Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asg ak si to precitas tak ju nechaj je iba moja!!!!! *16*
  • si tak sexy chcemta mas chlapca? mam 19 rokov a sa volam robo. *14* *14* *14* *14*
  • vua si super kocka fakt ta mam rad chcem ta mam 19 volam sa samo. *14*
  • jackie28
    něco pro anti-je zábava číst od fanoušků jak moc jí závidíme *1* *1* *1* https://www.facebook.com/pages/ANTI-Dominika-Myslivcov%C3%A1/159171878370?ref=ts
    • Hehe, já závistí nemůžu ani usnout. *1* *1* *1* *1*
  • Dominičko přeji ti všechno nejlepší k tvým 18. narozeninám
  • Tuhle holku já absolutně nechápu a asi nikdy nepochopím,nechápu jak se vůbec lidi můžou takovou hloupou fiflenou zabývat a ještě k tomu tady dávat ty její fotky...A vůbec to není žadná závist,u ní není co závidět:))
    • Souhlás *3*
    • ty že nežárlíš prosim tě nedělej blbou
      • Jo prosím tě na co žárlit a co jí závidět??? Já bych si s ní nevyměnila ani vteřinu svého života. Co by jí měl kdo závidět? Jak je hloupá, povrchní a vymývá mozky malým holkám? Slavná mi taky nepřijde, zná ji akorát pár puberťáků a jak tak koukám, tak většina lidí zde diskutujících má své myšlení naštěstí v pořádku a dokážou posoudit celebritu. Z mých známých ji nikdo nezná. A divím se, že má odvahu ta svá trapná videa zveřejňovat. Ta má fakt víc sebevědomí než rozumu a inteligence.
      • na co by mela zarlit prosimtebe?myslivec je hnusnej,uprimne hloupej-tupejsiho cloveka jsem nevidel ani nepamatuju.ani neni slavna tak na co zarlit a co zavidet?jsi smesna az oduvodnis na co zarlit a co zavidet tak se ozejvej tu luzo!ani nevis co dotycna slecna co ma negativni nazor dokazala a soudis?ubohe
  • Štiková ji převálcovala !! *15* *15*
    • Pravda, taky jsem si toho všimla. *15*
  • ještě jeden menší vzkaz pro její fans: ty vaše výmluvy, že jí jen závidíme, jsou trapný. Většina lidi DM odsuzuje, protože nejsou slepí a vidí její namachrovaný chování a vypatlaný mozeček. Když ji většina odsuzuje a hlásí se k ní jen pár lidiček-slepiček, tak mi laskavě netvrďte,že ti odpůrci jsou zamindrákovaní blbečci, kteří nic nedokázali a jenom záviděj. Omyl - tihle lidi jsou prozřetelní daleko víc a nemají růžový šupiny na očích jako vy, zblblí fanoušci. Ale to je fuk, oči se vám otevřou za pár let, až dospějete a po DM neštěkne ani pes, pak se budete chytat za hlavu a říkat si - jak jsem ji mohl/a tak fandit.
  • Jsem si na netu, brouzdám po kravinkách a nudím se... Najednou narazím na nějakej růžovej blog, tak okay, jdu tam, proti růžové nic nemám, fajn barva. Čumím, čumím, omdlívám...
    Ten fotoromám, co si tam slečna Myslivcová vede, je jako co? Mně je 13 (ČERSTVÝCH!!!) a už teď vím, že bych něco takového udělala jen za předpokladu, že bych chtěla, aby mě lidi měli za namyšlený kuře, co neví, kolik je pět a pět.
    Bála jsem se, že když sem půjdu a napíšu svůj názor, všichni mě tu pošlou k čertu, ale jak se zdá, tenhle koment bude mít dvacet "líbí se mi". Jsem ráda, že existují lidé, co dokáží posoudit celebritu. Doufám, že když se Domča vecpala i sem, jednou svou slávu použije pro dobrou věc, protože jinak si ji umím docela dobře představit jako tu, co bude za dvacet let sbírat odvahu k oběšení, protože ji každý bude minimálně pohrdat. (S)mějte se (Dominice)! :) ;)
    • Promiň, ale nemusíš tady věšet lidem bulíky na nos, co se týče tvého věku. "(ČERSTVÝCH!!!) 13" to si povídej někomu jinému. Co myslíš..kolik lidí ti na to skočí? Dělat ze sebe mladší, myslíš, že si tímhle povýšila uroveň svého ega? OMYL, pěkně si se shodila. Příště radši přemýšlej, než něco napíšeš, (řekneš). Oni lidé, co moc nepřemýšlí nad tím, co píší, už tuplem nepřemýšlejí nad tím, co říkají. A taky všichni NEjsou tak hloupí, aby nepoznali, jak se dokáže vyjadřovat a používat interpunkci 13ti leté děcko. Tak příště radši přemýšlej ;-)
      • Hele, ono to bude tím, že se o psaní - jako to kreativní - zajímám, takže někam vkládám povídky, co mají čitatele. Základy gramatiky umím - ve škole se učím, chodila jsi tam taky? - a používat interpunkci jsem se naučila pomocí toho webu, kam přispívám. Názor mám svůj, možná trochu divný vzhledem k mému věku, ale stojím si za ním.
        Takže přemýšlej příště spíš ty - inteligentních lidí je sice málo, ale stále existují.
        • Přesně....ne každý 13tiletý člověk musí být blbý jak poleno a sekat jednu hrubku za druhou, jako to dělají všichni. Verčo, dobře jsi ji setřela. *1* *1* *1* *1*
    • Ahoj Verčo, já tě za tento koment do háje rozhodně nepošlu. Já jsem ráda, že i mezi hodně mladými se najdou lidi, kteří si nenechají vymývat mozek totálníma kravinama a mají dospělý názor a správný pohled na svět. Slečna Dominika je tak trochu mimo normální dimenzi, ta se pohybuje někde mezi Večernicí a Měsícem. A nechápu lidi, co jí tak slepě obdivují a dělají to, co ona. Kdyby si na sebe oblíkla skafandr a šla na koupák, tak oni to udělají zrovna tak. Opravdu výsměch....to jsou lidi bez osobního názoru, za ně rozhoduje Dominika a ta jim i určuje jejich životní styl, protože oni nemají na to být sví a žít si po svém. Je to moc smutný, ale takových náctiletých je bohužel hodně, co se v ni vidí a kopírují ji ve všem....moc smutný.
      • A koho kopíruješ ty? Přiznej se nám tady:-)
        • Já nekopíruju nikoho, když už se na to ptáš. Čestný slovo, přijde mi praštěný někoho kopírovat.
        • no asi rozhodne nekoho kdo neco dokazal a nebo je sama sebou jako nekteri dalsi tady nema potrbu nekoho kopirovat
  • Prosím pěkně.....zde je můj názor. Nemám nic proti lidem, co se chtějí proslavit, to je asi přirozená touha většiny lidí, ale co je moc, to je moc. Nejsem si vědoma toho, že by tahle holka byla nějak talentovaná. Na většině svých fotek vypadá jak p.rnoherečka. Ta má šanci uspět možná tak v p.rnoprůmyslu, protože tam s velkou pravděpodobností směřuje nejvíc. Je vážně odpudivá a nechápu lidi, co jí obdivujou. Proberte se konečně a používejte mozek. Snad nechcete skončit jako ona. Ta skončí někde u tyče v tom lepším případě. Já bych si s ní nic nevyměnila ani na vteřinu. Ta ani neví, kam se řítí......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit