Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Monatka17
    Nechcete ji tady dát ještě horší profilovku ? :D:D no fuj
  • Stupidní Myslivcová jen dokazuje, že je čím dál víc stupidnější.
  • ona je strasne hezka *14*
    • A to si ji ještě neviděl naživo. To bys koukal, někteří i slintaj *1*
      • Můj názor: Myslivcová je sice hezká, ale jen obyčejně, je taková obyčejná, tuctová, nevýrazná, je hezká jen průměrně. Já mám na mysli holky, které mají charisma a osobní kouzlo, což Myslivcová podle mě postrádá. A navíc s metrákem makeupu je každá holka hezká.
      • Chudáčku Asg, ty jsi ještě asi neviděl skutečně krásnou ženskou... *1*
        • to mikina: ...rád se s tebou seznámím, aspoň to uvidím. Jen mám trochu strach, že bych se zamiloval a pak bys mi vymývala mozek a já začal špatně mluvit o Dominice *1*
          • Asg, teď to bude znít asi trochu nafoukaně, ale myslím si, že vypadám líp než Myslivcová. *4* Můžeš věřit a nemusíš, to je tvoje věc.
    • michalek: tak to jsi asi slepej, jdi si radši koupit brejle, ať tady nemusíš plácat takový píč...ny
      • Promluvila závistivá Jana *1*
        • Tohle není závist, ale konstatování čisté pravdy.
          • to mikina: ...slyšeli jsme slovo boží...:-) co toje ta "čistá" pravda? ten výraz si někde musela číst *3*
            • nemusela *5*
    • jackie28
      hezká jak záchodová deska my víme..... *1* mimochodem to dělá ta retuš a tuna makeupu...
      • Asi tak nějak, pod retuší a tučnou vrstvou makeupu je každá holka krasavice. *3*
  • Carmen.Ka
    další nemožna dyli*a co nema ani na osobnostech co dělat v hlavně má nasrano a děla z mladejch holek další přiblblí dyl**y jako je ona !tahle holčička brzo zkončí v nakym péčku hezka sice je ale když promluví tak to je konec chlapy si vždicky vyberou holku ktera je chytra a ne ktera je blba jako tahle
    • Když se naučíš dobře češtinu, tak si možná vyberou i tebe:-)
      • A když ty se Asg naučíš nebejt blbej,kdoví kam to ty dotáhneš *1*
        • Už se stalo, kandiduju do Senátu, dáš mi hlas? :-)
          • jackie28
            debilům hlasy nedávám...a stejně zase kecáš *1*
            • Tak jsem tam nedostal a chyběl mi jeden hlas *7*
  • Dneska jsem ze zvědavosti koukla na její stránky,protože jsem se chtěla trochu pobavit. Byla tam nějaká diskuze, kde ji všichni nadávali,čemuž se nedivím....když radí 11tiletým holkám, jak balit kluky a aby se oblíkaly a malovaly jako k*rvy, tak už se mi to ani nezdá vtipný,ale k pláči. Vážně na ty její webovky kácím a nebudu tam vstupovat,protože mě ta její blbost a vypatlanost spíš rozčílí než pobaví. Tahle holka je vážně katastrofa. A akorát to jenom komplikuje blondýnám, které už to i tak mají velice těžký.
    • Touhle osobou se už zabývat nebudu, pá pá Dominičko.
      • Nějak ti to nedá, co? *1* Pořád ji sleduješ
        *3* Dominika prostě umí okouzlit, dostat se do hlavy a vrtat tam těm zakomplexovaným.
  • Nechápu co tady vůbec na osobnostech dělá!!Vždyť ona není žádná osobnost;) *16*
  • Kde je ta vaše úžasná Dominika? Krom trapných dívčích časáků se nikde neobjevuje. V televizi, nikde. Jenom na youtube má pár videí, za která by se stydělo i tříleté dítě. Tohle se někomu líbí? Tři čtvrtě republiky ji ani nezná. Ať už radši zaleze a přestane vymejvat mladým holkám mozky a radit jim, jak se stát naprosto nepoužitelnou a vybrakovanou osobou nebo ať vyrukuje konečně s něčím inteligentním a smysluplným.
    • No, já si myslím, že ty rady nedává ani sama Dominika. Sestřenka jí napsala a ona jí odpověděla a opravdu jí pomohla. Ale když koukám na její fotky atd., domnívám se, že opravdu v tom časopisu jí někdo pomáhá. Nevím, no...
      • V tom casaku ji musi nekdo pomahat,protoze jaky rady ona dava v realu?to neni ani mozny...holka se ji zepta-dominicko jak mam sbalit kluka?a ona na to vem si tygrovany tricko s vystrihem,minisukni a boty na jehlach...a abys vypadala jeste lepe namaluj se jako ja(to znamena jako d*vka) a uprav si vlasy,abys nevypadala jak carodejnice-to se schvalne ptala moje mladsi segra a dala mi to i precist(ja myslel ze me trefi a chytal jsem se za hlavu jak nekdo muze byt tak hloupy) a toto ji myslivec odpovedel.takze o jeji inteligenci bych fakt polemizoval....a ty jeji statusy na fb to mluvi za vse...hraje si na velkou hvezdu se vsim se vytahuje a je to jen trapna a uboha nicka *12*
        • Souhlasím, jednou jsem si pročítala ty její rady na jejím webu a padala jsem do mdlob. V těch časákách jsem její rady nečetla, ale věřím vám, že ji s tím někdo pomáhá, protože kdyby tam psala ty svoje slátaniny jako na webu, tak by ten časák poslala do věčných lovišť. Přece jenom tam už je potřeba, aby ty rady byly na úrovni. A s tím pruhovaným trikem? Není se čemu divit, že radí takhle podprůměrně, nemá ani maturitu, na prvním místě jsou pro ni šminky a hadry,takže se tomu nedivím....akorát furt jen dokazuje, jak je vypatlaná, takže nic nového pod sluncem.
  • si proste P I Č A tak to pochop!!!! *16* *16*
  • ahoj volam sa robo mam 19 rokov a ta chcem si sexy ked spievas kud budes natacat tak urob aspo jedno p o r n o ale uplne hola ok? *14* *14*
    • Neboj se, tahle "zpěvačka" to péčko jistě brzo natočí.
  • dominika? mam ta rad a aj ta milujem si super vo vidieach videl som vsetky a mouzem povedat ze si super a mas super JAAAAA vazne super. *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit