), tak je zde bohužel větší pravděpodobnost, že na ní úchylláci poletí víc. Tak to je Asg, z toho se nevykroutíš, je to hodně opodstatněné a přestaň už tuhle káču bránit nebo si budu myslet, že trpíš syndomem tuposti Dominiky Myslivcové. Jo a přestaň myslet jenom očima,koukej i na jiný aspekty.
  • to mikina: Nezačíná ti taky připadat, že si čím dál víc rozumíme? :-) Nakonec ještě uzavřeme partnerskou koaliční smlouvu a nastane nerovnováha bez opozice *1*
    • To je taky možný. Když už jsme nakousli i tu politiku... *5*
  • Asg,ty mi asi nerozumíš,nebo děláš, že nerozumíš. Dominice se lidi nesmějou proto, že by byla vtipná a uměla udělat smysluplnou legraci jako ostatní baviči, oni se jí vysmívají, protože ze sebe dělá trapnou. Je rozdíl se někomu smát, protože je vtipný nebo se někomu jen pochlebovat. To, co ty se tady dost zoufale snažíš překroutit na něco mimořádně zábavného a atraktivního, je ve skutečnosti jen ubohost, trapnost a zoufalost téhle holky. Chápeš? To bohužel není o srandě,je to dost smutný.Co se týče mých oblíbenců, Iveta Bartošová mezi ně moc nepatřila,ale přesto nazpívala pár hezkých písniček a má hezký hlas a občas si ji poslechnu. Alespoň něco v životě dokázala. Ani drogoví zpěváci mě nezajímali. Já mám třeba ráda Avril. Jako jedna z mála slavných to má v hlavě v pořádku, žádné skandály, dělá perfektní hudbu,je talentovaná, zajímavá, přirozeně vtipná a inteligentní, její písničky mají duši a vždycky ke mně zvláštně promlouvaly. Jenom abys věděl, koho já obdivuju.
    • Abych nezapomněl dodat, ještě obdivuju tebe. Jak se dokážeš rozohnit a rozepsat. Zajímalo by mě, čím se pak uklidňuješ. Studená sprcha, teplé kafe, boxovací pytel nebo to odnese chudák přítel *1*
      • Díky za poklonu,mě nepřijde, že bych byla rozohněná. Píšu jen to,co mám na srdci. Studenou sprchu nemám ráda, kafe nepiju, boxovací pytel nemám, takže zbývá asi to poslední. *1* *1*
    • Avril, ta je fajn. Taky ji můžu. Že bysme měli přece jen něco společného, miki? *4*
      • No, aspoň ta Avrilka nás spojuje. *5*
  • Pokud chcete autogramové foto Dominiky, tak teď stačí nakoupit v jejím novém e-shopu obchod.dominikamyslivcova.cz a dostanete ji k nákupu zdarma. Pak už jen stačí na fotku nakreslit terč, koupit šipky a můžete klidně házet nebo si ji vystavit na poličku ke Kenovi. Volím druhou variantu *1*
    • Náhodou toaletní papír s jejím obrázkem by tam nebyl? Mrkni se prosím tě. *1*
      • Ať hledám, jak hledám, ten tam nevidím. Kolik ho chceš? Navrhnu jí, aby ho tam přidala:-)
        • Určitě by si zvýšila prodejnost. *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=DToyRN5Z6ZA
    k popukání, asi trénuje na kariéru u tyče *1*
    • Třeba jo...a? Pobavila tě ne? Tak to je fajn, stará se ti o zábavu, rozptýlení a odvádí tě od tvých každodenních starostí aspoň na chvíli. Nebo raději koukáš na politiku, morbidní zprávy a mraky negativních článků ve všech médiích? Na té holce něco je *4* Ještě, že ji máme *1*
      • A víš, že já se na zprávy koukám,docela mě zajímá i politika, zajímají mě problémy dnešní doby a přemýšlím nad jejich řešením, já před reálným světem neutíkám kamsi do růžova. Nepřijde mi, že by nějaká Myslivcová činila tenhle svět lepší. Ty problémy tady jsou a budou, i kdyby Myslivcová dělala 20 striptýzů denně.
        • Zajímavé bude srovnání tebe a Dominiky za 10-15 let. Jestli ona bude v pohodě a ty s šedivými vlasy a tiky v obličeji, z toho čím nás svět kolem krmí a ty to konzumuješ. Je to jeden problém dnešní doby za druhým. Z toho aby se jeden přecpal a prasknul. Držím palce, ať se z toho nezblázníš:-)
          • Tak s tím nesouhlasím. Proč by člověk, který se zajímá o problémy druhých, měl tak rychle stárnout? Záleží na člověku, někdo má tu kapacitu všechny ty problémy vstřebat, někdo ne. A mě tenhle svět zajímá a chtěla bych ty světové problémy vyřešit. Zní to odvážně viď? Spíš si myslím, že stará a vrásčitá bude Myslivcová z té tuny makeupu. A na to nemusíme čekat 15 let, ta bude vypadat staře už v 25 letech.
  • Koho to ksakru zajímá, že ona musí chodit v lodičkách a minisukních? Když se jí to líbí, tak ať si tak chodí sama a nevnucuje to děckám proboha...tady už vážně přestává rozum stát, dokážu strávit hodně, ale tohle vážně ne a redaktorky dívčích časopisů jsou natolik blbý,že ji zvou do poradny,aby měla joo ještě větší pole působnosti. Teda vážně nevím, jestli mě někdo dokáže pochopit, nejsem žádná vystudovaná psycholožka,ale můj rozum mi velí, že tohle je příliš. Nemyslím si,že by o sebe holky neměly pečovat, i já používám šminky (která z nás je nepoužívá,že?),ale tohle je fakt přespříliš. Jestli si Myslivcová v tomhle životní stylu libuje, tak ať si tak žije, je mi to ukradený,ale ať si to nechá pro sebe a když už chce radit, tak ať ty její rady jsou alespoň v rámci nějaké inteligence a soudnosti. Radši už přestanu psát, protože bych se asi upsala, mám toho tolik na jazyku,ale nemá to cenu,to si musej ty holky uvědomit samy, že DM vážně není to pravý vořechový a že jim jenom ubližuje. Ach jo, milost s nimi.
    • Dominika se jenom projevuje. Lidská přirozenost se tomu říká, nebo třeba taky svoboda projevu. Ty se tady taky projevuješ a leckoho to může nadzvednout ze židle. Má se zrušit internet, nebo nastoupit cenzura nebo se má Dominika uzavřít do sebe a raději se nijak neprojevovat, protože by z toho třeba mohl mít někdo trauma? Co to je za smýšlení. Snad je to o tom, aby rodiče plnili svoji roli a pokud se jim to nelíbí, tak s dítětem promluvím, vysvětlím a pak už to nechám na něm nebo můžu zakazovat, trestat...Trochu se zamysli. Řekl bych, že dítě už nejsi a inteligence ti nechybí, tak to chce jen trochu nadhled a střízlivý pohled *3*
      • Rozumím,bohužel v dnešní době je internet všude a rodiče to nemají ani šanci uhlídat....
        • Stačilo by, aby se dětem více věnovali a bavili se s nima. Projevili o ně a jejich myšlenky (problémy) zájem. Pak by to bylo v pohodě a internet a média, ať si plodí, co chtějí. A na pováženou jsou dnes i učitelé. Jejich náročnou roli jim na jednu stranu nezávidím, ale mnohdy jsou příčinou problémů dětí právě oni. Tráví s nima dost času a dokážou jim ovlivnit celý budoucí život, jak pozitivně, tak bohužel často negativně.
          • To ano, ale učitelé s nima budou těžko mluvit o DM, i když třeba se možná nějaký takový najde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit