Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jackie28
    No to snad néé lidi *1* Ta holka se už začíná cpát se svojí růžovou poradnou do bravíčka *1* To bude blejch lidí...se divim,že jí to redakce povolila cpát tam ty její žblepty *1* *1*
    • Tomu se divím taky, pak se to bude na ulicích hemžit růžovýma barbínama.
  • A ta fotka v lese v růžovém kostýmku je vážně k popukání. Ta mě dostává. Navíc tam vypadá jak slušně zachovalá čtyřicátnice. Vážně trapas.
    • Přesně je k popukání...nedavno mi to kolovalo na fb,několik stránek co tu fotku objevilo si z ní dělalo srandu jak je tupá...tak pro zasmání jsem tu fotku dala sem.To snad o 3 dny pozdějš se prej Dominika chvástala,že nás vedla za nos,že v podpatkách do lesa nešla,že se jen do toho převlíkla...spíš bych to ale viděla tak,že jí lezlo na mozek-jestli teda nějakej má,jak si z ní lidi utahovali,že to chtěla zaobalit do tohoto výmyslu *1*
      • Ta fotka je vážně úlet. To se jí vážně povedlo. Akorát nechápu, proč se takhle nechala fotit v lese. Že by chtěla zaujmout srnky a jeleny? Možná že jo. Ti se jí spíš museli leknout chudáci.
  • No tak to mě pos.r, co to jako je za tu novou fotku v růžové sukničce, botičkách a košíkem hub? Ta holka je vážně padlá na hlavu. Kéž by si na těch botách zlomila obě nohy a už neotravovala. Bože jak může něco tak vypatlanýho, bez mozku, naprosto tupýho být pro někoho inspirací? Jak jí vůbec může někdo obdivovat, poslouchat ty její slátaniny?
    A ten kdo tvrdí, že jí jen závidíme, by měl jít ihned do Bohnic. Téhle slepici nelze nic závidět. Měla by se stydět, že ve svém věku dává rady slečnám, jak se stát naprosto blbou a vypatlanou osobou.
    • Máš pravdu, její fans nám akorát nadávají, jak ji strašně závidíme a přitom nikdo z nich ještě neřekl, co přesně ji závidět. Já ji nezávidím vůbec nic, protože ten způsob, jakým se "proslavila", je vážně nezáviděníhodný, ubohý a trapný, stejně jako její rady, které dává malým holkám. Tahle slečna je na úrovni dvanáctiletý holky. Taky jsem se o ní dověděla jenom náhodou, když jsem sledovala nejnavštěvovanější osoby a nechápu, jak ji může někdo obdivovat. Nikdo z normálních lidí ji přece nemůže brát vážně.
  • Bože lidi, náhodou sem zabloudím, chci zjistit kdo to je, že je tak vysoko v žebříčku návštěvnosti a zjistím, že je to je jen nějaká holka, která v podstatě nic nedělá. Jen dřepí u kamery, foťáku atd a zásobuje lidi svými fotkami atd. To by pak celebrita mohla být každá trochu hezká holka co se umí usmát do foťáku. MAZEC MAZEC MAZEC. No nic. Vzkaz pro ty co jí nemají rádi. NECHODTE SEM. A vyřešeno. To že sem pořád chodíte a zabívate se jí jí zvedá popularitu a ona na vás vydělává. Jsem tu poprvé a naposledy, nehodlám tu ztrácet čas urážkami na nějakou dětskou hvězdičku. Komu se líbí prosim váš názor.
  • Hele Asg, řeknu to klidně ještě jednou,abys měl nad čím přemýšlet. Myslivcová je nula, která nic nedokázala. Za "hvězdu" je až od té doby, co po ní vřískají pubertální děcka a snaží se ji ve všem tupě napodobovat. Bohužel jsem se od jejích fans zatím nedozvěděla, na co má talent a čím je vyjímečná. Asi ničím že. Nic neumí, jen se blbě předvádí a z toho těží. Tohle taky vypovídá o její inteligenci. To už snad radši Hanychovou než tohle. Hanyška umí aspoň plynně italsky a má míry a postavu modelky. Kdežto tato děva si na modelku jen hraje. Řekl už někdo veřejně, že uječené holky bez rozumu dělají z této dívčiny bez talentu Nr.1 Superstar? Asi ne. Myslivcová je primitivní, obyčejná, jednoduchá, nevyspělá, její životní styl mi přijde dost nízký - jenom šminky, nákupy a růžová barvička. To se hodí tak pro desetiletý holky a ne pro dospělou dívku. Narozeninový dort s číslem 18 z ní dospělého člověka asi neudělá. Takže pro mě tato děva lehčích mravů žádnou celebritou není. Až něco pořádného dokáže, tak ráda změním názor.
  • Hej Dominiko, s tím make-upem vypadáš jako dobře zachovalá pětatřicítka. *15*
  • Asg, buď tak laskavý a přestaň se navážet do Jackie...jediný, kdo je tady nedospělý, neinteligentní a nevyzrálý jsi bohužel ty. Myslivcový akorát lezeš do zadku a to není ani trochu hezký. Seš si tak jistý, že ona si tohle všechno zaslouží? Seš si jistý tím, koho vůbec obhajuješ? Ty tvoje komenty jsou vážně uhozený, vrať se sem tak za 10 let a svoje příspěvky si potom znovu přečti. Už teď ti můžu garantovat, že se budeš chytat za hlavu a budeš si říkat "Jak jsem takový trapárny mohl vůbec psát". Prosím tě, kolik ti je roků? Jestli ti je 14, tak to se ani nedivím.
    PS: Nezapomeň se důkladně připravit na velkou narozeninovou pááááárty :-DD
  • Jůůůůůůů Asg, díky, že jsi mě informoval, že má Domča narozky. Nemůžu radostí ani dospat. Rychle si musím sehnat nějaký super sexy růžový obleček, že kterýho mi polezou prsa a zadek, pak na sebe napatlám centimetrovou vrstvu make-upu, abych byla coooool a hlavně si musím sehnat nějakýho cooool nagelovanýho chlapečka, abych měla s kým trsat.:-DD To bude vážně nejlepší akcička v mém životě. Kdo se ke mě přidá???:-DDDDDDDDDD
    • A má ti vůbec z toho sexy oblečku lézt? Jo zadek aha a to pořádný,co? :-)
  • Jentak by mě zajímalo co je tato holka zač.Vůbec nevím o tom,že by byla nějaká osobnost.Tak proč je tu její profil?Co tato slečna dokázala?Dokázala maximálně to,že na každé fotce špulí pusu jak postižená.Shlédla jsem zde jedno video a stačilo mi.Mohu si s jistotou říct jediné-tato dívka musí být hodně tupá,namyšlená a rozmazlená,protože tohle jinak není možný pojmenovat.Kam ten svět spěje?Když se to na ulici hemží samou barbínou,co přemýšlí pouze nad tím,jak sbalit kluka,co nejlepšího a nejdražšího si obléct na sebe,jak se namalovat a jak být sexy.Co je na tom sexy,když se někdo takový vyfotí s našpulenou pusou a v podpsence a v kalhotkách?Co je na tom za umění?Teď jsem trošku odbočila,pouze udávám příklad holek,které mají Dom za vzor a dělají takovéhle hlouposti.Umění je se na fotkách přirozeně usmát a pochybuji o tom,že dnešní holky se usmát umí.Kde se vzala,tu se vzala nová cool věc,a to že se boudou fotit ve spodním prádle a s našpulenou pusou.Zdá se mi to,nebo drtivá většina "celebritek" jsou arogantní a hloupá děcka?V dnešní době aby rozumného a inteligentního,nenamyšleného člověka hledali s lupou.Tím co si zachovali svojí osobnost,sou rozumní a nemají potřebu si hrát na to co nejsou přeji hodně štěstí v životě-viz.Jackie28,mikina,Ren a spousta jiných....P.S.Nebojte,že byste nedosáhli něčeho jako zde slečna...Dokážete víc než ona *3* Jste sympatičtí,milý a inteligentní-což se o téhle slečně říct nedá.Kdo tvrdí,že závidíte,je hlupák,tomuhle stvoření se nedá závidět a ani není co. *12* Že Asg?
    • Naprosto s tebou souzním. Já už jenom kroutím hlavou nad tím, čemu všemu se v Česku dá říkat celebrita. Je to fakt síla. Nechápu, kde ta holka bere tak velkou hloupost, že je schopná natáčet tak trapný videa a fotit fotky pro úchyláky. Jako její rodič bych se za ni styděla. Tak dementní videa jsem snad neviděla. Takový trapárny dokáže natočit každá tupka, ovšem ne každá holka je tak tupá, aby natáčela takový trapárny a ještě se s tím chlubila na veřejnosti. Tahle holka může být vzorem jen pro dvanáctiletý pubošky, dospělí lidi se jí akorát vysmívají.
  • asg, a kde prosím tě Dominika bydlí? :O "Se musím přijít pokochat na ten mejdan, bože, já se tak těším, jak si s jejími ostatními kamarádkami budu česat vlásky, nalakujeme si nehty, probereme kluky a budeme se chichotááát!!!" *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit