Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně !!
  • No je velice smutné, že označení "zpěvačka" je jak u Mariah Carey, tak u Myslivcový. Docela nefér k Mariah, která má hlasový rozsah několik oktáv,vyprodané koncerty,miliony prodaných alb po celém světě, přirovnávat ji k Myslivcový, která má rozsah od vrány k havranu sedících na jednom elektrickém vedení, nemyslíte?
  • Prý profese zpěvačka,lidi běžte se zahrabat!!Neznamená,že natočila jeden stupidní klip kde si zazpívala,že je z ní hned zpěvačka!!Navíc se to nedá ani poslouchat.Zpívá absolutně falešně,a to její věžila je fakt trapný.Takže jaká zpěvačka??
    • To ještě nic není, zkus si najít na youtube video, kde venku před obchoďákem zpívá písničku od Haricha Ja ťa najdem a potrháš se smíchy.:-DD Nejen, že se to vůbec nedá poslouchat, je to strašně falešný, ale ještě se tam nakrucuje,jako kdyby ten chodník šlapala. Fakt nechápu, že se dokáže takhle dobrovolně ztrapnit před tolika lidmi, upřímně, ona vůbec neumí zpívat. A taky nechápu, že ji na to nikdo z rodiny neupozornil,že neumí zpívat a ještě ji nechali se takhle veřejně ztrapnit. Já bych se na jejím místě za tohle vážně styděla. Tohle není žádná profi zpěvačka, takhle umí krákorat každej. Ovšem ne všichni lidi jsou tak blbí, aby lezli ven na ulici a ztrapňovali se. *15* *15*
  • Víš Asg, já nechápu, proč ze sebe v médiích musí dělat nafoukanou husičku, aby si ji někdo všimnul. OK, třeba taková v reálu není, ale ostatní to nevědí a tak jí odsoudí, aniž by věděli, jaká je doopravdy. Tím pádem si zbytečně dělá víc nepřátel než fanoušků. To mi přijde dost nelogický. Přece když se chci proslavit, tak se v první řadě budu chovat tak, jaký/á ve skutečnosti jsem ne? Proč si pořád na něco hrát? Tomu nerozumím. Možná to je tím, že já bych asi nedokázala lidem tak dlouho lhát. Je to asi jenom o povaze, ne každej by na to měl žaludek.
  • A s těma jejíma radama v Bravogirl - já tyhle časáky nečtu, z toho jsem vyrostla,ale četla jsem tady, že ty její rady jsou docela dobré. Můj názor je ten, že jí s tím musí pomáhat někdo z redakce, protože ty svoje slinty, kterým říká "rady" a které zveřejňuje na svém webu, by těžko mohli otisknout v časáku. Kde je nějaká jistota, že ty rady dává sama a nikdo jí nepomáhá? Když to srovnám s tím jejím webem, tak ji zákonitě někdo musí pomáhat, redaktorka prostě vymyslí radu, Myslivcová pod to hodí autogram a woooooooow....nová úžasná rádkyně je na světě a všichni se z toho můžou zbláznit.!!!!! Je to fakt lepší než kdejaká groteska. *1*
    • Redaktorky jsou prostě mazaný a vědí, že když si do redakce přizvou Myslivcovou, která se podepisuje jako autorka, tak si zvýší prodejnost. O tom to všechno je. To je celej krám. Všechno je jen o penězích.
  • Myslivcová je prostě blbá, protože sláva a prachy jsou pro ni důležitější než životy jejích fanynek. Za tím si stojím a budu stát, dokud se nezmění. Já už jen čekám, až se na jejích stránkách objeví zpráva: "Oblíkla jsem se jako ty Dominičko a byla jsem znásilněna. Prosím poraď mi,co mám dělat." Samozřejmě, že to nikomu nepřeju, ale zajímalo by mě, co by potom Dominička dělala s tímhle problémem a jak by té dotyčné poradila. Tady by byl ten její úžasný rozum nejspíš v koncích. Nebo kdyby někdo znásilnil jí samotnou. Vsadím boty, že by okamžitě stáhla z netu ty svoje téměř p.rnofotky a bylo by rázem po slavné Dominičce Myslivcové.
    • Tohle samozřejmě nepřeju ani jí a už vůbec ne jejím fanynkám. Říkám jenom, co kdyby....
  • to mikina, jackie: Ještě si neodpustím jednu věc. Pochopil jsem, proč jste tak agresivní vůči Dominice. To vyplývá z vašich osobních negativních zkušeností, které jste obě popsaly. Teď ale vy děláte v přeneseném smyslu to samé Dominice. Nadáváte ji, pojmenováváte různými ošklivými výrazy a kdybyste mohli, tak ji rozřežete bundu, schováte boty jen aby trpěla. Mě se moc líbí věta: "Co sám nerad, nečiň jinému." Kdyby se ji každý řídil, to by byl život hned příjemnější. Co říkáte holky? *4*
    • asg když nic nechápeš nepiš!k nám se chovali jiní hrubě a neměli k tomu důvod.my že tu napíšem pravdu tak jí hned šikanujem?jako sorry,ale tohle se šikanou ani s našima osobníma problémama nemá co do činění.jako promiň,ale Dominika si za tohle může svým způsobem sama.kdyby nepředváděla namyšlenou husu,tak bych o ní neřekla ani popel!ale když se takhle chová tak jako sorry,ale ne nebudu k ní milá.já namyšlený lidi,co si dělaj srandu z druhých a poňoukaj k tomu jiné zkrátka nemám ráda.až Dominika ukáže,že není taková,na kterou si hraje a jak se prezentuje,mileráda změnim názor.ale jelikož s timhle nic nedělá,tak promiň,ale názor nezměnim!a už se s tebou o tomhle nehodlám dohadovat.myslim že toto je diskuze a každý si sem může psát co chce a jak chce!a ne nezávidim jí,ona si v životě dělá jen nepřátele a ona to pak bude mít těžké.já si z lidí nepřátele nedělám a jsem v cajku,už to není to co bývalo,kdy mě neměli rádi jen kvůli tomu,že chtěli mít známky jako já a chovali se ke mě jak k hadru(jedna z těch mrch co mě šikanovala mi to teď sama přiznala a důvod je ten že v tom byla závist).a jestli se chceš opakovat že jí závidíme slávu atd..taky nezávidim.víš co?piš si co chceš mě to srdečně nezajímá. *4*
      • Máš pravdu Jackie, my Dominiku nešikanujeme, jen jsme sem napsali pravdu. Když se chová arogantně a fotí fotoromány, ve kterých se chová povýšeně ke své spolužačce, tak co si o ní lidi mají myslet?? Když sem někdo napíše, že Myslivcová je nafoukaná, tak to není žádná šikana. Šikana většinou probíhá v osobním kontaktu a je buď fyzická nebo psychická. My tady jen říkáme pravdu, reagujeme na to, co vidíme. Až se Myslivcová přestane chovat jak arogantní slepice, tak taky ráda změním názor a budu o ní mluvit dobře. Zatím mě o tom nepřesvědčila. Nikdo ji nemá rád a může si za to sama. Mají jí rádi akorát lidi, kteří jsou stejní jako ona.
    • Asg mýlíš se. Já vůbec nemám chuť jí řezat bundu nebo schovávat boty, to bych nikdy nikomu neudělala,ani Dominice!!!! Protože jak jsi správně řekl, nedělej jinému to, co se ti samotnému nelíbí. Tohle je svatá pravda a já v sobě žádnou zášť nemám, protože nemám chuť se někomu mstít. Koneckonců moje šikana nebyla tak tvrdá jako u Jackie, u mě se jednalo o pouhé 4 roky na základce a bylo to spíš takový vysmívání se, i když nechápu čemu. Na střední bylo všechno OK.
      Chceš vědět pravdu, proč Myslivcovou nemám ráda? Že ona tím svým povrchním životním stylem blázní malý holky, je jí jedno, že se mladá holka vyfikne jak ona do minisukýnky a potom ji někdo znásilní, protože ruku na srdce, pokud se holka oblíká dost vyzývavě, je šance na znásilnění daleko větší, než když jde ven v kalhotách a mikině. To mi na ní vadí. Je mi srdečně jedno, jak skončí ona,ale vadí mi, že to tak jakoby nepřímo podbízí malým holkám, který ještě nemají tolik rozumu. Kdyby to nechtěla podbízet a vydělávat na tom, tak to nedělá. A ona se na tomhle snaží ještě vydělávat a buduje si na tom svojí slávu!! Je mi jedno, jestli je slavná nebo ne, nejsem závistivý člověk, ale vadí mi, když na netu vidím holky zmalovaný jak flundry a vedle toho ukazují fotku Dominiky. Jasně, co na tom,že se holka oblíkne po vzoru Dominiky a venku ji někdo přepadne. Takhle asi Myslivcová smýšlí, kdyby jí to nebylo jedno a kdyby byla aspoň krapet inteligentní, tak se bude oblíkat normálně a bude svým fanynkám do hlavy vštěpovat taky trochu střídmosti v oblékání, trochu rozumu a slušnosti. Jenomže to zas není v dnešní době cooool a ona by nic nevydělala, protože by to nikoho nezajímalo. No, je to velice těžké....těch jejích fanynek,co se v ní vzhlédly, je mi strašně líto. Ale fakt hodně moc. Je to velice smutné, když se někdo snaží vydělávat i za tu cenu, že přispěje k něčemu špatnému, co druhému může totálně zničit život.
  • Jenom k těm fotorománům - malým puberťačkám, který to žerou, je někdy ohromně těžký vysvětlit, že je to jen smyšlený příběh. Spousta mladých povýšených kraviček si to může vzít k srdci a můžou tak ponižovat jiné a budou si myslet, že je to OK, že je to jen sranda a přitom ani netuší, jak tím ubližujou. Sama jsem to zažila, když mi bylo 11, chodilo se mnou do třídy pár dilin, který si myslely, že ostatní jsou kus hadru a ponižovaly je, vysmívaly se za blbosti atd. Prostě psychická šikana, tak jak to prezentuje Myslivcová. Myslivcová je podle mě totálně blbá,že jí to nedochází, možná asi proto, že nikdy šikanu nezažila, tak si z toho dělá srandu. Mě to ale vtipný nepřijde. Možná to ani neví, ale těma stupiditama akorát přilévá olej do ohně. Však ono se jí to jednou vrátí a když o ní lidi píšou, že je blbá, tak mi to přijde hodně opodstatněný, protože chytrej člověk by tohle nikdy neudělal.
    • to mikina, jackie: Holky, to je mi vás upřímně líto, co jste zažily a přetrpěly. Každá zkušenost v životě je však potřebná a hodí se. Vás ty zážitky určitě posílily a dodaly vám lekci, která se projeví třeba v tom, že vy nikdy nic takového nikomu dělat nebudete a stanete se ochránkyní těch slabých a utlačovaných a až dospějete, třeba z vás budou právničky nebo policajtky apod.
      A kdyby z vás byly učitelky, tak se moc přimlouvám, buďte férové a své případné komplexy si určitě nelečte na svých žácích. Když to vidím kolem sebe, tak je mi z mnoha učitelů zle, když vidím, na co si hrají. A když je potřeba něco správného udělat, tak selžou, jako v tvém uvedeném případě *13*
    • jackie28
      Přesně tak souhlasím s tebou,sama jsem šikanou procházela od základní školy-tam byla psychická šikana a ničili mi oblečení,jednou v zimě mi takhle schovali zimní boty a já pak musela jet domů v pantoflích-to bylo venku 1,5 metru sněhu a nehorázně mi mrzli nohy,pak od zastávku jsem šla ještě 1,5 km pěšky,takže jako od nich to bylo hnusný,nebo mi taky roztříhali novou koženou bundu,když se to nahlásilo ředitelce a třídnímu tak to nechtěli ani řešit,takže zastání vůbec žádný.a to se táhlo až do třetáku na střední-sice mi ubližovali jen psychickyale i tak,nic příjemnýho...Holt si frajerka neuvědomuje co tímhle dělá,že akorát vypěstuje takový diliny,jako je ona,který se každýmu budou jen vysmívat.je totálně hloupá,ale s hlupáky nic nesvedem na to musí přijít sama,jak se chová.
      • to mikina, jackie: Tady je opravdu vidět, že o Dominice nic nevíte. Jasně, sledujete jak se projevuje mediálně, ale přece nikoho k šikaně nenabádá. Neříká lidem buďte zlí a ubližujte. Má určitý směr (vyjádřený růžovou-každý máme nějakou oblíbenou barvu) a chce se mít dobře (kdo ne). Ale kdybyste si přečetly její rady třeba v Bravogirl, tak jsou hodně rozumné a nikomu nic nenutí. Řekne svůj názor. Nevychovává, od toho má každý rodiče (a bohužel učitele ve škole, kteří můžou zneužívat své pozice)jen ukazuje určitý směr.
        Snad nechcete říct, že když vidíte herce (třeba Pattinsona), který zahraje negativní roli, např. mlátí svou ženu, má rád černou, někoho zabije, tak o něm budete říkat, a psát, že je to špatný člověk, protože jste to viděli a četli. Dokud ho nepoznáte osobně a nějakou dobu, tak vůbec nevíte, jaký ten člověk je. Naopak může se prezentovat jako největší lidumil a co se pak z něj vyklube. Takže míň suďte a víc přemýšlejte. *3*
        • Jackie, to je mi moc líto, že jsi tímhle prošla, je to fakt hnus, když se lidi k sobě takhle chovají. Tvoje šikana byla podstatně horší než moje. Když jsem si četla tenhle ubohej fotoromán, tak se mi ty vzpomínky tak trochu vrátily a myslím, že kdyby Myslivcová alespoň trochu věděla, jaké to je, tak by to nikdy nefotila.
          U toho Pattinsona mě to přijde trochu jiný, protože ten se na svých fotkách tváří úplně normálně, kdežto Myslivcová na většině fotek vypadá dost povrchně, takže to budí podezření, že ve skutečnosti je stejná jako v tom fotorománu.
  • Jestli bych ti, drahá Dominiko, mohla poradit, tak ty fotoromány už nefoť. Tohle dokážou ocenit možná tak desetiletý nafoukaný husičky, které si z toho berou příklad a pak ponižujou ve škole jiné spolužáky. Dospělým lidem to přijde uhozený a ty jsi přece dospělá, tak by ti to taky mělo přijít uhozený. Potom se ti akorát každej vysmívá a všichni tě berou jak hloupou fiflenu a můžeš si za to sama !!!!
    • Jde vidět, že toho moc o Dominice nevíš (nevíte-Jackie aj.). Už před nějakou dobou se zmínila, že další díl bude přesně o tom, jak děj obrátí a ukáže se povrchnost a pokřivené hodnoty. Celý fotoromán měla Dominika vymyšlený od samého začátku jako ukázku kontrastů chování a myšlení náctiletých slečen, aby si každý udělal svůj úsudek a zamyslel se nad tím, co je mu blízké. Ale určitě nechce nikomu říkat (vychovávat), co je správné a co ne. To je přece vždy každého volba a za tu si pak nese odpovědnost a patřičné důsledky.
      • Já žádné komplexy nemám, s tím jsem se dávno vyrovnala, moje šikana nebyla zas tak hrozná, s těma lidma se vůbec nevídám. Jen je mi líto té holky v tom fotorománu, jak trpí, opravdu je to velice smutné, prostě jsem si vzpomněla na ty doby, kdy se tohle dělo i mě a myslím si, že kdyby tímhle prošla i Myslivcová, tak by neměla vůbec pomyšlení fotit takovýhle trapárny. Nejhnusnější bylo, jak nechala po škole rozvěsit ty plakáty. Je mi jasný, že v dalším díle si Dominička bude hrát na světici, která se změní jak mávnutím kouzelného proutku, poté, co se jí vrátí ztracený čokl. Já se ale ptám, proč se k té holce nechovala slušně už od začátku? Proč se k ní začne chovat slušně, až když jí ta holka najde psa?
  • Sice jsem si slibovala, že na její webovky už chodit nebudu, ale přesto mi to nedá a čas od času tam juknu.:-DDD Koukám, kdy vyjde další část toho jejího stupidního, puberťáckýho fotorománu,abych se zas mohla pobavit a ono nic. No Domčo, nějak to zanedbáváš....nebo jsi možná už pochopila, že ty fotoromány jsou velice trapné a další fotit nebudeš? No, necháme se překvapit.
    • Fotoromán už připravuje, sice jí to nějak dlouho trvá, ale má toho teď moc. Zrovna připravuje sbírku na pomoc africkým dětem. Oslovila některé světově známé lidi (Patizona nebo Patašona nebo jak se ten Pattinson jmenuje, Biebra aj.).
      • Oslovila je ona sama nebo to udělal někdo jiný za ní? Tipuju to druhé. To s tím Pattinsonem a Biebrem bych teda tak vážně nebrala...:-DDD
        • jackie28
          přesně tak vsadila bych se,že je to práce její matky.A o tom Pattinsonovi,heled asi takhle,myslim že Robert neni tak blbej,aby spolupracoval s takovouhle husou...Bieber možná i jo,sedělo by mi to k němu,ale tomu taky nevěřim... *1*
          • to jackie:...takže chceš říct, že Bobby je takový nelida, že by nepomohl africkým dětem? To jsem si myslel, že je větší frajer. I když vlastně, že to říkáš ty, neznamená, že o tom (o něm) něco víš. Určitě se ti nesvěřuje. A to, že si o něm něco přečteš, ještě neznamená, že to je z jeho hlavy. Ve všem, celé image apod., mají prsty manažeři těchto "hvězd" a jejich mediální obraz tvoří oni. Bez nich si nemůžou ani uprdnout. Málokdo je opravdu sám sebou. Manažeři a média nám podsouvají, co chtějí, abysme viděli a většina lidí (fanoušků)to jako ovce baští. A tak to je *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit