Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dominika chystá velkou narozeninovou párty a všechny vás zve, tak doufám, že přijdete a konečně opravdu naživo zjistíte, jaká doopravdy je. Já se na vás taky těším *3*
    • proč by tam někdo chodil?to jen ty prdlý fandové,normální člověk co má rozum se na ní vyprdne...a i kdyby tam někdo šel,jentak na ní názor nezmění,dyť je tupá jak poleno a ještě namyšlená *1* na fb si třeba dala fotku kde je vyfocená v růžovym oblečku v lese...za pár dní si přišla s tim že si dělala srandu,že v růžovym do lesa nešla....omg to já tak někdo bude věřit *1* *1* *1* ale nejvíc mě dostala s tim popiskem že si myslíme že sme chytrý,ale že chytrá je ona-tak mi to teda vyznělo *1* *1* mimochodem asg zalez a neprovokuj
      • Tak ted jsi jackie opravdu prokazala svou pravou inteligenci, ale kazdemu neni zhury dano a v apatyce nekoupi. Nic si z toho nedelej, kazdej jsme nejakej *3*
        • milej zlatej ne*er se do mě laskavě...jedinej tupec jsi tu ty....já narozdíl od tebe a Dominiky používám mozek...no jo ne každému je dán rozum a inteligence,ne každý myslí mozkem že Asg?ty myslíš tak maximálně rozkrokem a ne hlavou kamaráde.... *1* každopádně málo Dominice lezeš do zadku snaž se víc-ale stejně ti nedá *1* *1* *1*
          • Jo to bezpochyby mozek používáš, vytáhneš ho ze šuplíku a pícháš do něj tužkou. Tak nějak bych to viděl a to že ti nebyl dán rozum a inteligence, z toho si nic nedělej, takových je víc, fakt v tom nejsi sama. Jackie, ono se dá rozkrokem myslet? Jak si na to přišla, ty to máš nějak vyzkoušené? Nebo si tu myšlenku vyplodila používáním svého mozku? *1*
            • ty jsi trapnej pra*urák víš o tom? *1* *1* *1* narozdíl od tebe a Dominiky rozum používám a dost často...to že jsi naivní telátko za to ti fakt nikdo nemůže. *1* a to s tim mozkem,to bych spíš řekla o tobě na tebe by to sedělo perfektně *1* *1* jestli si myslíš že já si z těch tvejch blbejch keců něco dělám,tak jseš na omylu,jen se směju protože dementnější než ty neni ani ta Dominika-a to je co říct *1* *1* *1* a ano ty rozkrokem myslíš-se tady uděláváš nad jejíma fotkama a doufáš,že ti jednoho krásnýho dne dá. *1* ale máš smůlu kamaráde o takový jako jsi ty by určo neopřela ani kolo-vsadim se,že jsi zamindrákovanej blboun,kterej si zvyšuje sebevědomí tím,že se naváží do jiných.a nebo by opřela,přeci jen ste stejně dementní *1* každopádně jestli si myslíš že mám třeba mindráky já-už jsem si to ráčila od tebe přečíst,tak fakt nemám,jsem sama se sebou spokojená a aspoň nejsem dementní jako Myslivcová. *1*
  • Ještě pár řádků pro Asg- navazuju na to,jak jsi psal,že děti mají vychovávat rodiče a ne Dominika. V tom máš pravdu Asg, bohužel v dnešní době je internet velmi mocné médium, které děti ovlivňuje možná i víc než vlastní rodiče. Takže když se nějaká desetiletá holka podívá na net, kde frčí růžová,zmalovaná barbína, která se oblíká jak d****,tak si třeba potom bude myslet, že takhle to má být, začne ji ve všem napodobovat, ve vizáži i chování. Vždyť děcka v dnešní době trávěj tolik času na netu,že to třeba ani rodiče nezpozorují (a nemusí to znamenat,že to jsou špatní rodiče),na internet se dá vlézt všude a rodiče to ani neuhlídají.
    Sama znám případ, kdy jeden kluk skončil ve vězení a přitom měl dobré rodiče, kteří ho vychovávali dobře.
    Takže to je můj názor na Dominiku, myslím, že je pravdivý, stačí se nad tím jenom zamyslet. Je jasný,že tohle ona nikdy nepřizná, protože z blbosti jiných ona přece těží,tak proč by se měnila že??
  • Špatná zpráva pro Asg-kamaráde máš smůlu,Dominičku máš už zadanou *1* http://www.olga-path.cz/boulevard/mondenni-reporty/dve-zadane-internetove-celebrity-to-daly-dohromady-jejich-vztah-se-pry-id:174/
    • No vidíš to, to jsem ani nevěděla, holt smůla pro všechny vtěrky. Mimochodem, dost mě zarazilo, že ona tam vypadá o 10 let starší....hrůza.
      • Tjn holt maj smůlu *1* Mno každopádně na mě článek dojem neudělal,stále je pro mě ta namyšlená a hloupá.Nechápu holky co si jí berou jako vzor,fakt že ne.ještě jak je tam na jedný fotce vyfocená s vodnicí a chlastem-to akorát utvrdí fakt,že ty holky budou fakt dělat všechno co ona a schýlej se i k drogám jako ona,ale což je to jejich volba.
        • To je pravda, nechme je, ať si Dominiku následujou a uvidíme, kde všichni skončej. Jsou to chudáci, všichni do jednoho, je mi jich líto chudinek.
  • Dobře to Jackie napsala. Taky nechápu Asg, proč ji tak zoufale bráníš. Kdyby něco dokázala nebo něco pořádnýho uměla,tak neřeknu ani slovo, ale takhle...Mě se zdá, že se snad snažíš Dominice vlichotit, jakože s tebou snad začne chodit nebo co. Jestli si to vážně myslíš, tak je mi tě líto, protože tohle ti asi nevyjde.
  • Podle jejích fanoušků,kdo o Dominice napíše jedno nelichotivé slůvko, ji hned závidí. To mě pobavilo. Takže kritici filmů, když o nějakém filmu napíšou, že se nepovedl, tak vlastně záviděj.:-)) Tak to je vážně vtipný. Větší blbost jsem snad neslyšela. Ale chápu vás fanoušci, vy vlastně jiný argument nemáte, protože Dominika nedokázala nic, tak musíte argumentovat tímhle. Jste fakt chudáci. *1*
    • Kdyby si po ní jen neházela bahno, které tobě samotné zalepilo oči, tak by sis přečetla, kolika lidem Dominika pomohla. Zrovna nedávno psala jedna holčina, jak jí před několika lety Domča pomohla, když přišla o tátu. Prostě vás pár pipin jste zaujaté a máte mozek tak rozhlodaný nenávistí (někdo závistí nebo obojím), že vidíte jen to špatné. Ale to je vaše věc, každý jsme nějaký.
      • drahá/ý asg, ta holka se ve svých 17 letech líčí jako čtyřícítka, co má dvě tuny vrásek. Hele, my ji osobně neznáme, ale když se mrkneš na toto video ( http://www.youtube.com/watch?v=CwIRzeEitMA ), zjistíš, že lidé si prostě všímají celkového vystupování. Když si slečna Myslivcová oblíkne sukni, která připomíná spíš páseček pro dvouleté děvčátko, na xicht si napatlete toto a toto a místo trika si vezme něco jako "delší" podprsenku, neuděláme si o ní pěknej obrázek... *3*
      • Mýlíš se Asg, já nemám mozek nahlodaný nenávistí ani závistí, já už vážně nevím, jak ti to vysvětlit, aby to ten tvůj mozek vstřebal, ale já ji nic nezávidím a ani není pravda,že bych ji vyloženě nenáviděla, já ji prostě nemám ráda, na můj vkus je až příliš jednoduchá dětinská na to,že jí bude za chvíli 18,ale jak už jsem psala, někdo dospívá až později. Prostě si myslím, že se jen blbě předvádí a vadí mi, že za ni ostatní holky táhnou jak slepice za zrním. Tyhle holky já fakt lituju,že nemají svoji vlastní osobnost a že si ji berou za vzor. Ten její make-up je nechutnej. Já prostě takový holky nemám ráda, co jenom čpulej zadek, ukazujou prsa a tvářej se jak borkyně. Ok, třeba taková v reálu není, to nemůžu posoudit,já ji posuzuju dle toho,jak se prezentuje a žádný dojem na mě neudělala. To je vše. Věř tomu nebo ne, ale závist a nenávist v tom není.
        • přesně tak souhlasím s tebou,přesně tak to cítím i já...
          • Díky, ale stejně se najde další blb,kterej napíše, že to je závist. Některý lidi to prostě holt nikdy nepochopej.
      • asg to že jsme *ipiny (sorry jinak mi to nešlo toto slovo tu maj zakázaný)to bych si odpustila!to my opravdu nejsme!jestli chceš vědět kdo je tu *ipina stačí se podívat na hloupou a namyšlenou Myslivcovou *1* a jestli chceš vidět blba co jí jen leze do zadku a slintá nad jejíma fotkama tak se podívej do zrcadla *1*
  • Myslím si, že tahle diskuze s jejíma potrhlýma fanouškama vážně nemá cenu, protože jsou stejně hloupí jak ona a místo toho, aby vyrukovali s opravdu dobrými argumenty, tak jen všem nadávají, že ji každej závidí, protože se na nic jiného nezmohou. Ehm.....jak inteligentní a rozumný argument.:-) Vy, její fanoušci, dál slintejte nad jejím výstřihem a vyčpuleným zadkem, jak se zdá,tak jste ve svém životě asi neviděli nic zajímavějšího...chudáčci,je mi vás líto. Nezapomeňte obdivovat tu vrstvu make-upu, bez kterého by po ní neštěknul ani pes.:-)) Takže papa. A jsem ráda, že jsou na světě lidi jako Jackie28 a REN, kteří se zachovali svoji vlastní osobnost,rozum i inteligenci a vědí,jak to na světě chodí.:-)) Těm držím pěsti.
  • Ten týpek to vystihl dobře.....jako fakt nechápu, co je tohle za celebritu, když po ni vřískají jen náctiletý hysterky, který jsou příliš hloupý na to, aby si utvořily vlastní osobnost. Ano, její sláva stoupne, když se svlékne.....to ji vystihuje víc než dokonale. *6* Tak jakápak hodnotná celebrita.... *15*
  • fakt se na to, podívejte, prosíííííííííííííím *1* *1* *1* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8* *5*
    • teď jsem se na to podívala a je to velice pravdivé. Konečně další lidi, co mají rozum a inteligenci.
  • ANTIFANOUŠCI, MŮŽU VÁS O NĚCO POPROSIT? :) Mrkněte sem - http://www.youtube.com/watch?v=CwIRzeEitMA&feature=related (nefunguje-li ten link, zkopčete si ho do vyhledávače a ono vám to najde). Poserete se. :D Je to fakt bomba, Domču to vystihuje. xD
    1:19, ju? :DDD
  • Lidi prosím vás, proč nás hned osočujete, že Dominice závidíme, když to není pravda? Cožpak kritika znamená závist? Samozřejmě, že neznamená....ale to pochopí jen chytrý člověk. Vám se nikdy nestalo, že vám nějaký člověk nepadl do noty kvůli tomu, jak blbě se předvádí? Ano, tak už konečně vysvětlete, co jí závidět? Každý tady máte jen plnou hubu keců, jak jí všichni strašně záviděj, ale ještě nikdo přesně neřekl, co závidět? Tak ven s tím, nebojte se? Mám ji závidět ty její podprůměrný rady, co dává na tom svým zrůžovělým blogu či co? Vy totiž ani pořádně nevíte, jak ji obhájit, tak radši všem nadáváte, že jí závidíme, i když sami víte, že není co.... *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit